Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

misa-pei

Pazi, on neæe da rikne ni ako izgubim garanciju. Bar se nadam (a ja kao da idem ujutru da pazarim :D :D).
Ali je marketin¹ki potez neprejebiv.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hohštapler

...ima jedno odeljenje u svakoj veæoj kompaniji i zovu ga menad¾ment... a Japanci izmislili tu struku...
I tu neko razvijao nauku koja se bavi teorijom pozdanosti... i sad mogu vrlo dobro da izraèunaju kad æe ¹ta da rikne na autu...
I onda seli i izraèunali. Odrekli se zarade pri prodaji kola a kupca i dilera "vezali" za sebe dugaèkom garancijom, i normalno, ako ne kupite njihov originalni deo, ode garancija koju kupac "tako oèajnièki poku¹ava da zadr¾i jer je vredna"... i sad æe sva zarada da ide preko post prodaje...  ;)
A nigde ne ka¾u ¹ta i kada ne spada pod tu garanciju, a ugovor i onako niko ne èita...  [sutirakamen]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

@Boban:
i dalje ne verujem da mo¾e da izdr¾i milion km... Kao onaj iz muæki, ima istu metlu 30 godina ali je 30 puta menjao dr¹ku i 30 puta metlu...:D

UFF


Lazic

Hmmm, Napoleon je bio negde tvojih dimenzija, mo¾da tu ima neke simbolike...[rofl] :-* Rekao bih da jo¹ uvek pizdi¹ ¹to su te izvukli iz posteljice...[rofl] :P

Che

Citat: misa-pei poslato 15 Maj, 2013, 00:48
I sa obavezom odr¾avanja u ovla¹æenom sesrvisu, ¹to zna¹ i sam koliko ko¹ta. A ako ne¹to bude¹ sam uradio, ode garancija, naravno.

Nov auto tesko da ce majstor Zivota da odrzava :)

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2013, 00:59
@Boban:
i dalje ne verujem da mo¾e da izdr¾i milion km... Kao onaj iz muæki, ima istu metlu 30 godina ali je 30 puta menjao dr¹ku i 30 puta metlu...:D
To je tzv ateisticka inercija. Prvo ne vjerujes u Boga a posle pocne da zanosi i po tehnickoj robi ;D

Lazic


UFF


Boban_m

Toliko o dometima savremene medicine sto se mozga tice.

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2013, 00:59
@Boban:
i dalje ne verujem da mo¾e da izdr¾i milion km... Kao onaj iz muæki, ima istu metlu 30 godina ali je 30 puta menjao dr¹ku i 30 puta metlu...:D
Lazicu, neora da izdrzi 1000000 km...oni samo zamene motor ako crkne do tada....a to je 500 evra kad god crkne....a ako udaris auto prestaje da vazi garancija....to se isplati, mada je i to diskutabilno, nekom taksisti.....ako uzima kola na lizing da uzme hondu....svejedno mora da 5 godina odrzava auto u ovlascenom servisu a vazi u garancija za motor ...mada koliko ovde taksisti imaju posla...tesko.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Maj, 2013, 10:23
Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2013, 00:59
@Boban:
i dalje ne verujem da mo¾e da izdr¾i milion km... Kao onaj iz muæki, ima istu metlu 30 godina ali je 30 puta menjao dr¹ku i 30 puta metlu...:D
Lazicu, neora da izdrzi 1000000 km...oni samo zamene motor ako crkne do tada....a to je 500 evra kad god crkne....a ako udaris auto prestaje da vazi garancija....to se isplati, mada je i to diskutabilno, nekom taksisti.....ako uzima kola na lizing da uzme hondu....svejedno mora da 5 godina odrzava auto u ovlascenom servisu a vazi u garancija za motor ...mada koliko ovde taksisti imaju posla...tesko.

Neko da ima para i vremena za bacanje, da kupi tu Hondu i da je vozi 1000000km samo da bi mogao da im se nasmeje u lice.
E, da imam para i vremena i da me ne mrzi i da nemam preèa posla i da sam blesav ja bi to uradio.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

pare,             ima¹
vreme,          ima¹
mrzovolja,     ima¹, mada ne treba
preèa posla,  nema¹
blesav           jesi


¹ta te spreèava...??? :o :P :D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2013, 11:40
pare,             ima¹
vreme,          ima¹
mrzovolja,     ima¹, mada ne treba
preèa posla,  nema¹
blesav           jesi


¹ta te spreèava...??? :o :P :D

Samo tetki da odnesem lek :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major