Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Razlika je velika .Onaj sto krade je lopov,a onaj sto krade drzavu i sirotinju je biznismen

Lazic


mareskin

Citat: Laziæ poslato 13 Maj, 2013, 09:46
http://www.euronews.com/2013/05/12/virgin-group-founder-richard-branson-works-as-stewardess-for-a-day/

car...[rofl]

Legenda!!! Èovek je izgubio opkladu i nije poku¹ao da se izvuèe :D

Ovaj èovek zna za¹ta ¾ivi. Adrenalin d¾anki sa milionima dolara. ©ta vi¹e po¾eleti u ¾ivotu?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

To je sigurno zato ¹to nije deb'o...:P Vide li kakve noge ima èièa od 62 godine...[rofl]

Boban_m

Najpametniji marketing koji je mogao da uradi za Virgin. "Mozete nam vjerovati jer mi drzimo rijec".

Lazic


mareskin

Citat: Laziæ poslato 13 Maj, 2013, 11:44
To je sigurno zato ¹to nije deb'o...:P Vide li kakve noge ima èièa od 62 godine...[rofl]

©ta ti sve kibicujeeeeeeeee¹¹¹¹ :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Hohštapler

Citat: Ga¹par poslato 13 Maj, 2013, 12:55
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/382267/Medicinski-tehnicar-injekcijom-osamutio-devojku-u-kolima-hitne-pomoci-pa-je-silovao

Pa vidi, sumnjam da bi lagala, a vi¹e sam nego ubeðen da bi ga i ja tukao, BEZ OBZIRA na posledice koje bi mi sledile...
A normalno da neæe moæi ni¹ta da doka¾u, a vozaè je na njegovoj strani... (jer verovatno im nije prvi put...)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Boban_m

Eklatantan primjer zloupotrebe sluzbenog polozaja ;D

Lazic

meni je ipak malo sumnjivo...:D

balcan girl

zajeb je bio u doziiiiiii  :P probudila se pre vremena :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dzimika

da se kladimo da se dovatila sa nekim pa ne zna kako ce otac reagovati kad sazna da vise nije nevina
propada svadba :D


Lazic

Dana¹nje dru¹tvo je toliko sjebano, da je samo op¹ta sterilizacija(od govana) planete preostala...[facepalm]

Burazer

Otac devojke je po povratku iz Zenice NAVRATIO u Dom zdravlja i pretukao medicinskog tehnièara :D ko da je na kafu navratio  [rofl] [rofl] citiram komentar

Citat: Ga¹par poslato 13 Maj, 2013, 12:55
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/382267/Medicinski-tehnicar-injekcijom-osamutio-devojku-u-kolima-hitne-pomoci-pa-je-silovao
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Lazic

Sve mi je to sumnjivo, intuicija me nikad ne vara, ali ja ipak ne smem da joj verujem 100%...:D Osim u ovom sluèaju, jer me iskreno zabole za sve njih, mada mi ne bi bilo drago niti da neko nevin robija/ostane bez posla, niti da se izvuèe za date rape(silovanje uz omamljivanje)...

pit



       Od 10 prijavljnih silovanja samo 3 su se realno i dogodila...ostal su izmisljena da bi se napakostilo bivsem momku,svaleru....ko zna vec kome.

balcan girl

nece biti pit :D od 100 pravih silovanja prijavi se samo 10 jer ne mozes da dokazes kod nas silovanje, drugo ne isplati se jer on ce da robija samo 6 meseci a u vecini slucajeva nece uopste a u silovanjima sa batinama njega tuze samo za telesne povrede, na silovanje poznanika ili date rape sa omamljivanjima mozes samo da gledas i nista mu ne mozes, moj otac kao policajac koji ima dva zenska detata ( imao) nas je upisao na dzudo jos kao klinke, i ucio da kad nas neko napadne vicemo pozar, jer na pozar svi izlaze na viku silovanje niko :P i nikad ali nikad nije rekao ej prijavi ga jer je znao kako devojke prolaze koje prijave...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 14 Maj, 2013, 11:34
i nikad ali nikad nije rekao ej prijavi ga jer je znao kako devojke prolaze koje prijave...


A nek on posle siluje jo¹ 10 ¾ena...?! Znam da nije to problem policije nego sudstva, oni njega uhvate, al dr¾ava ga ne osudi...
Zato lepo, pravdu u svoje ruke. Polomi¹ budali obe noge, izgazi¹ mu meðuno¾je i nek te tu¾e...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.