Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Lazic

Citat: farbach poslato 21 Februar, 2013, 13:07
Prosuto mleko je prekrilo priznavanje Kosova i moze da se predje na sledecu tacku u cirkusu.

Jesi primetio korelaciju...:D Vièu o alfatoksinima na sav glas, a dva glavna alfatoksina, sastanèe samo tako...[facepalm]

Slaninar

Citat: farbach poslato 21 Februar, 2013, 13:07
eto vidis da mozemo da se slozimo.
Ipak, nece biti tako. Moj ( ne mogu da kazem nas) neprijatelj je nacrtao kartu puno pre otcepljenja Slovenije i na toj karti Vojvodina nije u Srbiji. Obzirom da je neprijatelj jos uvek jaci, a niko mu se ne suprostavlja, jasan je i ishod. Moze u ratu, to znaju, moze ovako na puvanjak, kao fol evropska regija, pa povezivanje sa bratskim regijama...koliko znam vec su se nesto bratimili sa tuzlanskim kantonom. Turcin mu je prijatelj a Gedza iz Sapca nije. Onda ce nam objaviti ono sto jos nije zvanicno - koliko zemlje je nase, a koliko su biznismeni kupovali za krajnjeg vlasnika. Tu nekako ce se vratiti zemlja onim sto smo ih proglasili za ratne zlocince, a jedini zlocinci smo mi...i posle ostaje da se poseda na traktore i predje preko Save. Prosuto mleko je prekrilo priznavanje Kosova i moze da se predje na sledecu tacku u cirkusu.

Koliko ja shvatam trendove, ovi svi (i plavi i ¾uti i "crveni") igraju zajedno u jednom cilju - da se sve privatizuje. Kako, to je nebitno. Da l' æe da pokradu, da l' æe da jeftino rasprodaju, da l' da privatizuju po¹teno, pazeæi na prava radnika. Samo da postane neèije, privatno. Onda æe neko s parama da doðe, kupi Srbiju i da radimo kao crnci za kinesku platu. To nam ne gine ovako ili onako. Do prve sledeæe revolucije...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Ti u bojama su sluzbenici imperije. Kada uhapse Miskovica, ne hapsi ga Vucic , nego imperija, jer je poceo da krade tudje pare, a ne samo nase. Saric moze godinama da nam prodaje kokain, a problem nastane kada pokusa da ga proda na tudjoj teritoriji, a palo mu je na pamet da prodaje u Americi. Ima logike, veliko trziste. Onda su oni lepo rekli kofercetu da ga uhapsi, a kada se ovaj pravio blesav, doslo da uhapsi njega, i sada slusa, potpisuje...Jescemo koru sa drveca za koju godinu.

Slaninar

Citat: farbach poslato 21 Februar, 2013, 13:24
Ti u bojama su sluzbenici imperije. Kada uhapse Miskovica, ne hapsi ga Vucic , nego imperija, jer je poceo da krade tudje pare, a ne samo nase. Saric moze godinama da nam prodaje kokain, a problem nastane kada pokusa da ga proda na tudjoj teritoriji, a palo mu je na pamet da prodaje u Americi. Ima logike, veliko trziste. Onda su oni lepo rekli kofercetu da ga uhapsi, a kada se ovaj pravio blesav, doslo da uhapsi njega, i sada slusa, potpisuje...Jescemo koru sa drveca za koju godinu.

Upravo tako nekako i ja kontam.

I posle ka¾u Jugoslavija nije valjala, na kreditima. Ta zemlja je bila ultra-bogata, jer mi veæ 20 godina ni¹ta ne pravimo, samo krckamo to ¹to je od onda ostalo. Sad se veæ skoro nema ¹ta prodati i biæe gadno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

ma kakvi kurac alfatoksini i ostala sranja?? koje kakva govna smo jeli 90ih i nikome nista nije falilo sto cak smo bili i zdraviji nego sada kada se kao vodi racuna o zdravlju,ishrani o ostalim govnima... koja je to prica sada... sada ce neka od farmaceutskih kuca da pusti na trziste blokatore i da zgrne lovu i eto alfatoksina vise nema... pticiji grp,svinjki grip... sve je to prica i marketing... pijem mleko i picu ga pa neka puse kurac oni meni svi zajedno
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 21 Februar, 2013, 13:04
Citat: revolution poslato 21 Februar, 2013, 10:15
Pre neki dan citajuci Blic, vidim da se Bred Pit nadrkao na zenu zato sto je rekla da je neko tamo bio bolji ljubavnik ego on....tja pih....ona kao zena sa iskustvom, citaj drolja holivuska, je sigurica imala boljeg jebaca ili je bar umislila da ima, ali to nije razlog da se retard PIT izdrkava i ljuti..
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/368469/Bred-ljut-na-Andzelinu-jer-joj-je-Kolin-Farel-bio-bolji-ljubavnik
E PA PITE NAPASES MI SE KITE !

a u nastavku ili pre toga...nisam ni razumeo...kretencina jedna od PITa...ocekuje da je drolji bitnije vecanje od posla.....pa sta da kazem osim
E PA PITE NAPUSIS MI SE KITE !

nastavice se...



Posle æe¹ da ka¾e¹ kako nisi prvi poèeo i da je izvuèeno iz konteksta...:P
Ma jok bre ti si naopak pa naopako tumaèi¹. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Boban_m

Ostala je jos zemlja da se proda. I voda. Sad treba ustati, posle ce biti kasno.

Aflatoksin je toksin koji stvaraju plijesni na zitu, kad se ubudja malo i onda krave to pojedu. Ne bih smio da se zakunem da to nisam vidjao i ranije na selu kod mojih. Ako se ranije nije radila analiza, to ne znaci da smo poceli da se trujemo juce. Najsigurniji nacin da sakrijete informaciju je da date jos bezbroj informacija i onda mozak kapitulira.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

#3909
Prica o alfatoxinima je mnogo dublja.....pored toga sto je tamo neko vrsio prevare da bi se namlatio para tako sto sjebano zito i kukuruz ne baca nego prodaje kao stocnu hranu, tu je i sve prisutni monsato.... Hapsenje miskovica nije samo politicki revansizam. Miskovic je vlasnik mnogo obradive zemlje na kojoj je trebala da se gaji ''organska'' hrana i prodaje za debele pare po evropi. E tu se debelo umesao u neciji profit.... Pored toga na tu zemlju je bacio oko i Monsato, kompanija zaduzena za GMO, pa je stoga morao Misko da se skloni. A prica o alfatoxinima i ostalim sranjima je njihova klasicna taktika da se lokalci ubede kako jedu zatrovanu hranu, i da treba da jedu njihovu, sterilnu, genetski modifikovanu hranu... Pa pola sveta su ubedili na taj nacin da je njihova hrana koju gaje kao i stotinama godina unazad u stvari otrovna i da treba jesti samo njihovu iz laboratorije..... U kanadi je cak recimo ZAKONOM kaznjivo piti i distribuirati mleko direkt od krave.... I da.....zasto niko ne dira Kostica.......koji lepo saradjuje sa Monsatom...mislite o tome
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

Ma nek puse kurac svi,ja mleko kupujem kod jedne bakute od njenih krava iz Cente, i kupujem jabuke one sto niko nece,kvrzave ali gad zagrizes,cela kuca mi mirise na jabuku,ali nasi ljudi kompleksi,gledam ih na pijaci,da da idem sa zenom na pijacu,gledam kako se uhvate za one plasticne paprike i jabuke i zauzmu pri kupovini onaj "gospodski stav" i dacete mi kg ovih..debili....

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

monsterbnt

Citat: CBRR1 poslato 21 Februar, 2013, 14:23
Ma nek puse kurac svi,ja mleko kupujem kod jedne bakute od njenih krava iz Cente, i kupujem jabuke one sto niko nece,kvrzave ali gad zagrizes,cela kuca mi mirise na jabuku,ali nasi ljudi kompleksi,gledam ih na pijaci,da da idem sa zenom na pijacu,gledam kako se uhvate za one plasticne paprike i jabuke i zauzmu pri kupovini onaj "gospodski stav" i dacete mi kg ovih..debili....

He he. Moji kupuju mleko od cice iz opova. Njegove krave pasu na livadi i ne bi to mleko menjao ni za brdo karamela i 3 evropske unije. A kad ovi nasi na vlasti zabrane to mleko ima da kupim kravu i da je drzim na jebenoj terasi na NBGD jer znam da ova stoka od naroda nece ni pokusati da se pobuni.


A kad smo vec zakacili patriotizam..... evo sta rade sveze oslobodjene ''PATRIOTE''...
http://www.telegraf.rs/vesti/556625-uros-misic-ponovo-bije-u-tuci-u-diskoteci-sevale-flase-povredjen-americki-marinac
Smrt SVIMA!!!!

UFF

Citat: monsterbnt poslato 21 Februar, 2013, 14:29
Moji kupuju mleko od cice iz opova.

i moji kupuju mleko od ptice orlova
one lete visoko po cistom vazduhu i zato im je mleko najzdravije

CBRR1

Citat: UFF poslato 21 Februar, 2013, 14:31
Citat: monsterbnt poslato 21 Februar, 2013, 14:29
Moji kupuju mleko od cice iz opova.

i moji kupuju mleko od ptice orlova
one lete visoko po cistom vazduhu i zato im je mleko najzdravije
ti se bre gudriras sa misomorom...

CBRR1

Citat: monsterbnt poslato 21 Februar, 2013, 14:29
Citat: CBRR1 poslato 21 Februar, 2013, 14:23
Ma nek puse kurac svi,ja mleko kupujem kod jedne bakute od njenih krava iz Cente, i kupujem jabuke one sto niko nece,kvrzave ali gad zagrizes,cela kuca mi mirise na jabuku,ali nasi ljudi kompleksi,gledam ih na pijaci,da da idem sa zenom na pijacu,gledam kako se uhvate za one plasticne paprike i jabuke i zauzmu pri kupovini onaj "gospodski stav" i dacete mi kg ovih..debili....

He he. Moji kupuju mleko od cice iz opova. Njegove krave pasu na livadi i ne bi to mleko menjao ni za brdo karamela i 3 evropske unije. A kad ovi nasi na vlasti zabrane to mleko ima da kupim kravu i da je drzim na jebenoj terasi na NBGD jer znam da ova stoka od naroda nece ni pokusati da se pobuni.


A kad smo vec zakacili patriotizam..... evo sta rade sveze oslobodjene ''PATRIOTE''...
http://www.telegraf.rs/vesti/556625-uros-misic-ponovo-bije-u-tuci-u-diskoteci-sevale-flase-povredjen-americki-marinac


svi mi smo se i sibali i sve..ali ovaj debil ocigledno voli tvorza...koji bre patriota,u pravu si monster...

a da mu neko kaze idi napravi nered u Presevu,sibaj glodare balisticke,znas i sam koliko bi ga boleo kurac...

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

KIZA73

Sve sam alkos polemise o mleku...aj kad ste ga zadnji put pili  [watching] Ja im okacim mindzu i dobijem minus ccc   [panic]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

monsterbnt

Svako jutro, prija za mamrluk.
Smrt SVIMA!!!!