Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Boban_m

Svaka generalizacija je opasna i vec isprobana alatka onih koji upravljaju Balkanom. Uvijek postoji i manjina kojoj se isplati da zaboravi i izbrise istoriju i sustinu. Bas zato sto su sile iza toga jake, ne smijemo zaboraviti ko smo i sta smo.

Lazic

Bio jednom na Ostrogu '99-te, smorio sam se kao prase u Teheranu, pare su izbijale iz svakog kamenèiæa, nikad vi¹e nisam po¾eleo da posetim to veoma profitabilno preduzeæe...[facepalm]

Dragana friz

bahatost prema planeti æe dovesti do ovog scenarija....trebalo bi svi da se opametimo i da èuvamo na¹u lepu plavu planetu  :)

http://www.vestinet.rs/pogledi/ovo-je-poslednje-stolece-covecanstva-sledi-kraj

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Lazic


Bori¹a

Citat: Dragana friz poslato 04 Maj, 2013, 14:30
bahatost prema planeti æe dovesti do ovog scenarija....trebalo bi svi da se opametimo i da èuvamo na¹u lepu plavu planetu  :)

http://www.vestinet.rs/pogledi/ovo-je-poslednje-stolece-covecanstva-sledi-kraj

e briga me, umrecu verovatno u ovom veku, posle sta bude ;D

Hohštapler

Citat: Bori¹a poslato 04 Maj, 2013, 23:04

e briga me, umrecu verovatno u ovom veku, posle sta bude ;D

[facepalm]

...zna¹ ti onu prièu o Jevrejima?
-kad su do¹li prvi put po Jungove, nije se niko bunio, bojali smo se za sebe, svi smo æutali...
-kad  su do¹li sledeæi put po ©ternove, opet se niko nije bunio, svi smo æutali...
-na posletku, kad su do¹li po nas, nije vi¹e bilo nikog ko bi mogao da se buni za nas.

E tako æe i èoveèanstvo proæi sa zagaðenjem. Neki vièu, al ih niko ne slu¹a, dok ne bude kasno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dragana friz

Citat: Bori¹a poslato 04 Maj, 2013, 23:04
Citat: Dragana friz poslato 04 Maj, 2013, 14:30
bahatost prema planeti æe dovesti do ovog scenarija....trebalo bi svi da se opametimo i da èuvamo na¹u lepu plavu planetu  :)

http://www.vestinet.rs/pogledi/ovo-je-poslednje-stolece-covecanstva-sledi-kraj

e briga me, umrecu verovatno u ovom veku, posle sta bude ;D

da li tebe i¹ta pametno uèe u toj ¹koli?...npr. si èuo ti za ekologiju?za¹titu ¾ivotne sredine...ccc..Bori¹a...nemam reèi..plitko razmi¹lja¹   [facepalm]

Dragana friz

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Maj, 2013, 00:42
Citat: Bori¹a poslato 04 Maj, 2013, 23:04

e briga me, umrecu verovatno u ovom veku, posle sta bude ;D

[facepalm]

...zna¹ ti onu prièu o Jevrejima?
-kad su do¹li prvi put po Jungove, nije se niko bunio, bojali smo se za sebe, svi smo æutali...
-kad  su do¹li sledeæi put po ©ternove, opet se niko nije bunio, svi smo æutali...
-na posletku, kad su do¹li po nas, nije vi¹e bilo nikog ko bi mogao da se buni za nas.

E tako æe i èoveèanstvo proæi sa zagaðenjem. Neki vièu, al ih niko ne slu¹a, dok ne bude kasno.

Treba biti ¹to glasniji...treba da poðemo sami od sebe...  :)

Boban_m

Ma nas Borisa je samo na udaru hormona. Zna on to sve. Ruzo, save the world ;D

Dragana friz


mkt

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
i da ostanu samo njih dvoje na planeti ...  [zvizdi]

Slaninar

Citat: Dragana friz poslato 05 Maj, 2013, 03:46
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Maj, 2013, 00:42
Citat: Bori¹a poslato 04 Maj, 2013, 23:04

e briga me, umrecu verovatno u ovom veku, posle sta bude ;D

[facepalm]

...zna¹ ti onu prièu o Jevrejima?
-kad su do¹li prvi put po Jungove, nije se niko bunio, bojali smo se za sebe, svi smo æutali...
-kad  su do¹li sledeæi put po ©ternove, opet se niko nije bunio, svi smo æutali...
-na posletku, kad su do¹li po nas, nije vi¹e bilo nikog ko bi mogao da se buni za nas.

E tako æe i èoveèanstvo proæi sa zagaðenjem. Neki vièu, al ih niko ne slu¹a, dok ne bude kasno.

Treba biti ¹to glasniji...treba da poðemo sami od sebe...  :)

Zato ja idem samo biciklom na posao. I motor æu da rasklopim i ostavim u ba¹ti da rða i ðubri zemlji¹te. :)

Ljudi su nastali iz prirode i njen su deo. Kada ljudi zagaðuju, to je prirodno, isto kao ¹to dabar pravi branu. Mo¾da priroda ¾eli plastiène vreæe? :)

Sve u svemu, dovoljno smo kratko na planeti i dovoljno smo sitni da kakvu god ¹tetu da napravimo, mo¾emo samo sami sebe poubijati, biæe ¾ivota i posle nas, kao ¹to je bilo milijardama godina pre nas.


Prava ekologija bi mogla samo uz neku ultra diktaturu - da se zabrani vi¹e od dvoje dece na globalnom nivou, zabrana privatnog prevoza (kola i motora), obavezno stavljanje dobre izolacije na stambene objekte... A to bi verovatno ispalo ultra ru¾no u praksi, znajuæi nas, ljude.



http://www.021.rs/Info/Zanimljivosti/Tetka-Tupaka-Sakura-najtrazenija-teroristkinja-na-listi-FBI.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


juga

Mislim da je cela halabuka oko zagadjenja sviranje qrcu. Jedna erupcija vulkana zagadi atmosferu kao svi potro¹aèi fosilnih goriva zajedno .Nekolicina ljudi je videla priliku za nenormalnu zaradu, pa su sve to digli na vi¹i nivo. Proizvodnja eko friendly vozila , tj hibrida i elektriènih sranja ,stra¹no zagadjuje ¾ivotnu sredinu, jer proizvodnja li-po, li-ion. ni-mh i ostalih baterija je sve samo ne èista proizvodnja.Sve je to zatvoren krug. Svi ti portparoli ekologije bi trebali da se odreknu modernog naèina ¾ivota, da se greju na sunce ( ali bez solarnih panela), na drva , da se odreknu telefona, raèunara , struje , da se voze na konjskim kolima ...! Ne treba sve gledati crno i belo. Nemojmo bacati PET ambala¾u , kese gume..... po prirodi , ispu¹tati otrove u reke ...., ali moramo biti svesni da moderan ¾ivot ima svoju cenu.   Kao ¹to reèe Slaninar, dovoljno smo kratko na planeti, da kakvu god ¹tetu napravimo , planeta æe je svariti i biæe tu posle nas kao ¹to je bila i pre!

Gašpar

Citat: mkt poslato 05 Maj, 2013, 04:58
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
i da ostanu samo njih dvoje na planeti ...  [zvizdi]

I da ostanu samo njih dvoje, Boriša opet ne bi ništa uradio ;D

mareskin

Citat: Ga¹par poslato 05 Maj, 2013, 09:32
Citat: mkt poslato 05 Maj, 2013, 04:58
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
i da ostanu samo njih dvoje na planeti ...  [zvizdi]

I da ostanu samo njih dvoje, Bori¹a opet ne bi ni¹ta uradio ;D

Da ostanu samo njih dvoje, ko bi dr¾ao sveæu?!?!? :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu