Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Citat: eclipse4 poslato 14 Maj, 2013, 13:36
Citat: Darko poslato 14 Maj, 2013, 12:01
.........1.)jer radim u bolnici ,pa malo znam sta su anestetici
.........2.)kad sam potezao pistolj na neke "krimose"
.........3.)vojno lice d.m. iz bg-a je to i to
.........4.)klavijaturista poznatog bogradskog pevaca
.........5.)nego ozenjen u najvece, zena ,dete... i sad , sta ?

znaci kad se sve ovo ukrsti ti si "Doktor klavijatura vojnog orkestra zdrastveno medicinskog centra krimialistickog odeljenja i sef kabineta za poznate licnosti "
a sa ovim pod 5 bi malo da se operes kod zene da nisi to bio ti.....ljisico ;)


hahah  nisam bre brate... prosto je ... radim na VMA , kao medicinski tehnicar a vojno lice , cin stariji vodnik prve klase ... a od malena sam muzicar pa s tim zanimanjem dopunjujem platu ;) .. tada sam pratio Nikolu Rokvica na poznatoj Pirani ...sad pratim ove zvezde granda , a najvise Stefana Jakovljevica ( onaj sto se farba u belo )...i tako da , preko nedelje rintam u bolnici , petak i subota svirke , klubovi , splavovi , nedelja svadbice i tako u krug...

Lazic

®enu i decu znaèi ne viða¹...:P Mudro...:D

eclipse4

pa sve je tacno tako i napisano ;)

Darko

ja kad dodjem kuci , mali pita zenu : "mama , ko je ovaj cika?"  haahhahahaha

eclipse4

mali ti se vec ozenio????? ;) ;) ;)

Darko

klinka 7 god , mali 3 god.... evo , danas sam ceo dan kuci... do veceras ;)

Lazic

Razlika kao i moji klinci...:-* Mislim sad su 13 i 9...:D Kad se samo setim koliko su bili dobri kad su bili u tim godinama...:o

Darko

cuti , ne pripremaj me... da uzivam jos malo....moreeee,radice opasac,nema greske

Burazer

kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Lazic


pit

Citat: balcan girl poslato 14 Maj, 2013, 11:34
nece biti pit :D od 100 pravih silovanja prijavi se samo 10 jer ne mozes da dokazes kod nas silovanje, drugo ne isplati se jer on ce da robija samo 6 meseci a u vecini slucajeva nece uopste a u silovanjima sa batinama njega tuze samo za telesne povrede, na silovanje poznanika ili date rape sa omamljivanjima mozes samo da gledas i nista mu ne mozes, moj otac kao policajac koji ima dva zenska detata ( imao) nas je upisao na dzudo jos kao klinke, i ucio da kad nas neko napadne vicemo pozar, jer na pozar svi izlaze na viku silovanje niko :P i nikad ali nikad nije rekao ej prijavi ga jer je znao kako devojke prolaze koje prijave...

   Ja lepo napisao od 10 PRIJAVLJNIH SLUCAJEVA SILOVANJA SAMO 3 SU SE REALNO I DOGODILA.Ovo je izjavio Marko Nicovic kada je radi kao nacelnik za krvne i seksualne delikte u GSUP-Beograd.
    Naravno verujem da ima dosta neprijavljnih slucajeve silovanja upravo iz razloga koje si ti navela.Pa ja imam jednog ludog burazera koji ih je na silu kresnuo broja im se ne zna.Omiljena fora mu je bila da ih prepada u vc-u dok ih momak ceka napolje.Nikad nijedna nije izasla vristeci.A ima i one koje je sarmirao levim aperkatom i desnim kroseom ...klasicno samo ako su se zajebale da udju s njimu stan da slusaju muziku.
    Doduse odgovarao je jednom za nasilnicko ponasanje i odlezo 6 meseci u LE...sto se njega tice isplatilo mu se.

UFF



ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Burazer

pa kad imaju samo jedan praznik! a i tad rade  [klanjam_se]
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Lazic

#4996
Citat: UFF poslato 14 Maj, 2013, 21:31
:o

http://www.honda-srbija.rs/automobili/aktuelnosti/Honda-Srbija-nastavlja-akciju-1000000-km-garancije-na-novi-16-i-DTEC.140.html

A jeeeste, milion...[rofl]

Èista propaganda, kao da æe neki 33 vlasnik da se seti da reklamira motor sa 300-400.000...:D Mada za po¹tovanje u svakom sluèaju, ipak nisu Srbi najkurèevitiji narod na planeti...[rofl]

Boban_m

Laki, mislis li da ce iko zaboraviti da je kupio auto sa garancijom na milion kilometara? ;D Ili da ce zaboraviti time da se pohvali onom kome bude prodavao auto? Propaganda jeste, ali ne puka, nego iza nje stoji Honda sa nedvosmislenom izjavom. Svaka im cast [klanjam_se]

misa-pei

I sa obavezom odr¾avanja u ovla¹æenom sesrvisu, ¹to zna¹ i sam koliko ko¹ta. A ako ne¹to bude¹ sam uradio, ode garancija, naravno.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

#4999
Jeste Mi¹o skupo, ali milion je milion...:o :D