Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: farbach poslato 12 April, 2013, 12:50
Citat: Slaninar poslato 12 April, 2013, 07:03
http://nsonline.rs/sns-dss-i-sps-u-petak-protestuju-ispred-vlade-vojvodine-2/

Prijatno æu se iznenaditi ako orci ne polome pola grada.
ili da zapale skupstinu kao vandali.
Upali bi oni i u narodnu banku vovjvodine ali je drug Pajtic vec upao pre njih

Jogurt revolucija 2.0

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

farbach

Cenim da je Canak taj sa 34 zuba i mirisom zumbula. Jedino sto je dodjos, to malo kvari cv. Mogao bi i njegov drugar Sabahudin Dinko Gruhonjic da me zastiti od krezubih Srba. Niko njih ne juri sto brane Vojvodinu, nego sto su krali. U Mitrovici je 12000 ljudi ostalo bez posla. Znam da su krivi krezubi cetnici, ali ne videh nijednog, a 13 godina gledam namirisane zgubidane kako mi rastacu Srem na molekule.

Hohštapler

©to bi se reklo, nije njima krivo ¹to ovi kradu, veæ ¹to oni ne mogu.

A dizanje te separatistièke tenzija nam neæe nikom dobro doneti... zavadi pa vladaj...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Zato orci danas dolaze, da nas brane. Samo ne znam na ¹ta æe grad lièiti posle ove odbrane.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Drugar koji je pandur u ZRu je danas anga¾ovan, ka¾e da su puno policije pripremili... (imaju valjda oni neke procene).
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 April, 2013, 15:49
Drugar koji je pandur u ZRu je danas anga¾ovan, ka¾e da su puno policije pripremili... (imaju valjda oni neke procene).

Jeste, al' neæe Daki da se zamera narodu. Pa æe, verovatno, kao na gej paradi, da stoje panduri i gledaju dok ih gaðaju kamenjem i lome grad, da ne bi bilo brutalnosti, da nekog ne povrede.


Nadam se da gre¹im, da æe sve proæi kulturica.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit


    Ma treba potamaniti ta autonomaska govna.......ne razumem bas najbolje situaciju ali aj da ukapiram madjare sto oce da se odvoje ali sto pojedini Srbi duvaju u ostu tikvu sa njima to mi nikada nece biti jasno.Valjda srbi treba da teze da imanju cvrscu vezu sa maticom Srbijom a ne sa Madjarskom.

Hohštapler

Pit, silno gre¹i¹. 99% Maðara u Vojvodini uop¹te nemaju te tendencije. Najveæi i jedini separatisti su upravo LSV Srbi, zato ¹to bi oni da bude NS centralizovan u Vojvodini, pa onda oni da odluèuju ¹ta æe sa parama, a ne BG... (isto ¹to i dosad, na plate i muæke, ne¹to sitno raji da bude bolje)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

pa mi VOJVODJANI ovo pa MI VOJVODJANI ono... koliko li sam samo put cuo to... slazem se sa andrejom oko love... mislim bg im odredi budzet i cao nista se ne pitaju...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Ukratko iz teksta do 50evra se ne carini ako sti¾e od firme, a do 70 evra ako sti¾e od fizièkog lica. 10% carina i PDV 8 ili 20%. Ako sti¾e brzom po¹tom (DHL, UPS...) onda se carini po carinskim tarifama, a ne po jedinstvenoj stopi od 10% (kada sti¾e PTT-om).

http://www.blic.rs/IT/377263/Carinska-sluzba-spremno-docekuje-Pejpal
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

...video sam to... mali je NS...

Mislim, realno, tako su poèela SVA sranja do sad, od Slovenije pa na dalje...
Neko njih finansira da prave i lepe takve plakate, da ubodu oèi Srpskom veæinskom stanovni¹tvu, koje æe da reguje burno i za èases se raja digne na noge (¹to im je i cilj) i isceniraju se neka sranja na nekim demonstracijama, onda strani mediji ka¾u kako je ugro¾ena DEMOKRATIJA i prava "veæine u Vojvodini koja ¾eli samostalnost" i onda po¹alju trupe da nas mire (zajedno sa pu¹kama koje doturaju separatistima)....
Tako to ide...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 April, 2013, 15:59
Pit, silno gre¹i¹. 99% Maðara u Vojvodini uop¹te nemaju te tendencije. Najveæi i jedini separatisti su upravo LSV Srbi, zato ¹to bi oni da bude NS centralizovan u Vojvodini, pa onda oni da odluèuju ¹ta æe sa parama, a ne BG... (isto ¹to i dosad, na plate i muæke, ne¹to sitno raji da bude bolje)

Nisi u pravu. Autonomija je upravo te¾nja da svakom ostanu njegove pare. Sva pljaèka je bila iz BG, posle ukidanja autonomije.

LSV uzima pare na toj prièi, ali su oni najvi¹e uradili protiv dobijanja autonomije.


Te plakate o kojima prièa¹ je lepila "treæa srbija", koji su meðu organizatorima protesta protiv autonomije.


@pit: Grizi govno.     [thumb_up]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit

#4556
Citat: Slaninar poslato 12 April, 2013, 18:43
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 April, 2013, 15:59
Pit, silno gre¹i¹. 99% Maðara u Vojvodini uop¹te nemaju te tendencije. Najveæi i jedini separatisti su upravo LSV Srbi, zato ¹to bi oni da bude NS centralizovan u Vojvodini, pa onda oni da odluèuju ¹ta æe sa parama, a ne BG... (isto ¹to i dosad, na plate i muæke, ne¹to sitno raji da bude bolje)

Nisi u pravu. Autonomija je upravo te¾nja da svakom ostanu njegove pare. Sva pljaèka je bila iz BG, posle ukidanja autonomije.

LSV uzima pare na toj prièi, ali su oni najvi¹e uradili protiv dobijanja autonomije.


Te plakate o kojima prièa¹ je lepila "treæa srbija", koji su meðu organizatorima protesta protiv autonomije.
banuju

@pit: Grizi govno.     [thumb_up]

             To si verovatno naucio u porodici gde si rodjen i veroivatno su te time hranili kad si toliko pametan .....a urednici bi trebali da VIDE OVU UVREDU I OVOG OSTRASCENOG AUTONOMASA ODSTRANE SA FORUMU tj banuju .....najbolje trajno da nam ne dize ovde pritisak i kontrira....usput pljujuci po srpskoj tradiciji i svemu sto je srpsko.
             Ja licno bih voleo da te vidim u zivo i da mi to ponovis....ovo nije pretnja nikakva samo me interesuje kako izgleda neko ko je po krvi Srbin( AKO JE UOPSTE) a da tolko kenja protiv Srbije.

P.s .Posto slanionaru ovo nije prvi put da vredja i pljuje trebalo bi da mu saberete sve banane i sklonite ga na godinu dana da ne smrdi po forumu i ne vredja vise Srbiju....sve velicajuci Madjare i Hrvate kao demokracijske narode.

farbach

Slaninar, zaboravljas da sve sto se izgovori moze i da se proguta nazad, mada najcesce ide sa zubima.

Slaninar

Citat: pit poslato 12 April, 2013, 15:54
    Ma treba potamaniti ta autonomaska govna.......ne razumem bas najbolje situaciju ali aj da ukapiram madjare sto oce da se odvoje ali sto pojedini Srbi duvaju u ostu tikvu sa njima to mi nikada nece biti jasno.Valjda srbi treba da teze da imanju cvrscu vezu sa maticom Srbijom a ne sa Madjarskom.

®iveo govornik! I da se sit najede.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit

Citat: Slaninar poslato 12 April, 2013, 19:06
Citat: pit poslato 12 April, 2013, 15:54
     Ma treba potamaniti ta autonomaska govna.......ne razumem bas najbolje situaciju ali aj da ukapiram madjare sto oce da se odvoje ali sto pojedini Srbi duvaju u ostu tikvu sa njima to mi nikada nece biti jasno.Valjda srbi treba da teze da imanju cvrscu vezu sa maticom Srbijom a ne sa Madjarskom.

®iveo govornik!
Ajde bre goni se sa foruma povraca mi se vise od takvih spodoba i nenosioca mozga poput tebe....razumem ja sva ta autonomaska govan i koji im je motiv za talasanje...lova,polozaj,vlast....ali sta tebe nesrecnice tera ds se ponasas tako i prizivas madjare i hrvate u Srbiju.Bice da je proradila sesta licka u tebi.