Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: farbach poslato 16 April, 2013, 23:09
Sto se tice Vojvodine, da vas podsetim.
U Srbiji ne postoji visepartijski sistem. Sve "partije" na povrsini su u stvari frakcije jedne. Taj sto napada Vojvodinu i taj sto je brani rade za istog gazdu. Ti sto je "brane", rade to tako da se smuce svakom normalnom coveku. Da se cela Vojvodina prepusti dejstvu entropije, i da pustimo da se sama raspada, kruni, rdja i ne znam sta vec, sunovrat bi bio sporiji nego ovaj sada. U Mitrovici, srcu plodnog Srema je prestala da radi: fabrika mesa, mleka, stocne hrane i secera. Svi veliki poljoprivredni kombinati su propali. Samo od sebe ne moze. Neko je morao da se potrudi da sve to usere. Neko pametan, a zlonameran.  Kraj znamo. Vojvodina je dodeljena nemackoj interesnoj zoni i bice oduzeta Srbiji. Tako je reseno odavno i ne vidim snagu u ovoj pacifikovanoj zemlji koja se moze suprostaviti. Estradne nacionaliste ne racunam u snagu. Narod koji gleda Ekrema ne moze ni ocekivati bolju sudbinu. Neka se pripremi Raska.

Ovo sve, od reèi do reèi, potpisujem i 100% se sla¾em. Sve te partije slu¾e samo da se cela zemlja privatizuje i rasproda, a posle æemo svi raditi za ¹aku ri¾e.  Isti qrac DS i SNS, samo drugo pakovanje. Posle æe narod da radi za 10 evra meseèno za privatnika, koji god pokupuje sve. I biæe garant sve ureðeno i upeglano - kad lopovi poènu da èuvaju ono ¹to su pokrali.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

AndreyRR

dokle god budemo cutali i pisali po forumima nikada necemo biti u stanju da bilo sta promenimo.treba mnogo snage i volje za tako nesto
ipak bolje se boreti u umreti u pokusavanju nego se pokorite nekome ko vredan toga nije.leba nemao da jedem ali nikad se nikom nisam
pokorio niti cu ikad ikome,a svi oni mogu da ga puse,pitanje je vremena kada ce im sve to doci glave.

Lazic


AndreyRR


mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 17 April, 2013, 10:34
Citat: mareskin poslato 17 April, 2013, 08:20I meni je mali, pa se ja malo vi¹e primaknem devojci. Mora èovek da se snaðe.


A kako od stomaka?!  [neampojma]
:D :D :D :D

Snalazim se. Obigravam, pa sa neke strane priðem :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Major



monsterbnt

Na racun ovih ''politickih''....

-''Dobar dan jer to Demoratska stranka?"
-"Ne gospodine pogresili ste, ovo je Srpska napredna stranka."
-"Nema veze, i vama jebem mater....''
Smrt SVIMA!!!!


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Burazer

cuj zaklali milku aahhahahahahaha
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Major


Plazma Keks

konacno neki normalan grad u srbiji

Lazic

Vidim, èesto si i¹ao...:o Tamo bre nema niko normalan...[rofl] ©to je skroz ok...:D

Plazma Keks

pojam normalan je relativan :P :P :P

Lazic


doktor

Citat: Major poslato 18 April, 2013, 09:15
Evo jednog pametnog grada:

http://www.kurir-info.rs/buna-u-kraljevu-dole-veliki-brat-farma-i-ostali-rijaliti-clanak-748349

Taj pametni grad je upravo na toj sednici skupstine postao prvi grad u Srbiji koji odbio da  izglasa deklaraciju protiv GMO...jbg. bitnija je deklaracija protiv rijalitija.
Bikers work is never done!

Boban_m

Povadi im zdrave zube doktore.