Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

3006

Citat: Panco.KV poslato 13 Mart, 2013, 21:29
Doðe vreme kada pametni zaæute, budale progovore, a fukara se obogati.Rekao jedan nas NOBELOVAC
Ivo Andriæ ovo nije nigde rekao, a masovno se citira. A nije ni jedini citat koji se nekome pri¹ije. A nije ni da nije istina.

ЯЭВОЛУТИОН

recenica je pametna, pa je lepse da je rekao neko pametan, nego neko ko nije.
Prednost revolucije je sto se posle nje vladar obesi, isece na salamoreznicu tipa giljotina ili strelja, pa ona onaj ko posle njega dodje na vlast zna sta moze njemu da se desi...a pri tome pozeljno je bivsem vlastodrscu oteti svu imovinu i pobiti porod.....problem je sto to i narod i vlast zaborave za pet do deset godina....zato revoluciju treba ponavljati sa vremena na vreme. Jedino kod revolucija paznju treba usmeriti na one koji su se obogatili posteno....to je po svojoj prirodi oksimoron, jer je nemoguce obogatiti se posteno....cak je nemoguce placati sve poreze drzavi i ziveti normalno, ne zakidati radnicima, drzati do kvaliteta....a kamoli obogatiti se....Ma sta mislili o velikim magovima biznisa, sva bogatstva su stecena pljackom naroda, na neki nacin....
Ali kako nekad neko rece....svet ce propasti kada dvorske ludei budu vise zaradjivali od kraljeva ...a upravo se to desava, jer niko ne moze da me ubedi da bilo koji sportista vredi pare koje placaju pojedince....a uz tolike pare sport gubi smisao...sport je stvar prestiza, slave.....televizijske igre su ubile sport, pa sada jedan olimpijski sampion u atletici je manje slavan od lokalne zvezde u fudbalu....
burno je vreme, voda se uzburkala i digla talog sa dna...dok god bude tako talog ce biti visko...jedino sto njima ne odgovara da se vremena smire, pa talasaju i dalje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

Talolg se digao, a srpsko sito je, sto kaze Beckovic, takvo, da najkrupnije kamenje propadne, a na povrsini ostaju kamencici i mulj.

Major

Ovi sto su sada na vlasti tj ceo ovaj komplet i vlasti i opozicije ce tesko sam od sebe da napusti sve pozicije koje su ugrabili.. dok se narod ne pobuni nema od promena nista, a mi realno nista ne radimo po tom pitanju osim sto se ovako kuckamo :(

mrle

Citat: Major poslato 14 Mart, 2013, 11:57
Ovi sto su sada na vlasti tj ceo ovaj komplet i vlasti i opozicije ce tesko sam od sebe da napusti sve pozicije koje su ugrabili.. dok se narod ne pobuni nema od promena nista, a mi realno nista ne radimo po tom pitanju osim sto se ovako kuckamo :(


http://www.youtube.com/watch?v=5FV_QiF1nwo&feature=player_embedded#!

Major

I oni su skoro pa isti.. oni idu bas u krajnost. Slazem se da smo banana drzava i da se ovako vise ne moze, ali ni sa ovima nam ne bi bilo bolje verujem da bi nam bilo jos gore (sankcije i moguce ponovno bombardovanje). Nisam pametan..

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Boban_m

Promjena je jedino moguca na globalnom frontu. Mislim da necemo dugo cekati do toga. A onda cemo se morati ukljuciti...

Lazic

Citat: farbach poslato 13 Mart, 2013, 15:23
Evo ja cu da vam prepricam.
Bila jedna zemlja, i onda je druga zemlja organizovala drzavni udar i paljenje skupstine. Onda su poturili jedno smetalo kao trojanskog konja da glupa raja za njega glasa, a kasnije na mala vrata postavili svog coveka, koji nikada ni na jednim izborima, pa ni u svojoj stranci nije pobedio. (Ne racunam kada je nakon izgubljnenih izbora sjebao Vuksanovica)
Taj covek je sada pokojni i najveci je sin nasih naroda i narodnosti. Navedite mi jos jednog najveceg sina naroda i narodnosti iz neke druge zemlje, galaksije, nebitno, kojeg je na vlast instalirala strana obavestajna sluzba. NE POSTOJI. Samo mi volimo strane agente, koji puste teroriste iz zatvora, pretope topove i rasprodaju dedovinu da asfaltiraju staze oko kuce.

Imenjaèe, zna¹ da te volim mnogo, ali da li sam te dobro razumeo da su 90-ih samo pametni glasali za milo¹eviæa...??? :o

Mislim da si u pravu za smetalo, ali takoðe mislim da bi nam sa tim stranim agentom bilo bolje nego sa svima do sad, makar prividno...[hello]

farbach

Ko brani Slobu? To nije ili/ili, nego i/i. Ja vidim da su oni bili na istom zadatku. Svako je odradio svoj deo i probudio se pred kraj zivota, kada je bilo kasno.
Sta je vizionar uradio za zivota? Dovoljno je vladao, a rezultat njegove vladavine su Kolesari, Janjusevici, Vlahovici, Cede, Bebe  i ostali skakavci koji su opustosili ovu zemlju i trajno je unistili. Mi smo u srednjem veku, sa unistenom privredom i uskoro i poiljoprivredom. Prvi put kada naljutimo gazde i ostanemo bez kinte grickacemo armirani beton. Stepen nase propasti je vecini ljudi jos uvek nesaglediv. Meni ne. I mogu da sagledam nasu poziciju iz istorijske perspektive. Za 100 godina, ako bude nasih potomaka, ovu bulumentu cemo zvati izdajnicima. Ja ih tako zovem danas.

Panco.KV

Znate sta.Narod je toliko otupeo i obnevideo za sve ove godine da mu je postalo sve jedno svi obecavaju svi lazu i kradu .Ovde treba jedan Putin da dodje da bi nas doveo u red.Ja se nadam da ce Severna Koreja da izbaca te bombe sto ima i da se malo zaigramo rata.

Lazic

@Gos'n Farbaè:
Stari tigar se po kand¾ama poznaje...:D  Nagradno pitanje, ko je, kad i za koga ovo izjavio...:D:-*

Panco.KV

Citat: farbach poslato 14 Mart, 2013, 15:53
Ko brani Slobu? To nije ili/ili, nego i/i. Ja vidim da su oni bili na istom zadatku. Svako je odradio svoj deo i probudio se pred kraj zivota, kada je bilo kasno.
Sta je vizionar uradio za zivota? Dovoljno je vladao, a rezultat njegove vladavine su Kolesari, Janjusevici, Vlahovici, Cede, Bebe  i ostali skakavci koji su opustosili ovu zemlju i trajno je unistili. Mi smo u srednjem veku, sa unistenom privredom i uskoro i poiljoprivredom. Prvi put kada naljutimo gazde i ostanemo bez kinte grickacemo armirani beton. Stepen nase propasti je vecini ljudi jos uvek nesaglediv. Meni ne. I mogu da sagledam nasu poziciju iz istorijske perspektive. Za 100 godina, ako bude nasih potomaka, ovu bulumentu cemo zvati izdajnicima. Ja ih tako zovem danas.
Mada moram da dodam na ovo sto je Farbach napisao i potpuno sam u pravu.Milosevic nije imao ideju da krade kako to rade ovi prosli i nadajmo se ovi sad.

Lazic

Pazi, bio je direktor Beobanke u Njujorku dve godine...:o Recimo od '84-'86-te... Moj æale misli da je tada nauèio da krade na amerièki naèin, ja mislim da su ga tada vrbovali...:D

Panco.KV

#4294
Citat: Laziæ poslato 14 Mart, 2013, 16:01
Pazi, bio je direktor Beobanke u Njujorku dve godine...:o Recimo od '84-'86-te... Moj æale misli da je tada nauèio da krade na amerièki naèin, ja mislim da su ga tada vrbovali...:D
Da samo uporedi nivo nezaposlenosti tad a gledaj sad gledaj drzavni dug tad a gledaj sad a nije ulozeno u nova radna mesta ili fabrike nista jel znate da je u vreve vladavine Tadica Srbija pokradena za verovali ili ne  53 milijarde evra sto kreditima sto losimposlovima i korupcijom.Podatak je javan i dostupan.PA DOKLEEE BRE

Slaninar

Tito napravio dr¾avu, infrastrukturu, fabrike, obrazovao ljude... Onda Sloba, Tuðman, Alija i ostali naci(onali)sti rasparèali zemlju i sve sjebali. Onda mafiji bilo komplikovano legalizovati pokradeno, pa napravili "revoluciju", da sve podemokrate i da nastave zapoèeto. Ista govna, drugo pakovanje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


3006

Opet Black Hole.
Razvio ma¹tu na Vukajliji.


Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 14 Mart, 2013, 16:01
Pazi, bio je direktor Beobanke u Njujorku dve godine...:o Recimo od '84-'86-te... Moj æale misli da je tada nauèio da krade na amerièki naèin, ja mislim da su ga tada vrbovali...:D
Nije Beobanke nego Udru¾ene Beogradske Banke  u nju je do¹ao iz tada¹njeg Tehnogasa a kasnije je postao Precednik i tad je poèeo da ¹uruje sa Borkom a Milija Zeèeviæ je bio njegov zamenik i tad su napravili Francusko Jugoslovensku (Srpsku)banku sa sedi¹tem u Parizu ostalo je istorija kad je sjebao Dragi¹u. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM