Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

A i sto bi se mucio ako nema kome reci  ;D



DaChaS


Lazic

Jel mo¾e meni, dve tri, dosta...:D

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti


con3

Nije znao covek da mora da koci 20 metara ranije  [rofl]  [kralj]


eclipse4

ja ne razumem ovo:
"- Reè je o maloletnoj osobi, tako da bi moglo da se ispostavi da je on nju iskoristio. U tom sluèaju radi se o ka¾njivom delu - rekla je Stojakoviæeva za „Blic“. "
znaci ukoliko se ispostavi da on nju nije iskoristio onda nema kaznjivog dela.....
i sta spada pod to "iskoristio"?


Hurricane

..neam pojma ali bi ja to sve postrojio pred prelomaèu pa da vidim ko je tu ¹ta kome radio..

a onda do¾ivotno, svakodnevno po kazni da nam skuplja smeæe po na primer Ko¹utnjaku...

eclipse4

pa pazi po nekoj logici ispada da ti sada mozes da se zabavljas sa nekom 8-o godisnjakinjom i dokle god ona tvrdi da je ti ne iskoriscavas jer joj redovno kupujes i lutke i igrackice mozes i imati polni odnos sa njom  [veryangry]

nisam bas pametan sto se te izjave tice....

El Jefe

Citat: mkt poslato 06 Maj, 2013, 18:40
:o :o :o :o :o :o :o [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=05&dd=06&nav_category=12&nav_id=711280
To uopste nije vest.Da su to ozbiljne novine -vest bi bila -Gradska uprava preko BUS-Plusa ukrala GSP i otvoreno nastavlja pljacku.Djilas cuti o svemu tome curi.
Друштво за заштиту од животиња

Burazer

meni samo nije jasno dokle ce da nam prikazuju ovakve glave kao nesto zabavno i pozitivno, i dokle ce narod da ih glasa

http://www.kurir-info.rs/udario-na-pravoslavlje-ekrem-pljuvao-durdevdan-clanak-776613
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

dzimika

zato sto ako ima vise od 16god onda se tretira kao stariji maloletnik koji je sposoban da odlucuje delimicno u svoje ime
pa ako ona kaze da je on nju silovao onda ce ga teretiti

Hurricane

...i Kretenkrema bi ja na do¾ivotni du¹tveno korisni rad pa neka peva.. poso-poso

eclipse4

Citat: dzimika poslato 07 Maj, 2013, 12:01
zato sto ako ima vise od 16god onda se tretira kao stariji maloletnik koji je sposoban da odlucuje delimicno u svoje ime
pa ako ona kaze da je on nju silovao onda ce ga teretiti

znaci od 16 na gore sve moze da se archi? i sve je super dok ona ne tvrdi da si je iskoristio?....svasta....

El Jefe

Citat: hurricane poslato 07 Maj, 2013, 12:06
...i Kretenkrema bi ja na do¾ivotni du¹tveno korisni rad pa neka peva.. poso-poso
Zasto samo njega?Treba sve njih.Najbolje da pevaju pod vesalima.
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

jefe postao si mnogo morbidan ;) :) :)

Hohštapler

O èemu mi prièamo, grand ¹ou, kursad¾ije i farme i ¹tale velikog brata su najgledanije stvari kod nas na TVu... slika i prilika naroda (da ne ka¾em - glasaèkog tela)... ne trebaju nama NATO i radijacija, mi sami sebe trujemo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.