Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

pa to jeste rekao :D al to se ne iznosi javno :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

znaci povedes tako dvojicu korpulentnih drugara ubacis ga u gepek odvezes u sumu, skines golog, raskrecih ga izmedju dva drveta i vozi i misko :D malo nozic, malo soli, malo bejzbol palica, udri mile koliko ti voljaaa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

...zna¹ kako, nikog nije briga i ne brine o tome jer misli da se to njemu neæe desiti, ili nekom njegovom, al pro¹le godine je moju sestru od ujaka napao neki manijak u ZRu, u njenoj ulici kad se vraæala sa posla, poku¹ao da je oborio  na pod, ona se pola minuta rvala sa njim, vri¹tala, i lik pobegne...
Utrèala je u kuæu sva izbezumljena, vri¹teæi, do¾ivela nervni slom, ujak i brat istrèali i bosonogi u gaæama, iz kreveta, krenuli da ga tra¾e i nisu ga na¹li... samo znamo da je imao belu jaknu. Ja se samo bojim da je neko iz njenog kraja jer je ZR mali grad, da ga ona ne sretne opet i ne prepozna, opet æe se izbezumiti...
Jo¹ uvek ima traume, devojka 22. godine... budila se noæu, nedelju dana nije spavala, davali joj lekove za smirenje.
Zamisli neko dete od 15-16..  [veryangry]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

evo u cemu je fora... mi ovo procitamo negde i donosimo zakljucke na osnovu teksta...ono sto se stvarno zbilo ne da nema veze sa onim sto pise , nego jebem li ga...silovanje u kolima hitne pomoci?!?!? ma daaaaj...pa bolesno je nemoguce... prvo, tu je i vozac , drugo u pratnji skoro uvek ,zakonski, mora da ide i lekar , trece ako je voznja kao sto pise trajala 20ak min , ja ne znam sredstvo koje ce te uspavati tako brzo , drziti uspavanim dok traje silovanje i posle takvog anestetika da izadjes "na noge" iz kola hitne pomoci...malo mi je to nemoguce,jer radim u bolnici ,pa malo znam sta su anestetici i kako deluju...

s druge strane , i sam sam bio u novinama , i to dva puta , i oba puta ono sto je pisalo ne da nije bilo tacno , nego mi je , citajuci tekst o sebi, doslo da sledecih 10 god svog zivota posvetim unistavanju slepca koji je to napisao... prvi put sam izasao u novinama kad sam potezao pistolj na neke "krimose" , koji su bili toliki krimosi ,da su zvali policiju ,koja mi je napravila sacekusu , oduzela pistolj, posto sam ja vojno lice ,zvala vojnu policiju i bla bla bla, uglavnom , sutradan tekst u crnoj hronici , vojno lice d.m. iz bg-a je to i to , ovo i ono...ma totalno drugaciju situaciju...i naravno ,svako ko cita moze opusteno da kaze "vidi bre ova vojna lica sto se kurce,majke im ga , ja bi njemu otkaz , u zatvor ili sta god"...

druga situacija , nicim izazvana , osvanuh jednom u zutoj stampi... klavijaturista poznatog bogradskog pevaca , zavrsio tu i tu sa , sad sam vec i zaboravio dal me povezase sa anom kokic ili kebinom cerkom ,nije sad ni bitno , uglavnom kao ja i ona se ljubakali celu noc na nekom bg splavu , cak je pisalo kako smo ostavili konobaru baksis 80e...slika neka kao zamucena. nit mozes da vidis ko je nit sta...i tako ja u prodavnicu , a kasirka " oooo komsija, pa ti malo ovo ono..." ja je pitam "sta bre? " a ona ,drus,novine u lice...a ja ne da nisam bio tu i sa tom ribom , koju i ne poznajem , nego ozenjen u najvece, zena ,dete... i sad , sta ?  da ga nadjes i da mu se iznajebes mile mame tom ko je napisao to...

Lazic

Èekaj malo jesi li ti vojno lice ili klavijaturista poznatog pevaèa, ne mo¾e i jedno i drugo...:P

balcan girl

pazi ne radi se da verujem sta pise u novinama daleko od toga, i moja sestra prosle godine kad je izvrsila samoubistvo ispade da je to uradila na poslu, sluzbenim pistoljem i jos sto drugih gluposti, nego kazem da je zakon za silovanje kod nas smejurija, i da zene umesto da ih zakon stiti od toga oni od njih prave majmune, sto kaze hostapler nikad niko nece moci da shvati sta to znaci za zenu ukoliko nije zena :D jer mani ti batine i fizicki bol to sve prodje, ostane bre psihicki problem jakoooo velikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii koji ne prolazi nikad
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Che

Citat: Laziæ poslato 14 Maj, 2013, 12:05
Èekaj malo jesi li ti vojno lice ili klavijaturista poznatog pevaèa, ne mo¾e i jedno i drugo...:P

Klavijaturista vojnog orkestra ;D

Lazic


Darko

Citat: Laziæ poslato 14 Maj, 2013, 12:05
Èekaj malo jesi li ti vojno lice ili klavijaturista poznatog pevaèa, ne mo¾e i jedno i drugo...:P

verovao ili ne , i jedno i drugo ...hahaah
danju jedno , nocu drugo  :-*

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

To sto ribe/klinke idu gole danas. Sve viri na sve strane to nije problem. Pa kako da ih ne siluju kada one same to traze. Ajde realno sada... koliko ste puta videli tako neku klinku i odlepili???
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

ajde :D znaci njanja i kad tebe vidi peder u sorcu i bez majice preko leta treba da te siluje? ok pazi sta si rekao :D :D dovescu ti ja jednog fino gradjenog od jedno 160kg da ne mozes da se odbranis pa da te vidim onda :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: njanja poslato 14 Maj, 2013, 12:20
To sto ribe/klinke idu gole danas. Sve viri na sve strane to nije problem. Pa kako da ih ne siluju kada one same to traze. Ajde realno sada... koliko ste puta videli tako neku klinku i odlepili???

"Uvek me peku oèi kad jebem... prokleti sprej za samoodbranu!"

Dobar tekst na temu, engleski:

http://www.nononsenseselfdefense.com/rape.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

sto se mene tice ribe mogu i gole da idu NE znaci NE!!!!!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

Citat: balcan girl poslato 14 Maj, 2013, 12:23
ajde :D znaci njanja i kad tebe vidi peder u sorcu i bez majice preko leta treba da te siluje? ok pazi sta si rekao :D :D dovescu ti ja jednog fino gradjenog od jedno 160kg da ne mozes da se odbranis pa da te vidim onda :D

k0 je reka0 da cu da se branim :D :D
vidi m0je dete nek0 da siuje jaja bih mu 0tkinu0,ali brate k0lik0 su bez0brazne i kak0 g0le setaju....
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Joker

Jel si ti to pokvario o na tastaturi pa koristis alternativu? :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

da brate... cas oce cas nece da ga hebem ja.... a i sada je fora tisati ono ka0 w umest0 v i 0 umesto o... bas si staromodan :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

:o
http://www.kurir-info.rs/svedocenje-brace-policajci-su-nas-tukli-i-trazili-da-im-ljubimo-cizme-clanak-788069

I jo¹ ka¾u "lekari" lak¹e telesne povrede... [bejzbolka] Jebem ti ovu zemlju ne znam ni ja vi¹e koji put...[facepalm]

eclipse4

Citat: Darko poslato 14 Maj, 2013, 12:01
.........1.)jer radim u bolnici ,pa malo znam sta su anestetici
.........2.)kad sam potezao pistolj na neke "krimose"
.........3.)vojno lice d.m. iz bg-a je to i to
.........4.)klavijaturista poznatog bogradskog pevaca
.........5.)nego ozenjen u najvece, zena ,dete... i sad , sta ?

znaci kad se sve ovo ukrsti ti si "Doktor klavijatura vojnog orkestra zdrastveno medicinskog centra krimialistickog odeljenja i sef kabineta za poznate licnosti "
a sa ovim pod 5 bi malo da se operes kod zene da nisi to bio ti.....ljisico ;)