Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

sta vise covek da kaze, nego za ubiti!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

m.mitar

E pa,ja sam ribolovac i pre 5-6 godina sam prvi put ulovio ribu(smudja) sa tim parazitima.Bio sam zgrozen kad sam video te crvene crve ili sta su vec koje se nalaze u MESU od ribe!Znaci odvratno izgleda kad vidis da ribi u utrobi vire crvi koji mrdaju.Ali sam te parazite nalazio samo kod grabljivica.Strasno!


ЯЭВОЛУТИОН

Te crve su doneli galebovi koji su dosli na nase reke zbog hrane koja je na smetlistima....zanimljivo je da ih ima vise u Savi nego u Dunavu, sto znaci da je djubre doslo odande odakle obicno i dolazi rekom....
Amfitoksin u mleku je koliko vidim 0,05 do 0,09...do pre dve godina granica je bila 0.5....izgleda da sam se ja trovao 40 godina....a inace je posledica koriscenja zarazenog kukuruza u stocnoj ishrani, koji je drasticno jeftiniji nego nezarazeni kukuruz.....dakle krivci su ili farme krava koje su kupovale hranu....za koju verovatno nisu ni znali da je zarazena...ili su radi ustede dodavali prekrupu od zarazenog kukuruza....ili su proizvodjaci stocne hrane ubacivali zarazeni kukuruz u smesu za ishranu stoke.
Apropo otimanja zemlje....nicija nije gorela do vijeka, pa nece ni njihova....promenice se za sto, dvesta, hiljadu godina,odnos snaga u svetu....mozda ce neko napraviti izvor energije koji ce biti ultra jeftin, mozda ce vanzemaljci da dodju i da nas porobe, a mozda cemo svi otici u krasni kurac....sve to nema veze, i nemojte ni Slobu kriviti za to kako su mu karte podeljene...on je bankar, a to je za vodjenje drzave lose.....drzavu u miru treba da vodi mudrac u a ratu ratnik, a on je u oba slucaja bio BANKAR....a bankari funkcionisu po prostom principu....hoce da zarade a nece da rizikuju.
Da je posle prve rakete koja je lansirana iz aviona koji je doleteo iz Bugarske poletela raketa ka Kozlodoju, vise nijedanm avion ne bi poletao ka Srbiji, da su ona pilote sto su navatali odmah vezali za dzipove i rastrgli a ne sa njima trgovali (ako se secate Somalije) pritisak americkog javnog mnenja bi ih naterao da ne prave Milosrdnog Andjela.....da smo divljaci su i onako govorili, pa to ne bi poremetilo njihovu sliku o nama.
Da je drzava pametna pa da plati lepo Legiji da omlati pojedince po svetu u zamenu za slobodu, promenu indetiteta i par miliona...koji mu ne trebaju, i da mu da sve resurse....Zvekija i kompaniju....da nas bog vidi.
Svi znamo za 9 Jugovica, Milosa,Kosancic Ivana,.....a poceli smo da zaboravljamo Tepica. Ovde izgleda sve pacifisti, misle da ce im neko nesto dati na lepe oci....Pa mi imamo prava da poput Jevreja tretiramo svakog kao ANTISRBISTU.....ako bilo sta kaze protiv Srba.....Srazmerno broju ljudi Srba je ubijeno po logorima malo manje nego Jevreja.....Rasista nije dozvoljeno biti, Antisemita nikako, cak ni Pedere ne smes da prozivas...a Srbe mozes da prozivas kako hoces...a najlepse je kad to radis iz Beograda ili Novog Sada i izigravas polticara neke opozicione stranke, koja verovatno nikada nece doci na vlast, pa je prosto nerazumljivo zasto uopste postoji takva stranka.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR


Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Februar, 2013, 22:35
Ne boli autonoma¹e to ¹to "neko" iz Beograda pljaèka Vojvodinu, veæ ih boli ¹to oni ne mogu!
To njihovo kenjanje o autonomiji bi se svelo na to "da mi malo budemo gazde" tj. da se pare deponuju u NS, a da oni i dalje nastave da pljaèkaju bogate i velike op¹tine koje pune bud¾et (Vrbas, Zrenjanin, Subotica itd....).
Nama raji isti .!.
...osim ¹to ta prièa mo¾e puno da nas ko¹ta. Krvi, ljudi, a bogami i vremena...

Ako pod tim misli¹ na poitièare vrlo verovatno.

Evo, ja sam autonoma¹ i ne bih voleo da pljaèkam bilo koga, ali ni da mene niko pljaèka. Su¹tina autonomije je da ono ¹to se tièe Sombora, re¹avaju somborci, ono ¹to se tièe Ni¹a, ni¹lije, ono ¹to je na nivou vi¹e op¹tina, da se re¹ava na regionalnom nivou: Vojvodina, ©umadija i tako dalje.

Ono ¹to sam imao prilike da vidim kako se gazduje iz BG - mogu reæi sve najru¾nije. Ne verujem da mo¾e gore od toga.  Prièam sa drugarom iz Kolubare, znamo se nekih 10 godina i kad smo se viðali sve mi je prièao kako je i¹lo (javna tajna, naravno, sve se znalo) i reèe on sam: najvi¹e je tu o¹i¹ana Vojvodina, tamo je plaæana puna cena za sve. A to je samo jedan primer. Ne uzima se od vi¹ka, zarade, da se pomogne siroma¹nijim krajevima, nego se rastura baza - sve ode u pm.

Jedino ¹to smo sad stigli toliko nisko da verovatno ni autonomija ne bi ni¹ta bitno promenila na bolje (ali siguran sam ni na gore). Previ¹e se ljudi iskvarili, promenili, previ¹e govana isplivalo i zauzelo pozicije, diktira. ©to reèe D¾oni ©tuliæ:

Branimir ©tuliæ svira UVIJEK ISTA PRIÈA
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Srem je dovoljno velik i samobitan region da mu nikakvo komandovanje iz Novog Sada nije potrebno. Srem se Kraljevini Srbiji prisajedinio dan pre Banata , Backe i Baranje. Kako mu onda nije trebala asistencija, ne treba ni danas. Tako da Srem ostavis Sremcima,  ako ti je Vojvodstvo malo vidi kako da vratite Baranju.

UFF

danas kod mene u kraju  [ludak]
keva krenula po namirnice i gledala kako se ovo odigrava ispred nje

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=02&dd=20&nav_category=16&nav_id=688459


ЯЭВОЛУТИОН

Pre neki dan citajuci Blic, vidim da se Bred Pit nadrkao na zenu zato sto je rekla da je neko tamo bio bolji ljubavnik ego on....tja pih....ona kao zena sa iskustvom, citaj drolja holivuska, je sigurica imala boljeg jebaca ili je bar umislila da ima, ali to nije razlog da se retard PIT izdrkava i ljuti..
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/368469/Bred-ljut-na-Andzelinu-jer-joj-je-Kolin-Farel-bio-bolji-ljubavnik
E PA PITE NAPASES MI SE KITE !

a u nastavku ili pre toga...nisam ni razumeo...kretencina jedna od PITa...ocekuje da je drolji bitnije vecanje od posla.....pa sta da kazem osim
E PA PITE NAPUSIS MI SE KITE !

nastavice se...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

E sad verovatno se pitate kakve to veze ima....evo kakve....jutros ja nesto pokusavam da odsrafim krstastm, tzv philips srafcigerom tzv odvijacem....i mislim o tome kako je PIT zapravo jedan tragican lik......gledao sma neki film gde je on peder...homoseksualac....a kao jako hrabar....nije lako biti hrabar peder.....a pre toga je u nekom filmu je bio ludak....neku vojsku majmuna je predvodio....dakle i majmun je tesko biti.....jeste tesko ali on sve to nekako uspeva da postigne...da bude i majmun i peder i svasta nesto....
i, omakne se srafciger i ja pravo u moj prst....jeknuh ko zaklano jagnje, a posle toga krenu salva psovki:
"Majku ti jebem ,da ti jebem majku, sestru ti jebem, kretenu, idiote, idi bre u picku materinu,"...sve je to naravno bilo upuceno PITu....Bredu.
Razmisljao sam da promenim light motiv price usled njegovih homoseksualnih sklonosti iz PITE NAPASES MI SE KITE u nesto drugo.....ma jok...za sad ostaje isto ili slicno :)

E PA PITE NAPUSIS MI SE KITE
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Predji na torex ako se ne snalazis sa filipsom, kao amerikanci :P

CBRR1

dobijas na inteligenciji celavcu jedan,dobijas...


1:0 za tebe...

ЯЭВОЛУТИОН

eto nacina da se otme jos para od americkih poreskih obaveznika za finansiranje razvoja oruzja koje nece doneti nista dobro....na kraju ce opet morati ljudska noga da kroci na tle koje hoces da zauzmes...ili tvoja ili platis nekog da to uradi za tebe.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

pa ti napravi ponovo, istu i opet se raspisi, pa kad je opet prebace negde, ti ponovo...

Slaninar

Citat: farbach poslato 20 Februar, 2013, 21:46
Srem je dovoljno velik i samobitan region da mu nikakvo komandovanje iz Novog Sada nije potrebno. Srem se Kraljevini Srbiji prisajedinio dan pre Banata , Backe i Baranje. Kako mu onda nije trebala asistencija, ne treba ni danas. Tako da Srem ostavis Sremcima,  ako ti je Vojvodstvo malo vidi kako da vratite Baranju.

Upravo tako. Ko nije za sebe, nije ni za druge. ©to se mene tièe, Srem mo¾e da bude i pokrajina, i republika, a bogami i kontinent ako sremci tako hoæe.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: revolution poslato 21 Februar, 2013, 10:15
Pre neki dan citajuci Blic, vidim da se Bred Pit nadrkao na zenu zato sto je rekla da je neko tamo bio bolji ljubavnik ego on....tja pih....ona kao zena sa iskustvom, citaj drolja holivuska, je sigurica imala boljeg jebaca ili je bar umislila da ima, ali to nije razlog da se retard PIT izdrkava i ljuti..
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/368469/Bred-ljut-na-Andzelinu-jer-joj-je-Kolin-Farel-bio-bolji-ljubavnik
E PA PITE NAPASES MI SE KITE !

a u nastavku ili pre toga...nisam ni razumeo...kretencina jedna od PITa...ocekuje da je drolji bitnije vecanje od posla.....pa sta da kazem osim
E PA PITE NAPUSIS MI SE KITE !

nastavice se...



Posle æe¹ da ka¾e¹ kako nisi prvi poèeo i da je izvuèeno iz konteksta...:P

farbach

eto vidis da mozemo da se slozimo.
Ipak, nece biti tako. Moj ( ne mogu da kazem nas) neprijatelj je nacrtao kartu puno pre otcepljenja Slovenije i na toj karti Vojvodina nije u Srbiji. Obzirom da je neprijatelj jos uvek jaci, a niko mu se ne suprostavlja, jasan je i ishod. Moze u ratu, to znaju, moze ovako na puvanjak, kao fol evropska regija, pa povezivanje sa bratskim regijama...koliko znam vec su se nesto bratimili sa tuzlanskim kantonom. Turcin mu je prijatelj a Gedza iz Sapca nije. Onda ce nam objaviti ono sto jos nije zvanicno - koliko zemlje je nase, a koliko su biznismeni kupovali za krajnjeg vlasnika. Tu nekako ce se vratiti zemlja onim sto smo ih proglasili za ratne zlocince, a jedini zlocinci smo mi...i posle ostaje da se poseda na traktore i predje preko Save. Prosuto mleko je prekrilo priznavanje Kosova i moze da se predje na sledecu tacku u cirkusu.