Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: farbach poslato 19 Februar, 2013, 14:54
Kada smo kod ustupaka, zajebali smo sa Kosovom, ali smo se iskupili odricanjem od bosanskih Srba, pretapanjem celokupnog naoruzanja u Sartidu, pretapanjem celokupne industrije u Sartidu. Slanjem u Hag svih umesanih u rat do nivoa kucnih ljubimaca. Maniti Vuk je potpisao da mogu da koriste zemlju i resurse po svom nahodjenju. Odrekli smo se Srba se severa Kosova i u toku je prepustanje Vojvodine Austrougarskoj. Malo li je ustupaka. Da li smo nagradjeni i za jedan.
Procitaj ultimatum iz 1914 i onaj iz Rambujea i uporedi. Ista ih je ruka pisala? ili um? I sada pevaci pesmice "U svetu postoji jedno carstvo, carstvo u kom caruje drugarstvo..." misle da bi ziveli u hipi komuni da smo im dali Kosovo. To ti je kao da mislis da ces izbeci batine od lika koji hoce da ti proda ciglu za 100 e. Ostaces i bez 100 e a batine ne ginu. Zasto? Zato sto moze.

Sa mnogim stvarima se sla¾em. I jebem im 1000 majki za bombardovanje. Samo opaska za 1914: na¹ Apis je odavde spremio atentat na Ferdinanda. Mlada Bosna, Crna Ruka i te prièe. ©ta se oèekivalo nego da nam jebu kevu zbog toga?


U Bosni, Hrvatskoj, na Kosovu - svugde smo radili najgore ¹to je moglo. Krenuli kao u rat, a kao nismo u ratu, poma¾emo, pa ne poma¾emo pobunjenim Srbima - ni tu ni tamo, a narod najebao. Sve je to napravljeno da se barabe napljaèkaju.

A da smo bili mutavi da barem ne¹to ustupaka izvuèemo - jesmo. Zajahali da vode dr¾avu, a ne znaju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

#3841
Narazornije bombardovanje je Beograd doziveo na kraju rata kada su Nemci izasli i to od Amerikanaca i to na Vaskrs. Sta nismo dobro odradili, sprecili gej paradu, previse pisali cirilicom...Nadji jedno objasnjenje, pri tom ne mislim na Lazica, nego Slaninara i ja cu poverovati u celu bajku.
Evo samo jedan deo bajke.
Nemacka je iz Prvog svetskog rata izasla kao porazena, porusena i osiromasena nametnutim ratnim reparacijama. Svetska kriza ju je dotukla, hiprinflacija je dokrajcila sve sto je bilo zdravo u njenoj privredi. I onda dolazi Hitler i pokrece zemlju i nastaje privredni preporod...Imam samo dva pitanja. Kojim i cijim parama. To niko ne pominje, a svoje nije imao niti je imala zemlja ciji je kancelar postao. Kako se pravi privredni preporod pravljenjem tenkova i topova koje ne prodajes, nego pravis za sebe. Tako sam ja napravio privredni preporod moje radionice, napravivsi 18 stendera od kojih nijedan nisam prodao. Stvarno me krenulo, ugasili mi i struju i telefon.

farbach

Ubio je tudjeg zavojevaca u svojoj zemlji. Sto se mene tice legitimno. Prvi svetski rat je bio spreman, a ovo je bio povod, ne uzrok. Ogromna je razlika izmedju ta dva.Da nije taj bio bi neki drugi.
Od prodavca cigle se ne izvlace ustupci. Nema taj mod.

Slaninar

Citat: farbach poslato 19 Februar, 2013, 15:09
Narazornije bombardovanje je Beograd doziveo na kraju rata kada su Nemci izasli i to od Amerikanaca i to na Vaskrs. Sta nismo dobro odradili, sprecili gej paradu, previse pisali cirilicom...


Nismo odradili to da pametno trgujemo. Da tra¾imo protivuslugu, dobijemo ne¹to konkretno, pametno. Ovako æe sve uzeti, a dobiæemo patku i ispasti jo¹ najgrbaviji. To je razlika izmeðu dobrih i lo¹ih voða.

Citat: farbach poslato 19 Februar, 2013, 15:09
Nadji jedno objasnjenje, pri tom ne mislim na Lazica, nego Slaninara i ja cu poverovati u celu bajku.

Za ¹ta obja¹njenje? Kakva bajka?

Citat: farbach poslato 19 Februar, 2013, 15:09
Evo samo jedan deo baje.
Nemacka je iz Prvog svetskog rata izasla kao porazena, porusena i osiromasena nametnutim ratnim reparacijama. Svetska kriza ju je dotukla, hiprinflacija je dokrajcila sve sto je bilo zdravo u njenoj privredi. I onda dolazi Hitler i pokrece zemlju i nastaje privredni preporod...Imam samo dva pitanja. Kojim i cijim parama. To niko ne pominje, a svoje nije imao niti je imala zemlja ciji je kancelar postao. Kako se pravi privredni preporod pravljenjem tenkova i topova koje ne prodajes, nego pravis za sebe. Tako sam ja napravio privredni preporod moje radionice, napravivsi 18 stendera od kojih nijedan nisam prodao. Stvarno me krenulo, ugasili mi i struju i telefon.

Upravo tako. Jevreji su prvo davali podr¹ku, jer su se prohalavili i mislili da nije ba¹ toliko lud i da neæe biti ba¹ toliko moæan, a posle i Amerika, Engleska. Ko je i iza¹ao iz tog rata kao puno bogatiji, zadu¾io celu Evropu.



Citat: farbach poslato 19 Februar, 2013, 15:11
Ubio je tudjeg zavojevaca u svojoj zemlji. Sto se mene tice legitimno. Prvi svetski rat je bio spreman, a ovo je bio povod, ne uzrok. Ogromna je razlika izmedju ta dva.Da nije taj bio bi neki drugi.
Od prodavca cigle se ne izvlace ustupci. Nema taj mod.

I ¹to se njih tièe nismo mogli bolju stvar uraditi. Taman su tra¾ili naèin i povod, a mi se super pametno postavili. I jeba¹e nam kevu za sve novce.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

@farbach:
Imam ja obja¹njenje, pogledaj film Memphis belle, i onda izgooglaj vremenske prilike nad Beogradom za uskrs'44-te, biæe ti jasno, nema tu zavere...

A hiæa je uzimao kredite od amerike i engleske na veliko, koje nije nameravao da vraæa, jer je trebalo da ih porobi... :o [facepalm] [hello]

farbach

Stativa, nije uzimao nego su mu davali i na kraju ih ipak naplatili. Bas onako kako su i zamislili.
Rat je ozbiljna i skupa zajebancija da bi se dogadjao stihijski. To je posao za pravljenje para, puno vecih od nafte i droge, industriju ne pominjem.
Cenim da je bilo oblacno pa nisu znali da su Nemci otisli pre dve nedelje, pa tako iz Nisa i da ne nabrajam. Zapadno je sva sreca bilo vedro.
Kada su 1999 roknuli kinesku ambasadu, rekli su da su imali stare karte i da je tu bila livada. Dzejmi Sej je bio genije. Livada u sred Novog Beograda , a i da jeste, zasto gadjati praznu livadu?

Lazic

#3846
Jel ti stvarno mnogo smetalo kad su im roknuli ambasadu...? :P Meni nije, mom ortaku u zgradi pored, vala jeste, sve je stvar perspektive...:D Javna je tajna da smo koristili njihovu ambasadu za komunikaciju sa jebem li ga, bogom...:o

Inaèe, zvanièna verzija je da su gaðali sdpr koji je odmah do dana¹njeg merkatora, 300 metara od ambasade, livada tamo, livada vamo... Posle par dana su zveknuli i sdpr i to pravo u kancelariju ortakove keve(¹to me tada uop¹te nije zaèudilo), ali se nije aktivirala, ¹to me takoðe nije zaèudilo...:D

Plazma Keks

na kosovu ima puno rudnika, to im treba, a treba im i vojna baza koja bi bila rusiji, kini...
prvo sto su zauzeli su rudnici, pa su napravili "bazicu", a siptari im znace koliko i crno ispod noktiju.
mi smo krivi samo za to sto zivimo na tako dobroj lokaciji, i takvo mesto ce stranim silama uvek biti interesantno.
da smo recimo na teritoriji moldavije, niko zivi nas ne bi ni takao.

a to za njihove promasaje sa ultrapreciznim bombama i avionima ce mi oduvek biti jadan izgovor

dzimika

nemoj tako, seselj nas je lepo tesio sa cinjenicom da njihovi tomahavci omase cilj i po 5km :D
sto ce reci da su oni gadjali sdpr a ne kinesku ambasadu :P

mareskin


Ja imam plan... da mi lepo njih sve opkolimo i okupiramo... baciæu se ozbiljno na razradu plana... neka ostane meðu nama za sad ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 19 Februar, 2013, 16:40

Ja imam plan... da mi lepo njih sve opkolimo i okupiramo... baciæu se ozbiljno na razradu plana... neka ostane meðu nama za sad ;)


Odgovarajuæa muzièka najava...

Muzika od Otpisani
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bucko

Cuo sam nege : Kada bi se na izborima menjala vlast oni bi ih ukinuli.

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Februar, 2013, 16:48
Citat: mareskin poslato 19 Februar, 2013, 16:40

Ja imam plan... da mi lepo njih sve opkolimo i okupiramo... baciæu se ozbiljno na razradu plana... neka ostane meðu nama za sad ;)


Odgovarajuæa muzièka najava...

To je pravi revolucionarno oslobodilaèki omladinski duh "majku ti bo¾ju" (c) by Drug Tito.
Krenuli smo od jednog èoveka, a sada nas je dvojica. Ne mogu da ne budem ponosan na to ¹to se na¹ pokret uveæao 100% za tako kratko vreme!
Ispunjava me ponosom ¹to su moje ideje primljene sa takvom... e drugari, ne mogu vi¹e da se igram zovu me kuæi... moram da idem... :P

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 19 Februar, 2013, 17:11
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Februar, 2013, 16:48
Citat: mareskin poslato 19 Februar, 2013, 16:40

Ja imam plan... da mi lepo njih sve opkolimo i okupiramo... baciæu se ozbiljno na razradu plana... neka ostane meðu nama za sad ;)


Odgovarajuæa muzièka najava...

To je pravi revolucionarno oslobodilaèki omladinski duh "majku ti bo¾ju" (c) by Drug Tito.
Krenuli smo od jednog èoveka, a sada nas je dvojica. Ne mogu da ne budem ponosan na to ¹to se na¹ pokret uveæao 100% za tako kratko vreme!
Ispunjava me ponosom ¹to su moje ideje primljene sa takvom... e drugari, ne mogu vi¹e da se igram zovu me kuæi... moram da idem... :P


Mare, uz tebe sam! (Mare pazi metak!) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika


mareskin

Citat: dzimika poslato 19 Februar, 2013, 17:56
evo i ja sam uz vas :D

Samo da napomenem da se u pauzama borbe jede ro¹tilj, domaæi hleb, sir i kajmak, a za zaslu¾ne borce bude ne¹to i da se popije :D
©irimo se, ¹irimo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

Lepo je danas ministar za poljoprivredu reko da je mleko do jaja i da samo seru kad kazu da je otrovano. Ne vidim razlog da se ne veruje jednom ministru vlade srbije.
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

bas cudno da bas svi imaju u granicama dozvoljenog,ministar je dobar covek
ko ne veruje ovoj vladi taj ne voli karanfile

Plazma Keks

a sta ako je to mleko zaista zdravo? vidim da smo jos uvek zivi. cak i da je zaista tako, to traje sigurno bar 6 meseci, ja vidim da sam i dalje ziv i zdrav jer svaki dan popijem 0,5l mlecnih preradjevina...

secas li se andrej kad si rekao da ja nekad samo drmnem mali ropac na forum i svi pocnu da se svadjaju, a ja se smejem dok se svi svadjaju?
sta ako je neko isto to uradio, a sada gradjani i svi redom dizu galamu? ali ovo je sa razlgom, ako prikazes sliku narodu da je mleko kvarno, a kasnije im ponudis recimo mleko iz svabije, sta se onda desi? ubijes domace firme, a stranci dobiju profit prodavajuci svoje mleko u stranoj zemlji u ovom slucaju, srbiji