Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

sto jeste jeste sve su u pravuuu :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: dzimika poslato 09 Maj, 2013, 09:40
Citat: Laziæ poslato 09 Maj, 2013, 01:40
Po struènoj literaturi ko voli ravne ¾ene je latentni homoseksualac, pa ti vidi da li te smaraju sise...[rofl]

mislio je kad se igra sa sisom, ne treba mu vise od 5 min :D prelazi dalje na stvar :D
Joj èitam i plaèem hahahahaha
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] pa jes kad se nasisam ja prelazim dalje  :P nize


misa-pei

Sreæa je da to ne postoji, inaèe ne bih od Laziæa bio siguran ni na sopstvenom balkonu :P :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Samo ti zezaj, nabaviæu jedan kad tad...:D

misa-pei

Dobro je da ne zna¹ da za male pare mogu da se kupe kineski helikopteri i avionèiæi. Kakav si, sa terase bi jurio prolaznike na ulici kao u Pticama :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Hohštapler

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/381789/Udario-ga-vozilom-a-zatim-i-pretukao

Pun mi je vi¹e .!. prava roma, i njihovih "ljudskih" prava, za¹tiæeni su ko beli medvedi! I jbmti novinarsku rasu! Pipne neko cigana ODMA u blicu "tukao ROMA"... objektivni su u pisanju, svaka im èast!
Pa jbm im seme i pleme, koliko ljudi dobije po nosu svaki dan, a da su ni krivi ni du¾ni i nikom ni¹ta! Puuuu gamad!
Al se kladim, kladim, da ova prièa nije cela isprièana, ko zna za¹to je taj "rom" dobio po nosu, ko zna ¹ta je lopu¾ao ili se pravio majmun, i zemi puko film i vaspitao ga malo (ruke mu se pozlatile, da nas je vi¹e takvih kojima je dozlogrdilo)...
Pa garant ni zema ne bi prljao ruke za d¾abe, neg' ¹to je morao.

Danas, 5-6 razlièitih ekipa prolazi kombijima kroz moju ulicu "Staro gvo¾ðe, akumulatore...", i sve je bilo ok dok jedan nije stao, video da mi ispred kuæe stoji ¹ljunak i da je ograda iseèena (èeliène cevi, renoviramo kuæu, zidamo i novu ogradu) i ulazi u dvori¹te nazad, i vièe "gazda ti treba ta ograda?"
MUUUR© napolje iz mog dvori¹ta, ko te je pustio da uðe¹?
Veæ su mi jedan radijator ukrali..
[djavo] [djavo] [djavo]

Pre 2 dana, prolaze isto neka 2 gajgosa na motoru, i preko puta kod kom¹ije parkiran jugo uz put, ovaj majmun pozadi digao nogu i cilja da odvali retrovizor, proma¹io je za mm, i jo¹ se smeju! Sve manje i manje ¾ivaca imam za njih...  [veryangry]
[unistenje]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

ili kad ti u 10h ujutru dodju ispod terase i krenu da zavijaju kao kerovi tj. da pevaju   [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

pit


  Ovog ciganina treba jebati...garant laze....dobio je samar jer se kurcio...a lik je uhapsen na pravdi boga i na optuzbu ciganina.Pisam se na drzavu gde moze bez svedoka i na osnovu lazne optuzbe da te uhapse i da dokazujes da nisi kriv.
    Heheh bas malopre mi prica zena sta se desilo.Izbacio sam neki stari plejer unutar kapije i naiso sakupljac sek .sirovima i potrazio plejer.''Udji udji slobodno ga uzmi''...i cigojne krenuo pravo u usta rotu..ahahahahhah zamalo preteko.
     

Burazer

http://www.kurir-info.rs/novi-beograd-automobil-uleteo-na-autobusko-stajaliste-5-povredeno-clanak-783641

ovakvih stvari se cimam kad sam na motoru (u kolima je druga prica), za moju voznju se ne sekiram, ali od ovoga nema spasa, mozes da budes oprezan koliko hoces.. pokupi te i cao..
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

pit


Lazic

Citat: Burazer poslato 10 Maj, 2013, 23:39
http://www.kurir-info.rs/novi-beograd-automobil-uleteo-na-autobusko-stajaliste-5-povredeno-clanak-783641

ovakvih stvari se cimam kad sam na motoru (u kolima je druga prica), za moju voznju se ne sekiram, ali od ovoga nema spasa, mozes da budes oprezan koliko hoces.. pokupi te i cao..

Dali su im ¾ute trake, a nisu im ukinuli ostale i jebiga... Ogranièiti im brzinu kao autobusima na 50 i nema da mrda iz ¾ute, ili desne trake i æao...

Panco.KV



Hohštapler

#4915
Citat: Panco.KV poslato 11 Maj, 2013, 16:02
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/382009/Uhapsen-bivsi-gradonacelnik-Kraljeva-i-jos-15-osoba-Ukrali-milion-evra-od-pomoci-zrtvama-zemljotresa mamu im jebem krvavu

..dok jednom ne smrkne drugom ne svane...
Jel imate vi bandere tamo u KV? E, tamo da ih metnete....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Panco.KV

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Maj, 2013, 20:30
Citat: Panco.KV poslato 11 Maj, 2013, 16:02
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/382009/Uhapsen-bivsi-gradonacelnik-Kraljeva-i-jos-15-osoba-Ukrali-milion-evra-od-pomoci-zrtvama-zemljotresa mamu im jebem krvavu

..dok jednom ne smrkne drugom ne svane...
Jel imate vi bandere tamo u KV? E, tamo da ih metnete....
Banda druze zemlju pritisla,zamisli da krades na nesrecu breeeee ej uzas

mkt

stvarno dno dna   >:( >:( >:( >:(

Hohštapler

...zna¹ ¹ta Panco, meni se èini da vi¹e nikog nije briga...
Raja je postala inertna na sve, tako te¹ko ¾ivi da vi¹e ni ne mo¾e da brine ¹to ih neko krade, pljaèka, globi i pravi majmunima...
Nikog vi¹e nije briga. Dopu¹tamo sve. Nema vi¹e nikog da digne glas i da ga zaboli ¹to njegovu zemlju i narod neko tera u blato i sramotu, svi proðu neka¾njeno, vrte se na vlasti i ¹ta onda oni tu mogu...
Daj da gledam ¹ta æu sutra da pre¾ivim.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit



     E pa ne moze vise ..novi serif je tu( Vucic)...da apsi bagru i tera u zatvor.Ova pljacka humanitarne pomoci bi verovatno ostala neotkrivena kao i mnoge druge da je ostala Tadiceva vlast.....ovako kurac bato ..u prdekanu mamu im lopovsku.
    Nemoj samo neko pametan da mi se pravi pa da kaze ''ma sve su to ista ekipa'' jer nisu.Ne pamti se unazad 20 -ak godina i vise ovoliko otkrivenih afera i kradja.
    Realan problem Srbija ima sa sudstvom ...ali nadajmo se da ce i oni da postanu efikasniji.