Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

brm-brm

According to unconfirmed reports, the meteorite was intercepted by an air defense unit at the Urzhumka settlement near Chelyabinsk. A missile salvo blew the meteorite to pieces at an altitude of 20 kilometers.
http://rt.com/news/meteorite-crash-urals-chelyabinsk-283/

Hohštapler

Citat: brm-brm poslato 15 Februar, 2013, 11:41
According to unconfirmed reports, the meteorite was intercepted by an air defense unit at the Urzhumka settlement near Chelyabinsk. A missile salvo blew the meteorite to pieces at an altitude of 20 kilometers.
http://rt.com/news/meteorite-crash-urals-chelyabinsk-283/

Evo snimka kad je talas stigao do Zemlje :)

Как взорвался метеорит в Челябинске 15.02.13
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

brm-brm

Aли није то онај главни, повећи, што га најављују. Главни треба да омаши Земљу за 28.000 км вечерас. Бар тако кажу прогнозери, а исти за ова срањца од јутрос нису ни знали. Пре неки дан сам прочитао да су Руси спремни да обарају или скрећу надирућа тела до 1.5 км пречника, а јутрос им је противваздушна одбрана пообарала ова падајућа говна. Бем ли га, дал је бољи ЕУ или Руски ракетни штит?

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Ovo bre ko iz filmova..

Uncle Bob

Citat: brm-brm poslato 15 Februar, 2013, 11:59
Aли није то онај главни, повећи, што га најављују. Главни треба да омаши Земљу за 28.000 км вечерас. Бар тако кажу прогнозери, а исти за ова срањца од јутрос нису ни знали. Пре неки дан сам прочитао да су Руси спремни да обарају или скрећу надирућа тела до 1.5 км пречника, а јутрос им је противваздушна одбрана пообарала ова падајућа говна. Бем ли га, дал је бољи ЕУ или Руски ракетни штит?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Prièao mi je poznanik da je u islamskim zemljama èesto viðao ljude bez prstiju, ¹aka, ruku ili nogu. Ka¾e da se navikne¹ posle nekog vremena, ali zajebano...

http://www.kurir-info.rs/masina-za-amputaciju-ovako-kaznjavaju-lopove-u-iranu-clanak-627051
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

brm-brm



Е, ово сад преправљам, написао сам одговор у погрешној теми - ово је требало да иде у тему о Нодију и цртаћима! Извињавам се, и остављам ово само са извињењем!  [glavazid] [glavazid] [glavazid]



AndreyRR

To brate Kim D¾ongu jebi nam kevu


Major

Citat: AndreyRR poslato 17 Februar, 2013, 23:22
To brate Kim D¾ongu jebi nam kevu

Izvinjavamo se èitaocima "Blica" zbog nenamernog preno¹enja pisma kao dela severnokorejskog lidera Kima D¾ong-una. Autor je, kako se ispostavilo, satirièni bloger Endi Borovic. 

Vesti iz Severne Koreje prate se sa pa¾njom ¹irom sveta pa mediji ponekad prenesu ¹aljive vesti kao stvarne. Tako su, na primer, kineski mediji naseli na vest amerièkog satiriènog magazina “Onjon”, koji je pro¹le godine proglasio Kima D¾ong-una za “najseksepilnijeg ¾ivog mu¹karca godine”.

[rofl]

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen