Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: pit poslato 26 Februar, 2013, 17:00
Citat: Joker poslato 26 Februar, 2013, 15:51
Za Reva i Pita... Prosli put sam rekao (da se ne citiram sada), da ako se nastavi bilo kakva prozivka da cu da banujem prvog koji to uradi... Stvari su se smirile i sada nakon nekog vremena, iz meni nepoznatog razloga su opet pocele da se desavaju. Razlozi me iskreno ne zanimaju, zato nema potrebe ni da ih znam... Ono sto sam rekao tada, nije mi tesko da kazem ponovo, ali sa to razlikom da je ovo stvarno zadnji put da ih ja govorim, pisem kako god hocete... Tada sam rekao a sada OBECAVAM... Svaki sledeci post, bilo tipa clanak iz novina, indirektne prozivke, razni sinonimi i ta sranja povlace odmah ban. I to dupli... Samo je dovoljno da ih ja ili neko od admin tima shvati na taj nacin... Ne da ste smorili, nego ste bezobrazni jer nemate ni malo obzira prema ostalima koji citaju ovaj forum i ovde su svakodnevno! Ponavljam ponovo za pp... NE INTERESUJE ME, i NE MOGU da uticem sta ce neko da nekome salje u privatnim porukama. Imate livadu, ring, lenjir pa se dokazujte do sutra ali ovde vise to nece moci... Ljutite se koliko god hocete... Ja da dozvolim da vi "resavate" vase ljubavne probleme preko nasih ledja, iskreno necu... Stavite se u obrnutu poziciju pa razmislite malo...

Nadam se da sam bio jasan jer jasnije od ovoga ne moze... Moze, ali onda cu ja da zaradim bananu...

       Jokeru i od mene imas plus bez obzira sto si me stavio u isti kos sa njim.Cisto da se zna a moze i da se vidi ko prati temu.....DOTICNI JE POTPUNO BEZ RAZLOGA I POVODSA POCEO DA ME NAPUSAVA....tako da proslomesecni dogovor o lepom ponasanju ja ni u jednom trenutku nisam prekinuo a koji je razlog za njegovo takvo ponasanje to bi vi trebali da sa njim vidite.Sto se mene tice ja mogu da kuliram mnogo jer takvo njegovo napusavanje govori ipak vise o njemu .
     

LAZOVCINO..... nije uvreda vec konstatacija posto imam sacuvan tvoj PP....gde si se nasao uvredjenim jer sam uputio UFFa na temu o KTMu.....a rekao sam i tebi JOKERE i UFFu da mu zabranite da salje pp sa uvredljivom sadrzinom.....jer cu da ga napusavam po forumu....u kom delu nisam bio jasan...ako misli da moze da se krije iza PP, zato sto hrani UFF a burekom....i da preti...to june ne ga mune...
Sad odejdnom donosite pravila ...nova...za forum, a nemozete da doneseta nijedno pravilo za PP....koji je sastavni deo foruma, jer mi nije slao mail, nego PP....
Za smaranje ste odgovorni vi, jer ne mozete da shvatite obim mentalne obolelosti doticne osobe.....salje PP i preti....retard....mogu da mu natovarim prijavu da se samo pushi...za ozbiljnu pretnju...ali kako ja to da mu objasnim kad ima vokabular od 20 reci koje vrti u pokusaju da nekog uvredi ili isprovocira....
Ili stanite na put negovim P.P. ili cuu na svakom jebenom mestu gde nadjem wifi da otvorim nalog, da se registrujem kao novi clan i da ga napusim....da li znate na koliko mesta ima wifi...i sto je najstrasnije imaju promenljive IP adrese pa ne mozete ni da ih blokirate.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden


Kengur

Rev

Jel kapiras da ne mozemo da zabranimo pp u ovom trenutku?
Moze da se prepravlja forum, ali to nije mali posao. A i osim sszgo a niko od nas to ne zna da uradi...


pit

 Kaa smop vec kod
Citat: revolution poslato 26 Februar, 2013, 18:07
Citat: pit poslato 26 Februar, 2013, 17:00
Citat: Joker poslato 26 Februar, 2013, 15:51
Za Reva i Pita... Prosli put sam rekao (da se ne citiram sada), da ako se nastavi bilo kakva prozivka da cu da banujem prvog koji to uradi... Stvari su se smirile i sada nakon nekog vremena, iz meni nepoznatog razloga su opet pocele da se desavaju. Razlozi me iskreno ne zanimaju, zato nema potrebe ni da ih znam... Ono sto sam rekao tada, nije mi tesko da kazem ponovo, ali sa to razlikom da je ovo stvarno zadnji put da ih ja govorim, pisem kako god hocete... Tada sam rekao a sada OBECAVAM... Svaki sledeci post, bilo tipa clanak iz novina, indirektne prozivke, razni sinonimi i ta sranja povlace odmah ban. I to dupli... Samo je dovoljno da ih ja ili neko od admin tima shvati na taj nacin... Ne da ste smorili, nego ste bezobrazni jer nemate ni malo obzira prema ostalima koji citaju ovaj forum i ovde su svakodnevno! Ponavljam ponovo za pp... NE INTERESUJE ME, i NE MOGU da uticem sta ce neko da nekome salje u privatnim porukama. Imate livadu, ring, lenjir pa se dokazujte do sutra ali ovde vise to nece moci... Ljutite se koliko god hocete... Ja da dozvolim da vi "resavate" vase ljubavne probleme preko nasih ledja, iskreno necu... Stavite se u obrnutu poziciju pa razmislite malo...

Nadam se da sam bio jasan jer jasnije od ovoga ne moze... Moze, ali onda cu ja da zaradim bananu...

       Jokeru i od mene imas plus bez obzira sto si me stavio u isti kos sa njim.Cisto da se zna a moze i da se vidi ko prati temu.....DOTICNI JE POTPUNO BEZ RAZLOGA I POVODSA POCEO DA ME NAPUSAVA....tako da proslomesecni dogovor o lepom ponasanju ja ni u jednom trenutku nisam prekinuo a koji je razlog za njegovo takvo ponasanje to bi vi trebali da sa njim vidite.Sto se mene tice ja mogu da kuliram mnogo jer takvo njegovo napusavanje govori ipak vise o njemu .
     

LAZOVCINO..... nije uvreda vec konstatacija posto imam sacuvan tvoj PP....gde si se nasao uvredjenim jer sam uputio UFFa na temu o KTMu.....a rekao sam i tebi JOKERE i UFFu da mu zabranite da salje pp sa uvredljivom sadrzinom.....jer cu da ga napusavam po forumu....u kom delu nisam bio jasan...ako misli da moze da se krije iza PP, zato sto hrani UFF a burekom....i da preti...to june ne ga mune...
Sad odejdnom donosite pravila ...nova...za forum, a nemozete da doneseta nijedno pravilo za PP....koji je sastavni deo foruma, jer mi nije slao mail, nego PP....
Za smaranje ste odgovorni vi, jer ne mozete da shvatite obim mentalne obolelosti doticne osobe.....salje PP i preti....retard....mogu da mu natovarim prijavu da se samo pushi...za ozbiljnu pretnju...ali kako ja to da mu objasnim kad ima vokabular od 20 reci koje vrti u pokusaju da nekog uvredi ili isprovocira....
Ili stanite na put negovim P.P. ili cuu na svakom jebenom mestu gde nadjem wifi da otvorim nalog, da se registrujem kao novi clan i da ga napusim....da li znate na koliko mesta ima wifi...i sto je najstrasnije imaju promenljive IP adrese pa ne mozete ni da ih blokirate.....

     Kad smo vec kod pp imam i ja tvoj gde mi pominjes i zenu i decu u nimalo lepom konteksu...a pretnje si ti prvi izrekao na ovom forumu...z.a koje iskrenmo mene zabole kurac.
       PROTEKCIJA KOJU IMAS NA OVOM FORUMU JE DOVELA DO OVOGA OVDE.....DA SI POPIO BANANU ODMAH KAD SI POMENUI BRED PITA  SVE BI  BILO  OK.
          Bez obzira na sve samo mi se skini s one stvari aklo je moguce ako ne,,,,, mozes i dalje da serts sto se mene tice .Ako ti urednici dozvoljavaju

pit



I jos nesto ...sto se mene tice ova rasprava moze da bude zavrsena odmah bez ikakvog nastavka....jer nema nikakve svrhe .Naravno zahtevam ubuduce da me doticni ne pominje ni u kakvom kontekstu ...bilo dobrom ili losem.

Joker

Prvo Revolution, ne mozes da pretis, to neka ti bude jasno! Imao sam priliku da te upoznam, i od onoga sto sam cuo i procitao, mogu da zakljucim da si ok i kvalitetan covek... Nemoj da mi kvaris to misljenje... Hteo sam da ti odgovorim na pp ali posto si ovde postavio pitanje, ovde ces i da dobijes odgovor... Drugo, vise puta ti je receno da ne postoji mogucnost da blokiramo nekome da salje pp nekoj osobi, veruj mi da moze, ja bih prvi uveo to pravilo samo da vas dvoje skinem sa "dnevnog reda"... Da li treba da objasnjavam da pp znaci privatne poruke i da na to mi ne mozemo da uticemo... Sta tu nije jasno? Sada bilo ko moze meni da posalje u pp sta god da hoce, bukvalno... Ja mogu da uradim par stvari... Da se napusavam do iznemoglosti sa njim preko pp-a, da ga prijavim ako mislim da tako treba, da odem i da mu se naHebem mame ako mislim da je zasluzio, da kukam nekom za to i da iskuliram... Ono sto ne mogu da uradim je da uvlacim pola foruma u pricu samo da bih ne znam ni ja sta uradio, iznervirao tu osobu ili pokusao da joj vratim, sta? Ono sto NIKAKO  ne mogu da uradim je da pretim adminima da ako ne rese problem (na koji realno nemaju nikakav uticaj, jer da imaju oni bi ga resili) da cu da otvaram zilion tema i profila samo zato sto oni nisu uradili ono sto ja smatram da trebaju... Mislim, sve ja to mogu da uradim, ali to vuce odredjene posledice (sto je po meni najmanji problem), najveci problem je to sto to govoriti najvise o meni kao coveku... Hoces da ja idem u Nis da se fizicki obracunam sa njim, da mu ja pripretim da ako nastavi da cu da ga bijem... Ne razumem, sta hoces da mi uradimo u ovoj prici? Kako bre ja njemu da zabranim da nekome salje privatne poruke? Nacice tvoj broj, ako ga vec nema i slace ti sms-ove? Hoces da zoves Telekom da se zalis njima i da njima pretis da ti rese problem? PP = Privatne Poruke, jednostavno..
Nismo bre deca, zna se kako se problemi resavaju a ovo nije nacin...

Iskreno, meni nije jasno i kako ste uopste dosli u ovu poziciju... Udjes sa nekim u konflikt, procenis do koje granice to moze da ide i napravis odluku. Hocu ili necu... Nema prostije od toga... Ako ce dalje napusavanje da dovede do problema, onda budi spreman da prihvatis taj problem ili odustani.. Vi ste malo zanemarili tu cinjenicu i brinuli vise cija ce da bude zadnja... Ni je ne bih voleo da dobijam nikakva sranja u pp ali isto tako bih znao kako bih odreagovao da jesam...

Da ne duzim kao svaki put... Rekao sam u postu sta sam imao. Ako hocete da igrate tu igru, nije problem. Ja takvo ponasanje necu da dozvolim, jer prvo ide na stetu ovom forumu, sto mi je obaveza da stitim a drugo sto mislim da je jadno da se ovakve stvari resavaju na takav nacin... Ako admini odluce ta ja gresim, vrlo rado cu se odreci ove funkcije i posle toga radite sta god vi mislili da treba... Do tada, pravila znate...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

pit



     Evo ja cu da ti kazem sta ces da uradis....da ga banujes odmah ako mi uputi bilo kakvu vredu.''Lazovcina'' je jos jedna u nizu koja nije sankcionisana posle ultimamtuma.
    Isto vazi i za mene....u suprotnom doticno kapira da je izuzet iz pravila o lepom ponasanju i samo dodaje uvredu na uvredu.JA NE ZNAM STA OVDE NIJE JASNO.
           

Gašpar

Evo re¹io sam problem.

Revolution, vi¹e ti ne sti¾u PP od pit-a.
Pite, ¾eli¹ isto od revolutiona?

Da sredimo to i da zavlada mir ponovo.

pit

Citat: Ga¹par poslato 26 Februar, 2013, 19:04
Evo re¹io sam problem.

Revolution, vi¹e ti ne sti¾u PP od pit-a.
Pite, ¾eli¹ isto od revolutiona?

Da sredimo to i da zavlada mir ponovo.

    Naravno da zelim isto i zelim da bude sankcionisan ako me vredja....evo u ovoj zadnjoj posle Jopkerovog ultimatuma da prestane dobio sam epitete da samRETARD I MENTALNO OBOLEO......
     Aj mi navedite gde sam ja njega uvredio u zadnjih mesec dana...od kako sam Jokeru dao rec da necu da se raspravljam sa njim.

Gašpar

Eto, obojici je sreðeno. Jo¹ jedan drugog ignori¹ite i da re¹imo problem.

Ukoliko sluèajno doðe do propusta, tj da nekim èudom pp proðe, obavezno me obavestite.  [cheers]

monsterbnt

E evo nesto za obojcu....



Mislite o tome....
Smrt SVIMA!!!!

pit


       
Citat: Ga¹par poslato 26 Februar, 2013, 19:10
Eto, obojici je sreðeno. Jo¹ jedan drugog ignori¹ite i da re¹imo problem.

Ukoliko sluèajno doðe do propusta, tj da nekim èudom pp proðe, obavezno me obavestite.  [cheers]


      Prihvatam.....mada ja uvek drzim svoju rec....i ko prvi prekrsi pravilo najveca je picka na celom forumu i jasno je da to radi samo zbog svadjanja.

ЯЭВОЛУТИОН

Obrisao sam jedan poduzi post....i vise vas necu maltretirati...dok ne dobijem PP
p.s.
On je meni odavno na ignore, ali poneki put ga neko citira...jbg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

Ooo hvalim te Boze da je i pp resen... Ja ne vidim da je ni jedan od vas dvoje jedan drugom na listi ignore... Ispravite to i daj vise da se ovo resi..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...


Plazma Keks

revolucijo, zar ti nije bilo lakse da odmah izbrises PP pre nego sto ga procitas?



UFF

mene bole kurac jer jedem svaki dan besplatno svez burek koji mi pit salje aks-om a revolucija mi besplatno radi generalke na sva 4 motora :)