Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: revolution poslato 22 Februar, 2013, 16:22
Danas se ceo dan mesim sa nekim cbrom...ne onaj r1 cbrr   vec cbr...flying fridge....i skidam tako alternator kako bi izvadio frajlauf da vidim zasto zeza kad mi kroz misli prolete....ma onaj Bred Pit garant opet nesto muti...pogledam po netu kad
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2279457/Brad-Pitt-rides-300-000-motorbike-buying-Angelina-Jolie-6-breath-mints-Valentines-Day.html?ito=feeds-newsxml
djubre jedno...kupio zeni bombonice da je ne dismr iz usta....o on em pusi kurac , malo malo, am se hefta u bulju....

E PA PITE NAPASES MI SE....TARZANCICA...KURAC TI VISE NE DAM !!!
(POJASNJENJE POJMA)
http://vukajlija.com/tarzancici/89925

          Mnogo si ti hrabar preko tastature ....zato i ne smes da se maknes nigde van Beograda....  a za ovo ces vec da popijes bananu na mesec dana.Meni ne pada napamet da spustam na tvoj nivo.

dzimika

Citat: Slaninar poslato 22 Februar, 2013, 16:24
Citat: mareskin poslato 22 Februar, 2013, 16:05
Recimo da ako zaraðujem do milion evra onda je porez 10%, a ako zaraðujem preko npr. milion i jedan evro onda je porez 75%. Za¹to bi bilo ko radio, zapo¹ljavao, inovirao kada bi ovako bilo?

Jer ispada da ako zaradi¹ dva miliona evra onda plati¹ dr¾avi milion i po poreza. ©to znaèi da ti ostaje pola miliona, a to je manje od onoga ¹to je platio sto hiljada jer nije pre¹ao milion evra. Ko je onda lud da vi¹e radi i privreðuje? Mo¾emo naravno da uvedemo da svako radi koliko mo¾e, a da uzima prema svojim potrebama. To bi mi bila idealna prilika da odem na Havaje da se odmorim, jer me ne¹to ba¹ zabole... glava da radim :D

Trebalo bi i onog princa od Bruneja odma uhapsiti da podeli one silne milijarde jer ih sigurno nije zaslu¾io.

Na zaradu do 200 evra plati¹ 10% poreza, ostaje ti 180.
Na sve od 200 do 500 plati¹ 20%, ostaje ti 180 + 240.
Na sve od 500 do 1000 plati¹ 40%, ostaje ti 180 + 240 + 360.

Onaj ¹to je zaradio 1000e je platio poreza najvi¹e, ali mu je ostalo oko 4 puta vi¹e novaca od onog s minimalcem. A procentualno je dao vi¹e za ¹kole, bolnice, siroma¹ne... Tako bi trebalo u normalnoj zemlji.

da ti politicari nisu najbolji drugari? po tebi bi bilo normalno da na platu od 1000e stavis 40% poreza?
pa nigde u normalnim zemljama ne bi porez trebao da predje 10% za platu do 1000e

Uncle Bob

 [rofl]
Citat: revolution poslato 22 Februar, 2013, 16:22
Danas se ceo dan mesim sa nekim cbrom...ne onaj r1 cbrr   vec cbr...flying fridge....i skidam tako alternator kako bi izvadio frajlauf da vidim zasto zeza kad mi kroz misli prolete....ma onaj Bred Pit garant opet nesto muti...pogledam po netu kad
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2279457/Brad-Pitt-rides-300-000-motorbike-buying-Angelina-Jolie-6-breath-mints-Valentines-Day.html?ito=feeds-newsxml
djubre jedno...kupio zeni bombonice da je ne dismr iz usta....o on em pusi kurac , malo malo, am se hefta u bulju....

E PA PITE NAPASES MI SE....TARZANCICA...KURAC TI VISE NE DAM !!!
(POJASNJENJE POJMA)
http://vukajlija.com/tarzancici/89925
Ajd sad realno za¹to je i ko je Revu dao minus mislim nije mali i iskreno nebih voleo sa njim da stanem u klinè jbte kolko je govedo ma idi begaj jedino sa utokom bih mogao da ga dobijem na ferku mislim iskreno nije ni mali ni malouman da ga ja branim Admini ajd uvedi te da svi znamo ko da plus a ko minus ¹ta bre nismo deca neka svako stane iza svog pritiska na tastaturi kom se nesviða nek ida na blowjob ovo pi¹em pri punoj svesti a Aæelavog ni ne poznajem tako da ne bude nesporazuma nit sam ga video u mom ¾ivotu i ko zna dal æu ga videti al mislim da je ba¹ bezveze nekom tek tako nalupati minuse kom se ne svidja ¹ta pi¹em nek me pluje do sutra ne ljutim se a to dal zna da opravlja il ne to ka¾u mu¹terije da nezna pa od èega bi ranio decu?Da ne otvaram temu pre minuta dva sam dobio poziv pa kao koj æe¹ ti qrac na tom forumu a nema¹ motor ma va¾i ako je to uslov dobrovoljno se samo banujem i sutra idem kod naprimer Raduloviæa da pazarim makar neki tamo kr¹ jer iskreno neznam imena dilera drugih marki mada i dalje stojim iza onog od pre godinu ipo nabaviæe Bob kad tad Gpz 600r pa æe da se vozi
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


Slaninar

#3984
Citat: dzimika poslato 22 Februar, 2013, 17:02
da ti politicari nisu najbolji drugari? po tebi bi bilo normalno da na platu od 1000e stavis 40% poreza?
pa nigde u normalnim zemljama ne bi porez trebao da predje 10% za platu do 1000e

Primer, princip. Same cifre su stvar razrade. Kod nas su generalno porezi i propisi napravljeni idiotski, da sve oteraju u sivu zonu. Ne znam jesu li glupi, ili ba¹ toliko pokvareni - ili oba.

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 17:16
[rofl]Ajd sad realno za¹to je i ko je Revu dao minus mislim nije mali i iskreno nebih voleo sa njim da stanem u klinè jbte kolko je govedo ma idi begaj jedino sa utokom bih mogao da ga dobijem na ferku mislim iskreno nije ni mali ni malouman da ga ja branim Admini ajd uvedi te da svi znamo ko da plus a ko minus ¹ta bre nismo deca neka svako stane iza svog pritiska na tastaturi kom se nesviða nek ida na blowjob ovo pi¹em pri punoj svesti a Aæelavog ni ne poznajem tako da ne bude nesporazuma nit sam ga video u mom ¾ivotu i ko zna dal æu ga videti al mislim da je ba¹ bezveze nekom tek tako nalupati minuse kom se ne svidja ¹ta pi¹em nek me pluje do sutra ne ljutim se a to dal zna da opravlja il ne to ka¾u mu¹terije da nezna pa od èega bi ranio decu?

Ako se ne sla¾em s neèim ¹to èovek napi¹e, mogu mu odgovoriti. Ili ignorisati. Al' za ovo deèije prepucavanje, kako Pitu, tako i Revoluciji, stavio sam minuse. Pritom, nemam ni¹ta protiv ni jednog, ni drugog.

Na blowjob forumu su minusi ukinuti i mogu se samo deliti plusiæi (i verovatno, uskoro, i cvetovi). Ako minusi i plusevi postanu javni, u velikoj meri gube smisao... otprilike kao ¹to izbori ne mogu biti fer ako glasanje nije tajno.

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 17:16
Da ne otvaram temu pre minuta dva sam dobio poziv pa kao koj æe¹ ti qrac na tom forumu a nema¹ motor ma va¾i ako je to uslov dobrovoljno se samo banujem i sutra idem kod naprimer Raduloviæa da pazarim makar neki tamo kr¹ jer iskreno neznam imena dilera drugih marki mada i dalje stojim iza onog od pre godinu ipo nabaviæe Bob kad tad Gpz 600r pa æe da se vozi

Nemaju svi bajkeri koje znam motor. Neki zbog toga ¹to ne znaju praviti pare, neki zbog lo¹eg zdravlja. Samo da bi bio pozer mora¹ imati motor.     [cheers]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Uncle Bob

Citat: Slaninar poslato 22 Februar, 2013, 17:54
Citat: dzimika poslato 22 Februar, 2013, 17:02
da ti politicari nisu najbolji drugari? po tebi bi bilo normalno da na platu od 1000e stavis 40% poreza?
pa nigde u normalnim zemljama ne bi porez trebao da predje 10% za platu do 1000e

Primer, princip. Same cifre su stvar razrade. Kod nas su generalno porezi i propisi napravljeni idiotski, da sve oteraju u sivu zonu. Ne znam jesu li glupi, ili ba¹ toliko pokvareni - ili oba.

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 17:16
[rofl]Ajd sad realno za¹to je i ko je Revu dao minus mislim nije mali i iskreno nebih voleo sa njim da stanem u klinè jbte kolko je govedo ma idi begaj jedino sa utokom bih mogao da ga dobijem na ferku mislim iskreno nije ni mali ni malouman da ga ja branim Admini ajd uvedi te da svi znamo ko da plus a ko minus ¹ta bre nismo deca neka svako stane iza svog pritiska na tastaturi kom se nesviða nek ida na blowjob ovo pi¹em pri punoj svesti a Aæelavog ni ne poznajem tako da ne bude nesporazuma nit sam ga video u mom ¾ivotu i ko zna dal æu ga videti al mislim da je ba¹ bezveze nekom tek tako nalupati minuse kom se ne svidja ¹ta pi¹em nek me pluje do sutra ne ljutim se a to dal zna da opravlja il ne to ka¾u mu¹terije da nezna pa od èega bi ranio decu?

Ako se ne sla¾em s neèim ¹to èovek napi¹e, mogu mu odgovoriti. Ili ignorisati. Al' za ovo deèije prepucavanje, kako Pitu, tako i Revoluciji, stavio sam minuse. Pritom, nemam ni¹ta protiv ni jednog, ni drugog.

Na blowjob forumu su minusi ukinuti i mogu se samo deliti plusiæi (i verovatno, uskoro, i cvetovi). Ako minusi i plusevi postanu javni, u velikoj meri gube smisao... otprilike kao ¹to izbori ne mogu biti fer ako glasanje nije tajno.

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 17:16
Da ne otvaram temu pre minuta dva sam dobio poziv pa kao koj æe¹ ti qrac na tom forumu a nema¹ motor ma va¾i ako je to uslov dobrovoljno se samo banujem i sutra idem kod naprimer Raduloviæa da pazarim makar neki tamo kr¹ jer iskreno neznam imena dilera drugih marki mada i dalje stojim iza onog od pre godinu ipo nabaviæe Bob kad tad Gpz 600r pa æe da se vozi

Nemaju svi bajkeri koje znam motor. Neki zbog toga ¹to ne znaju praviti pare, neki zbog lo¹eg zdravlja. Samo da bi bio pozer mora¹ imati motor.     [cheers]
Ma brate najiskrenije najmanji je problem koliko za minuta tri siðem i sednem u kombi i cimnem tamo nekog Dilera èekaæe me do devet uveèe ako trebam da mu donesem otkud znam za svaki sluèaj ponesem dvaes iljada a u sput nemam blam pozovem nekog sa foruma ko je u blizini da proba i ka¾e mi jel da uzmem ili ne meni lièno vi¹e treba neki turing nego zujalica
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

 I sad sam se naj iskrenije iznervnanisao i zovem Radeta kocku daga pokupim i nevraæam se kuæi bez motora u kombiju bem li ga il je u radnji ispod bulevara il je na gajbi na starom sajmi¹tu a prièao mi je ne¹to o BMW1200 i da je motor skroz dobar
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Slaninar

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 18:28
I sad sam se naj iskrenije iznervnanisao i zovem Radeta kocku daga pokupim i nevraæam se kuæi bez motora u kombiju bem li ga il je u radnji ispod bulevara il je na gajbi na starom sajmi¹tu a prièao mi je ne¹to o BMW1200 i da je motor skroz dobar

Ja sam èuo da im zna kompresija biti problem - mora se èesto dosipati. Brate, bolje da uzme¹ od nekog proverenog, sa foruma. Vidi ako Laziæ prodaje - sigurnije je kad zna¹ da l' je padano s motora.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Nemoj se mnogo nervirati. Smiri ¾ivce, popi pivce :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Родио се први Султан у Кикинди

У том граду већ живе Касандра, Сандокан, Тарзан и Тихи, а замало и Исус, али су родитељи одустали


http://srbin.info/2013/02/rodio-se-prvi-sultan-u-kikindi/
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 18:28
I sad sam se naj iskrenije iznervnanisao i zovem Radeta kocku daga pokupim i nevraæam se kuæi bez motora u kombiju bem li ga il je u radnji ispod bulevara il je na gajbi na starom sajmi¹tu a prièao mi je ne¹to o BMW1200 i da je motor skroz dobar

boli tebe kita kad mozes tako iznerviras se i odes i kupis 1200

pit


El Jefe

U najavi 7.oktobra - For the dignity of Roma people in Europe: Roma Pride!

http://www.ekathimerini.com/4dcgi/_w_articles_wsite3_1_28/08/2012_458642
Друштво за заштиту од животиња

AndreyRR

zato je i otisao ovaj svet u kurac kad veca prava imaju neandertalci i neradnici
od onih sto bi nesto da stvaraju,daju ceo svoj zivot za neke ciljeve.
Hitleru jebem ti mater glupavu

misa-pei

Jesu pojeftinili, na neki naèin. do 1.1.2011. na motocikle nisu imali umanjenje na godi¹te, tako da si i za motor od 1101ccm iz 1985., plaæao 30 000 porez, kao i na motor iz 2010. To va¾i za sve kategorije. U su¹tini su po tom pitanju izjednaèeni sa kolima, te je pojeftinilo i to drastièno, za one koji voze starije motore.

A da je i to previ¹e, previ¹e je.
Država je najveći neprijatelj naroda

mareskin

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2013, 20:50
Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 18:28
I sad sam se naj iskrenije iznervnanisao i zovem Radeta kocku daga pokupim i nevraæam se kuæi bez motora u kombiju bem li ga il je u radnji ispod bulevara il je na gajbi na starom sajmi¹tu a prièao mi je ne¹to o BMW1200 i da je motor skroz dobar

boli tebe kita kad mozes tako iznerviras se i odes i kupis 1200

Zato se ja ne nerviram. Kul sam :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: misa-pei poslato 23 Februar, 2013, 09:06
Jesu pojeftinili, na neki naèin. do 1.1.2011. na motocikle nisu imali umanjenje na godi¹te, tako da si i za motor od 1101ccm iz 1985., plaæao 30 000 porez, kao i na motor iz 2010. To va¾i za sve kategorije. U su¹tini su po tom pitanju izjednaèeni sa kolima, te je pojeftinilo i to drastièno, za one koji voze starije motore.

A da je i to previ¹e, previ¹e je.
stani bre koliko ce ONI meni da plate kad dovezem na registraciju motor iz 1976 :)
edit:
majku im i dale traze 150 evra....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit


       Aj da razumem ljude koji imaju svoje motor pa placaju registraciju i bune se...opravdano ali mi nisu jasni kurtoni koji nisu platili u zivotu dva puta registraciju i nemaju nikakav motor ili imaju neku oltajmer lomotinu koija ne moze ni da upali i oni sad kao nesto komentarisu o regitracijam....zalosno i jadno.
       

pit



            Sta je i ko Revolucija( svi revolucionari je pisu velikim slovima pa moram i ja).Neki kazu da je zenskog roda neki da je muskog( na engleskom REVOLUTION).
           https://www.google.rs/#hl=en&sclient=psy-ab&q=ruska+revolucija+vikipedija&oq=ruska+revolucija&gs_l=hp.1.2.0l2j0i10i30j0i30.5373.13322.0.16304.26.21.5.0.0.0.609.5348.0j10j4j5j0j2.21.0.les%3B..0.0...1c.1.4.psy-ab.SKDaKZ0woZw&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.42768644,d.d2k&fp=1471be0b155bdae6&biw=1280&bih=673

       https://www.google.rs/#hl=en&sclient=psy-ab&q=ruska+revolucija+vikipedija&oq=ruska+revolucija&gs_l=hp.1.2.0l2j0i10i30j0i30.5373.13322.0.16304.26.21.5.0.0.0.609.5348.0j10j4j5j0j2.21.0.les%3B..0.0...1c.1.4.psy-ab.SKDaKZ0woZw&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.42768644,d.d2k&fp=1471be0b155bdae6&biw=1280&bih=673
             U svakom slucaju nikom dobro donela nije i mnogi su zbog nje propatili ili ih vise nema i zato :

             REVOLUCIJO PUSI KURAC
             REVOLUCIJO NAPASES MI SE MUDA

       A ovo pogotovu vazi za ovu beogradsku da ne kazem srpskiu jer je ona najgore nesto sto je moglo da se desi srpskom narodu gde je udario Srbin na Srebina i zato jos jednom:
         
REVOLUCIJO JEDI GOVNA

            http://www.aimpress.ch/dyn/pubs/archive/data/200010/01006-002-pubs-pod.htm