Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

3006

Citat: monsterbnt poslato 13 Mart, 2013, 12:03

Sve dok se ne pojavi neki Kemal Pasa Ataturk u srpskom izdanju
Sitne smo mi ribe.
Èeka se Mijajlo.

monsterbnt

Ma mene najvise nervira sto se oko Djindjica sada pravi zestoki kult licnosti..... Djindjicevi omladinci svake godine organizuju takmicenje, ko ce lepse da prica o pokojnom premijeru..... Totalni kretenizam.... Da je neke stvari uradio dobro - jeste. Da je neke stvari uradio lose - jeste. Dosta bre o tome..... Sramota je sto sad i oni koji su ga pljuvali i oni koji su ga uzdizali koriste njegovo ime i delo, u kom god obliku, da uzdignu sebe...
Smrt SVIMA!!!!

Phoenix

Citat: monsterbnt poslato 13 Mart, 2013, 12:39
Ma mene najvise nervira sto se oko Djindjica sada pravi zestoki kult licnosti..... Djindjicevi omladinci svake godine organizuju takmicenje, ko ce lepse da prica o pokojnom premijeru..... Totalni kretenizam.... Da je neke stvari uradio dobro - jeste. Da je neke stvari uradio lose - jeste. Dosta bre o tome..... Sramota je sto sad i oni koji su ga pljuvali i oni koji su ga uzdizali koriste njegovo ime i delo, u kom god obliku, da uzdignu sebe...

Jbg kad se od lichnosti napravi kult dotichni postane moralna vijagra  [dunce]

Ja to vidim ovako,ako na vlast dodje neko ko bi radio u interesu ove zemlje taj isti ostalim mocnicima ne bi odgovarao shto dalje implicira da se to nikako ne moze dogoditi ali sve i da se dogodi uz pomoc Aladinove lampe to bi nas zakucalo u proshlost sa sankcijama i sranjima koja bi sledila kao odmazda na samovolju!

Ako na vlast dodje neko ko je mocnicima po volji ni to nas dalje od prethodnog sluchaja ne bi odvelo!

Nisam pameta,jednostavno nisam  [dunce]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

mareskin

Citat: Phoenix poslato 13 Mart, 2013, 12:49
....
Nisam pameta,jednostavno nisam  [dunce]

Moj prijatelj ka¾e da je jedino re¹enje da imamo kralja :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Phoenix

Citat: mareskin poslato 13 Mart, 2013, 13:10
Citat: Phoenix poslato 13 Mart, 2013, 12:49
....
Nisam pameta,jednostavno nisam  [dunce]

Moj prijatelj ka¾e da je jedino re¹enje da imamo kralja :D


ne vredi ni to,ovo ga iskljuchuje  [nono]

Citat: Phoenix poslato 13 Mart, 2013, 12:49


Ja to vidim ovako,ako na vlast dodje neko ko bi radio u interesu ove zemlje taj isti ostalim mocnicima ne bi odgovarao shto dalje implicira da se to nikako ne moze dogoditi ali sve i da se dogodi uz pomoc Aladinove lampe to bi nas zakucalo u proshlost sa sankcijama i sranjima koja bi sledila kao odmazda na samovolju!


Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

mareskin


Ali ako bi se Kralj pri¾enio u Monako, Englesku, Holandiju itd. onda bi imao dobar rejting i uticaj i preko kreveta bi Srbija procvetala :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

farbach

Evo ja cu da vam prepricam.
Bila jedna zemlja, i onda je druga zemlja organizovala drzavni udar i paljenje skupstine. Onda su poturili jedno smetalo kao trojanskog konja da glupa raja za njega glasa, a kasnije na mala vrata postavili svog coveka, koji nikada ni na jednim izborima, pa ni u svojoj stranci nije pobedio. (Ne racunam kada je nakon izgubljnenih izbora sjebao Vuksanovica)
Taj covek je sada pokojni i najveci je sin nasih naroda i narodnosti. Navedite mi jos jednog najveceg sina naroda i narodnosti iz neke druge zemlje, galaksije, nebitno, kojeg je na vlast instalirala strana obavestajna sluzba. NE POSTOJI. Samo mi volimo strane agente, koji puste teroriste iz zatvora, pretope topove i rasprodaju dedovinu da asfaltiraju staze oko kuce.

monsterbnt

Citat: farbach poslato 13 Mart, 2013, 15:23
Navedite mi jos jednog najveceg sina naroda i narodnosti iz neke druge zemlje, galaksije, nebitno, kojeg je na vlast instalirala strana obavestajna sluzba.

COPAVI Zagorac....njega su instalirali ruska i engleska obavestajna, pa je posle zajebo obe.....taj nam je jebo majku ko sto niko nije.....tad je srbin najmanje smeo da bude srbin.... I od njega kao i od ovoga se pravio kult licnosti i pioniri su se kleli u istog..... samo su nekad pioniri bili crveni a danas su zuti.....
Smrt SVIMA!!!!

pit



    Sve se to desava zato sto su hrvati hrvati...slovenci slovenci...a srbi oce budu jugosloveni.I sad posle svega kad je ocigledno da je ideja jugoslovenstva bia utopija i dalje neki medju nama osecaju strah od srpskog nacionalizma...nama ne trebaju spoljasni neprijatelju.....sasvim su nam dovoljni ovi medju nama.

AndreyRR

Nas i treba da vodi neko spolja kada smo alavi kao svinje na pomije

Boban_m

Nas uvijek i vodi neko spolja. Nikad nismo imali istiniski suverenitet. Jedino u okviru tog malog manevarskog prostora mi je zao sto nema onih politicara koji istinski vole svoju zemlju i ljude. To je jedini prostor u kom se moze nesto popraviti.

Panco.KV

Ovako.Srbi trebaju da znaju da deca jos uce Vatikansku naopaku istoriju.Ja mojoj deci to kazem da prenesu profesoru istorije da na kosovskom boju Srbija nije izgubila ,da Vuk Brankovic nije bio izdajnik,Da su Srpski vvitezovi bili visoko skolovan kadat za to vreme,da su zvona crkve Notrdam u Parizu zvonila u cast pobede nad osmanlijamai da u Carigradskoj biblioteci je zapis o pobedi Srba i da je kralj najvecu glupost napravio ujedinjenjemi do sad imaju 5 iz istorije dal sto me se profesori plase ili sto sam u pravu .Ja licno volim da procitam PROF.DR. Jovana Deretica istoricara i GDJU.Olgu Lukovic Pjanovic ljude koji vole Srbiju ali nisu cenjeni u Srbiji a cenjeni su u celom svetu.

AndreyRR

od kad se ljudi koji nesto valjaju cene u srbiji

Panco.KV

Najveci nas problem je sto ne ukapira narod da je sam sebi najveci krivac i dok budemo verovali drugima na MAJKE MI donecu ti ili MAJKE MI nisam ja ,vecito cemo od prijatelja praviti neprijatelje i dok zapadna govna budu lepsa od nacih cokoladi nema od nas go kkkk.Zajasila BANDA u pasaluku na teraziskom dvoru.

Panco.KV

Citat: AndreyRR poslato 13 Mart, 2013, 21:16
od kad se ljudi koji nesto valjaju cene u srbiji
To ti je ona Srpska e necu kod njega komsija mi je izinata

Slaninar

#4235
Citat: Panco.KV poslato 13 Mart, 2013, 21:14
Ovako.Srbi trebaju da znaju da deca jos uce Vatikansku naopaku istoriju.Ja mojoj deci to kazem da prenesu profesoru istorije da na kosovskom boju Srbija nije izgubila ,da Vuk Brankovic nije bio izdajnik,Da su Srpski vvitezovi bili visoko skolovan kadat za to vreme,da su zvona crkve Notrdam u Parizu zvonila u cast pobede nad osmanlijamai da u Carigradskoj biblioteci je zapis o pobedi Srba i da je kralj najvecu glupost napravio ujedinjenjemi do sad imaju 5 iz istorije dal sto me se profesori plase ili sto sam u pravu .Ja licno volim da procitam PROF.DR. Jovana Deretica istoricara i GDJU.Olgu Lukovic Pjanovic ljude koji vole Srbiju ali nisu cenjeni u Srbiji a cenjeni su u celom svetu.

http://www.e-novine.com/entertainment/entertainment-licnosti/77588-Jovan-Dereti-prasrbin.html

http://www.tvorac-grada.com/knjige/scribd/srbinarodnajstariji.html

Dobro me nasmeja¹e.    [kralj]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

AndreyRR

to sa komsijama mi je fascinantni fenomen

Panco.KV

Doðe vreme kada pametni zaæute, budale progovore, a fukara se obogati.Rekao jedan nas NOBELOVAC

Panco.KV

Citat: AndreyRR poslato 13 Mart, 2013, 21:25
to sa komsijama mi je fascinantni fenomen
Jel ti prosto cudna pojava kao i meni

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња