Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Sad navuci i tog iz Aksa da dodje na forum, nisi lud da placas postarinu ;D

UFF

heh pa ja mu bre i posao u aks-u nasao i jos mu jebem zenu kad on ne stize i jer radi poe ceo dan a on zahvalan sto mu cinim uslugu

pit

Citat: UFF poslato 27 Februar, 2013, 16:50
mene bole kurac jer jedem svaki dan besplatno svez burek koji mi pit salje aks-om a revolucija mi besplatno radi generalke na sva 4 motora :)

        A ja zato mogu da lupam kolko ocu po forumu....e nisi mi napisao kakav oces za sutra da ti posaljem....

UFF

zavisi da li hoces samo da podjebavas ili i da vredjas :)
sa sirom je za pola vijagre a hocu sa nutelom za celu

pit

Citat: UFF poslato 27 Februar, 2013, 17:14
zavisi da li hoces samo da podjebavas ili i da vredjas :)
sa sirom je za pola vijagre a hocu sa nutelom za celu

      Ti posaljem tepsiju sa mesom i tepsiju pica burek...cenim da je dovoljno da jedan dan podjebavanja po forumu...ako preteram ti mi samo pusti na pp i sutra pojacavam posiljiljku za jos jedan ako sam preterao.Sve  moze samo da me ne banjujes. :P

Che

Citat: UFF poslato 27 Februar, 2013, 16:50
mene bole kurac jer jedem svaki dan besplatno svez burek koji mi pit salje aks-om a revolucija mi besplatno radi generalke na sva 4 motora :)

zar to nije sukob interesa?  [rofl]

Gašpar

Ma joook, sta ti je. Nego ban 24h da razmislis o svom pisanju [rofl] [rofl]


ЯЭВОЛУТИОН

 [andjeo] Pa ja UFFu nikad "dinara" nisam uzeo ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che




UFF

Citat: revolution poslato 27 Februar, 2013, 19:45
[andjeo] Pa ja UFFu nikad "dinara" nisam uzeo ....

naplacujes iskljucivo u evrima :D

ЯЭВОЛУТИОН

ne ne samo u evrima...dolari, funte, svajcarci...nisam gadljiv
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zemunboy



Lazic

Citat: Slaninar poslato 22 Februar, 2013, 17:54
Na blowjob forumu su minusi ukinuti i mogu se samo deliti plusiæi (i verovatno, uskoro, i cvetovi).

jedna na¹a izuzetno uspela akcija, potpuno neplanirana i neorganizovana, ¹ta vi¹e i nije imala velike veze sa nama, ali nam je uspe¹no pripisana od strane izuzetno inteligentog rukovodstva bljb(protiv kojih stvarno nemam ni¹ta, mnoge ih znam, èak smo i varili zajedno)...[rofl]

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 28 Februar, 2013, 17:10
jedna na¹a izuzetno uspela akcija, potpuno neplanirana i neorganizovana, ¹ta vi¹e i nije imala velike veze sa nama, ali nam je uspe¹no pripisana od strane izuzetno inteligentog rukovodstva bljb(protiv kojih stvarno nemam ni¹ta, mnoge ih znam, èak smo i varili zajedno)...[rofl]

Varenje je za majstore, prijatelj nije pravi prijatelj dok zajedno ne po¹mrèete kilo zeolita:

http://vesnamihajlovicblog.wordpress.com/2011/12/20/sta-je-zeolit-mineral-buducnosti/

To je sad postalo hit, posle ovih alfatoksiènih skandala. Idem na Brus da kupim, izdrobim, pome¹am sa ¹eæerom i rasturam po kraju! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

brm-brm


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!