Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

mene sise smore posle 5 minuta   [neampojma] i nisu mi nesto interesantne  [nono]

Uncle Bob

Citat: mkt poslato 09 Maj, 2013, 00:04
mene sise smore posle 5 minuta   [neampojma] i nisu mi nesto interesantne  [nono]
Jbte pa ti si Gay
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt

ma daaaaaj jednom sam se pecno a vi odma peder  :-*

Lazic

Po struènoj literaturi ko voli ravne ¾ene je latentni homoseksualac, pa ti vidi da li te smaraju sise...[rofl]

eclipse4

Citat: mkt poslato 09 Maj, 2013, 00:04
mene sise smore posle 5 minuta   [neampojma] i nisu mi nesto interesantne  [nono]

brate savrsena sisa je od 480 grama do 980 grama,sve sto je preko ne valja ;)

Burazer

jel to masa za jedno vime ili?  :P
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

dzimika

Citat: Laziæ poslato 09 Maj, 2013, 01:40
Po struènoj literaturi ko voli ravne ¾ene je latentni homoseksualac, pa ti vidi da li te smaraju sise...[rofl]

mislio je kad se igra sa sisom, ne treba mu vise od 5 min :D prelazi dalje na stvar :D

Hohštapler

...da budem iskren, bitniji mi je oblik nego velièina... jb¹ veliku sisu ako kad joj skine¹ brus ona padne ko pogaèa, mlohava...
Lepo je samo kad je okrugla i èvrsta... (ko lopta za rukomet... ili tenis u nekim sluèajevima ;D )
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: dzimika poslato 09 Maj, 2013, 09:40
Citat: Laziæ poslato 09 Maj, 2013, 01:40
Po struènoj literaturi ko voli ravne ¾ene je latentni homoseksualac, pa ti vidi da li te smaraju sise...[rofl]

mislio je kad se igra sa sisom, ne treba mu vise od 5 min :D prelazi dalje na stvar :D

Mnogo ga ne¹to brani¹, i ti si sumnjiv...:P Kao nekada¹nji kom¹ija, ¾ena plavu¹a, manekenka, dvoje dece, a ovamo heftaè...:o [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 Maj, 2013, 10:03
...da budem iskren, bitniji mi je oblik nego velièina... jb¹ veliku sisu ako kad joj skine¹ brus ona padne ko pogaèa, mlohava...
Lepo je samo kad je okrugla i èvrsta... (ko lopta za rukomet... ili tenis u nekim sluèajevima ;D )
kako si krenuo  doci ces i loptice za ping pong i do klikera
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Maj, 2013, 10:16
kako si krenuo  doci ces i loptice za ping pong i do klikera

Ne mo¾e èoveku da bude uvek kako bi on voleo... nekad moraju da se stisnu zubi i da se radi sa onim ¹to se ima...
Ba¹ da vidim vas jebaèe ko je rekao NE nekoj manje obdarenoj... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Ko je ikada nekoj rekao ne [rofl]

Boban_m

Koliko sam ja zakljucio, vise su zene opreterecene velicinom grudi nego muskarci. Svakoj sam objasnjavao da ne postoje velike i male, nego lijepe i manje lijepe sise. I da prirodne, zdrave, sise uvijek imaju prednost nad plasticnim protezama. Apsolutno mi je nejasno u cemu je draz i estetika neceg sto je ocigledno neprirodno.

dzimika

kako koja zena, u svakom slucaju bitno je da ima nesto nego da nema nista
ali koliko sam ja primetio manje grudi su osetljivije u odnosu na velike tj dosta velike pa onda ume da bude i zanimljivije :D

mareskin

Citat: Boban_m poslato 09 Maj, 2013, 10:59
Koliko sam ja zakljucio, vise su zene opreterecene velicinom grudi nego muskarci. Svakoj sam objasnjavao da ne postoje velike i male, nego lijepe i manje lijepe sise. I da prirodne, zdrave, sise uvijek imaju prednost nad plasticnim protezama. Apsolutno mi je nejasno u cemu je draz i estetika neceg sto je ocigledno neprirodno.

Meni se to sa fake sisama ni¹ta ne sviða, i sa fake ostalim. Zar ¹minka nije dovoljna da devojku koju upozna¹ uveèe, ne mo¾e¹ da prepozna¹ sutra ujutro?

Zamislite da ja umesto pravog velikog stomaka ubacim neki balon?!? Na¹ta bi to lièilo?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

isto bi bio deb'o...[rofl]

Major



mareskin

Citat: Laziæ poslato 09 Maj, 2013, 11:28
isto bi bio deb'o...[rofl]

Taèno kolega, taèno. Samo ¹to bi izgledalo ru¾nije, jer je ve¹taèko :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF