Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Ja znam da su posle mene neke odlazile pametnije. Nikad vise da ne petljaju sa barabama ;D

balcan girl

nema to veze sa pamecu :D ja znam da nisam nista pametnija nego sto sam bila al bar ne kidam grkljan zubima od nervoze posle :D :D doduse uvek je bolje ono pravilo ako ne mozes i ne pocinji nista sto ne mozes da zavrsis :D budem groznaaaaaa ako ostanem nedojebana :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 08 Mart, 2013, 03:01
nema to veze sa pamecu :D ja znam da nisam nista pametnija nego sto sam bila al bar ne kidam grkljan zubima od nervoze posle :D :D doduse uvek je bolje ono pravilo ako ne mozes i ne pocinji nista sto ne mozes da zavrsis :D budem groznaaaaaa ako ostanem nedojebana :D

Kad je ne¹to veliko za pojesti, pojede¹ iz par puta, kad je ne¹to veliko za pojebsti, mo¾e li i to iz dva-tri puta? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


UFF


Slaninar

Citat: mareskin poslato 08 Mart, 2013, 07:47
Citat: balcan girl poslato 08 Mart, 2013, 03:01
nema to veze sa pamecu :D ja znam da nisam nista pametnija nego sto sam bila al bar ne kidam grkljan zubima od nervoze posle :D :D doduse uvek je bolje ono pravilo ako ne mozes i ne pocinji nista sto ne mozes da zavrsis :D budem groznaaaaaa ako ostanem nedojebana :D

Kad je ne¹to veliko za pojesti, pojede¹ iz par puta, kad je ne¹to veliko za pojebsti, mo¾e li i to iz dva-tri puta? ;D


ti ćeš meni ženu da razočaravaš

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


balcan girl

njaaaa jbg da bog nije hteo da budemo mesozderi ne bi nam dao ocnjake :D :D a u svakom slucaju neko je nekom uvek hrana :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks

ja se ponadao neke bolestine i tako to. a ono najbocinije nista...

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 08 Mart, 2013, 20:19
njaaaa jbg da bog nije hteo da budemo mesozderi ne bi nam dao ocnjake :D :D a u svakom slucaju neko je nekom uvek hrana :D :D :D

Meni je stra¹no kuda sve to ide. Ne¹to u stomaku ¹to govori da to nije dobro. Ovako, racionalno, mogu objasniti, ubistvo za jelo je ubistvo, ali ovo je...

Kontam da nas ima previ¹e, jednostavno previ¹e, pa je svo to ureðenje, masovna produkcija (svega), napakovanost u prenaseljene gradove - sve to nas èini nekako lo¹ijim nego ¹to bismo mogli biti. Mislim... i dalje je svinja za mene kralj ¾ivotinja.  :)

Baraka film:
BARAKA - Full documentary
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Licemerno je nositi kozne cipele i ne jesti meso. Film ne zagovara vegetarijanstvo,  nego ukazuje na nesto mnogo strasnije. Dehumanizaciju covecanstva. Da su djavolu dali da smisli uredjenje na planeti, ne bi mogao da smisli nista savrsenije od kapitalizma. Radi posao koji ne volis, da bi kupio stvari koje ti  ne trebaju. Trpaj u sebicnu guzicu i zderi, zderi, zderi dok ne puknes, pa pod noz da izvade visak. Istovremeno, za razliku od vecine slicnih, film nudi i resenje. Toliko jednostavno i toliko ispred nosa, da ga ne vidimo. Istina je previse ocigledna da bi mogla da bude zapazena.

MIGE

Citat: Slaninar poslato 09 Mart, 2013, 07:42
Citat: balcan girl poslato 08 Mart, 2013, 20:19
njaaaa jbg da bog nije hteo da budemo mesozderi ne bi nam dao ocnjake :D :D a u svakom slucaju neko je nekom uvek hrana :D :D :D

Meni je stra¹no kuda sve to ide. Ne¹to u stomaku ¹to govori da to nije dobro. Ovako, racionalno, mogu objasniti, ubistvo za jelo je ubistvo, ali ovo je...

Kontam da nas ima previ¹e, jednostavno previ¹e, pa je svo to ureðenje, masovna produkcija (svega), napakovanost u prenaseljene gradove - sve to nas èini nekako lo¹ijim nego ¹to bismo mogli biti. Mislim... i dalje je svinja za mene kralj ¾ivotinja.  :)

Baraka film:
BARAKA - Full documentary
koga bre ima previse????sve su to gluposti izmisljene od strane par pederskih porodica iz amerike...prodji malo sbijom celom(a ona je velicine jednog americkog grada) pa pogledaj koliko je naseljena...pri tom ne mislim na puna seoska groblja ....

Uncle Bob

Citat: MIGE poslato 09 Mart, 2013, 10:03
Citat: Slaninar poslato 09 Mart, 2013, 07:42
Citat: balcan girl poslato 08 Mart, 2013, 20:19
njaaaa jbg da bog nije hteo da budemo mesozderi ne bi nam dao ocnjake :D :D a u svakom slucaju neko je nekom uvek hrana :D :D :D

Meni je stra¹no kuda sve to ide. Ne¹to u stomaku ¹to govori da to nije dobro. Ovako, racionalno, mogu objasniti, ubistvo za jelo je ubistvo, ali ovo je...

Kontam da nas ima previ¹e, jednostavno previ¹e, pa je svo to ureðenje, masovna produkcija (svega), napakovanost u prenaseljene gradove - sve to nas èini nekako lo¹ijim nego ¹to bismo mogli biti. Mislim... i dalje je svinja za mene kralj ¾ivotinja.  :)

Baraka film:
BARAKA - Full documentary
koga bre ima previse????sve su to gluposti izmisljene od strane par pederskih porodica iz amerike...prodji malo sbijom celom(a ona je velicine jednog americkog grada) pa pogledaj koliko je naseljena...pri tom ne mislim na puna seoska groblja ....
Ide¹ ide¹ pa naiðe¹ na neko staraèko domaæinstvo sve bre vi¹e pusto i prazno kao gradovi duhovi na divljem zapadu posle zlatne groznice svi bre pobegli u gradove.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

MIGE

Citat: UNCLEBOB poslato 09 Mart, 2013, 10:18
Citat: MIGE poslato 09 Mart, 2013, 10:03
Citat: Slaninar poslato 09 Mart, 2013, 07:42
Citat: balcan girl poslato 08 Mart, 2013, 20:19
njaaaa jbg da bog nije hteo da budemo mesozderi ne bi nam dao ocnjake :D :D a u svakom slucaju neko je nekom uvek hrana :D :D :D

Meni je stra¹no kuda sve to ide. Ne¹to u stomaku ¹to govori da to nije dobro. Ovako, racionalno, mogu objasniti, ubistvo za jelo je ubistvo, ali ovo je...

Kontam da nas ima previ¹e, jednostavno previ¹e, pa je svo to ureðenje, masovna produkcija (svega), napakovanost u prenaseljene gradove - sve to nas èini nekako lo¹ijim nego ¹to bismo mogli biti. Mislim... i dalje je svinja za mene kralj ¾ivotinja.  :)

Baraka film:
BARAKA - Full documentary
koga bre ima previse????sve su to gluposti izmisljene od strane par pederskih porodica iz amerike...prodji malo sbijom celom(a ona je velicine jednog americkog grada) pa pogledaj koliko je naseljena...pri tom ne mislim na puna seoska groblja ....
Ide¹ ide¹ pa naiðe¹ na neko staraèko domaæinstvo sve bre vi¹e pusto i prazno kao gradovi duhovi na divljem zapadu posle zlatne groznice svi bre pobegli u gradove.
budale...sad bi ziveo na selu samo da su mi velika deca ...svidja mi se temerin jer je mali grad... [thumb_up]

Uncle Bob

Zato sam ja na vreme utekao a nekima èudno ma brate slobodija,raj
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Slaninar

Citat: MIGE poslato 09 Mart, 2013, 10:03
koga bre ima previse????sve su to gluposti izmisljene od strane par pederskih porodica iz amerike...prodji malo sbijom celom(a ona je velicine jednog americkog grada) pa pogledaj koliko je naseljena...pri tom ne mislim na puna seoska groblja ....

Ljudi na planeti. Brojke:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_past_and_future_population

Razlog za¹to su sela pusta nije zato ¹to nema dovoljno ljudi. Amerika je puno reðe naseljena od veæine evropskih zemalja, verovatno i od Srbije.

Do¹ao u Vo¹u fudbaler iz Afrike. Bili na pripremama na Fru¹koj, u hotelu na Vencu. Èovek noæu nije smeo iæi iz hotela, da ga ne dograbi neka zver iz ¹ume. Trebalo mu vremena da se navikne da ako se prodere¹, neko æe te èuti praktièno gde god bio, a na koju god stranu da krene¹ pe¹ke, za najvi¹e dva sata sti¾e¹ do "civilizacije". Zveri treba da se potrudi¹ da vidi¹, uvreba¹, nema ih se ¹ta pla¹iti. Nema prirode, divljine kako je èovek navikao.


OT, najjaèa liga na svetu:

http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Vojvodina-gostuje-u-Borci.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

AndreyRR

Svaka civilizacija ima kraj,pa ce tako i ova samo je pitanje vremena
mada moze lako da se desi da prodjemo kao dinosaurusi.

Slaninar

Citat: AndreyRR poslato 09 Mart, 2013, 17:06
Svaka civilizacija ima kraj,pa ce tako i ova samo je pitanje vremena
mada moze lako da se desi da prodjemo kao dinosaurusi.

Ako se ne varam, dinosaurusi su na planeti boravili nekih 200 miliona godina, a Homo Sapiens Sapiens je tu nekih 200 hiljada leta.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto