Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Moronèina, ali ipak preteèe...:o


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PECA BMW

Sere mi se vise od naslova u novinama koji te slazu na keca i nemaju veze sa tekstom ...

Valjevo: Policija zabranila umornim vozaèima da nastave put, ekskurzija otkazana

Ekskurzija ðaka Osnovne ¹kole "Milovan Gli¹iæ" iz Valjeva otkazana je danas zbog toga ¹to saobraæajna policija nije dozvolila umornim vozaèima da krenu put Oplenca i Ora¹ca.

Kako su javili lokalni elektronski mediji, 120 ðaka èetvrtog razreda te ¹kole na ekskurziju æe iæi sutra zbog toga ¹to vozaèi dva autobusa "Ni¹ ekspresa" nisu ispunjavali zakonsku obavezu o 45 sati obaveznog odmora.


Znaci novinaru seljaku treba objasniti da se to zove ODLOZENO ne OTKAZANO !

naslov treba da glasi " Heroji u saobracajnoj policiji sprecili da losi vozaci ugroze 120 deteta"


http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/383143/Valjevo-Policija-zabranila-umornim-vozacima-da-nastave-put-ekskurzija-otkazana
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Prosto ne mogu da verujem da je to napisao jedan dana¹nji fudbaler. U vremenu kad zbog istog napu¹taju ¹kolovanje praktièno pri kraju osnovne ¹kole.

Boban_m

Predugacak tekst ali uocio sam nekoliko nepoznatih rijeci ;D

pit

"Kada sam u meèu Kupa Uefe protiv ©irokog Brijega u Bazelu ulazio u igru u drugom poluvremenu, nekoliko hiljada navijaèa gostujuæeg sektora klicalo je “Ubij, ubij Srbina!” Bilo je pomalo èudno to do¾iveti na stadionu na kom sam proveo devet godina i koji sam svim srcem smatrao svojim. Posle utakmice, svita novinara, meðu kojima i par “na¹ih”, tra¾ila je od mene da prokomentari¹em taj detalj. Bilo je previ¹e lako i nimalo vite¹ki reæi kako su to sve hrvatski ekstremisti koji, eto, po ko zna koji put pokazuju svoju pravu narav. Umesto tog tradicionalnog “balkanskog” refleksa, koji je danas medijski i hu¹kaèko-foruma¹ki sveprisutan, rekao sam da su to isto moji, u ovom sluèaju ne toliko zbog toga ¹to sam odrastao u jugoslovenskom duhu, veæ zbog toga ¹to nisam hteo nikom “napolju” da dam povoda za prièu o balkanskim plemenima i varvarima koji imaju tradicionalno ¹ovinistièki odnos jedni prema drugima.


      Ivica Ergic me odusevio ovom izjavom...''rekao sam da su isto moji''.....genijalac,kamo srece da smo svi kao on gde bi nam bio kraj.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

#5049
CitatMarko -nezaobilazno stajali¹te na ljubavnoj putanji 99% devojaka.

Dimitrije -ima neki ¹mek, trapez torzo, solidnu ¾vaku i malu kitu.

Netaèno i jedno i drugo, znam bar dvojicu Dimitrija natproseèno obdarenih...:D A i jednog poproseènog Marka koji nije pojebao ni onaj jedan %...[facepalm]



@pit:

Prièao godinama, kad smo veæ popu¹ili sa Slovenijom, Hrvatskom, Bosnom i Kosmetom, bar da okupiramo i asimiliramo jebene crnogorce(namerno sa malim c, jeb'o ih ko ih izmisli), ionako je dve treæine istih u Beogradu...[facepalm] Imali bi izlaz na more...



@svi prisutni iz Crne Gore:
bez uvrede, ali vi ste Srbi, ¹ta god mislili/¾eleli... Ko god vam je rekao drugaèije, lagao vas je... [facepalm]

Boban_m

Juce napredan, danas radikalan. Perspektivan si mladicu ;D

Lazic


pit

Citat: Laziæ poslato 19 Maj, 2013, 18:32
CitatMarko -nezaobilazno stajali¹te na ljubavnoj putanji 99% devojaka.

Dimitrije -ima neki ¹mek, trapez torzo, solidnu ¾vaku i malu kitu.

Netaèno i jedno i drugo, znam bar dvojicu Dimitrija natproseèno obdarenih...:D A i jednog poproseènog Marka koji nije pojebao ni onaj jedan %...[facepalm]



@pit:

Prièao godinama, kad smo veæ popu¹ili sa Slovenijom, Hrvatskom, Bosnom i Kosmetom, bar da okupiramo i asimiliramo jebene crnogorce(namerno sa malim c, jeb'o ih ko ih izmisli), ionako je dve treæine istih u Beogradu...[facepalm] Imali bi izlaz na more...



@svi prisutni iz Crne Gore:
bez uvrede, ali vi ste Srbi, ¹ta god mislili/¾eleli... Ko god vam je rekao drugaèije, lagao vas je... [facepalm]

http://izmedjusenki.blogspot.com/2011/05/misic-o-hrvatima-i-jugoslovenstvu.html

      Mnogo pametan covek...da ga je kralj Aleksandar megaloman poslusao sve bi bilo drugacije.

Lazic

Mi¹ko, nisu svi takvi preterao je ®ivojin, mada je fakat da ga izuèavaju na west point-u...  [yahoo] Od svih ex Yu, nisu najgori...[hello]

pit



Ni ja ne mislim da su svi takvi ..ali da je bio u pravu bio je ...za davanje drzave hrvatima.Ta utopija kraljevina SHS je nas mnogo kostala.I unapred bila osudjena na propast.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 19 Maj, 2013, 18:32

@svi prisutni iz Crne Gore:
bez uvrede, ali vi ste Srbi, ¹ta god mislili/¾eleli... Ko god vam je rekao drugaèije, lagao vas je... [facepalm]

Neki dan sedim sa drugarom i posle nekog 5. piva dolazimo do va¾ne ¾ivotne istine: da su jedini pravi Srbi bosanski Muslimani - svi ostali imaju vi¹e Turske krvi.   Ovi su se na vreme poturèili, pa se nisu morali me¹ati. Samo dok shvate. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

to jeste slaninar ali postoji posle jedan maliii problem bas zato sto se poturcio na vreme svestan je toga da mu se cukundeda zvao pera mika ili zika i taj tek mrzi sve sto je srpsko :D a sto se krvi tice cistih srbina imas prilicno i u nemackoj :D sta mislis kad su svi nemci isli u rat koji im je tamo pravio decu :D znam da je moj pradeda u radnom logoru na nekoj farmi ostavio sina :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 19 Maj, 2013, 20:11
znam da je moj pradeda u radnom logoru na nekoj farmi ostavio sina :D :P

DUUULE SAVIIIÆ!    [slavlje] [talas] [yahoo]

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња