Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: balcan girl poslato 13 Februar, 2013, 22:21
mareskin ti kad razresis misteriju ja ostadoh zbunjena i zaboravih i ono sto sam znala :D
na slici smo JA i DJOLE (beba boe konstruktor) valjda :D :D :D

Evo, evo... upravo crtam [rofl]

P.S. Dao sam ti ljus pa sad imaš 1000 ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

ijaoooo hvalaaa mareskin :D :D hiljadarkaaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

brm-brm

Citat: balcan girl poslato 13 Februar, 2013, 18:53
evo naucnog dokazaaa  :D :D :D :D :D :D [vrucina] :drka:
http://body.ba/blabla/zdravlje/oralni-seks-je-zdrav-za-zene/495

Колико сам ја сконтао поента чланка није орални секс, већ да треба д дам оглас у новине да женама и девојкама радим превентивне терапије против депресије путем секса без кондома. А препоручљива је орална конзумација!


UFF

nek kaze posle neko da nemam pitona :D

balcan girl

imas dva???  :o :o :o :o :o :o :o
sta si bre ti radio tamo na tajlandu???  [facepalm] kao fora letovanje-zimovanje a ovamo dao da ti ugrade jos jednog c.c.c.c.c..cc.c.
[rolleyes] malo ti je jedan aaaaaaaaa  :o
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

brm-brm

opaaa, tona od pitona :o

UFF


mkt


mareskin

Citat: UFF poslato 14 Februar, 2013, 01:16
nek kaze posle neko da nemam pitona :D

Uhm... Tajland, dva pitona...  [gej] [gej] [gej] [gej]  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

The One

invalidski, penzionerski ili popust na kolièinu?

[rofl] [rofl] [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

#3792
Ti jedno isto. Petooktobarci su na vlasti od Natoa na ovamo. Sta su uradili za vojvodinu? Zabili glavu u Metals banku i capali. Sada kada treba da idu u zatvor to zovu bauk velikosrpskog nacionalizma. Zapamti, nijedan sukob od 1991 do sada nije nastao spontano. Prvo je neko smislio, pa dao pare, pa dao zeleno svetlo. Pogledaj ko se okoristio od naseg zla poslednjkih 20 godina i znaces i ko daje zeleno svetlo za nove ratove. Ja mislim da je to Kostunica, Dobrica Cosic i SPC. Reko mi Canak, a njemu reko neki covek.
Jos nesto, velikovojvodjanski nacionalizam prestaje/nestaje  kako izadjes iz Novog Sada. Preciznije taj pokret bi se trebao zvati " Sloboda Novom Sadu" jer ta prica se Sremcima tesko prodaje, a moz se dobiti i batina. Mii iz ove sirotinje vidimo kako buja i Novi Sad i Beograd. Gradu sa 50000 stanovnika i nijednom fabrikom je pun kurac i jednih i drugih. Ovde su se sve nacinalnosti svele na jednu. SIROTINJA.

mareskin

Citat: farbach poslato 14 Februar, 2013, 18:12
Ti jedno isto. Petooktobarci su na vlasti od Natoa na ovamo. Sta su uradili za vojvodinu? Zabili glavu u Metals banku i capali. Sada kada treba da idu u zatvor to zovu bauk velikosrpskog nacionalizma. Zapamti, nijedan sukob od 1991 do sada nije nastao spontano. Prvo je neko smislio, pa dao pare, pa dao zeleno svetlo. Pogledaj ko se okoristio od naseg zla poslednjkih 20 godina i znaces i ko daje zeleno svetlo za nove ratove. Ja mislim da je to Kostunica, Dobrica Cosic i SPC. Reko mi Canak, a njemu reko neki covek.
Jos nesto, velikovojvodjanski nacionalizam prestaje/nestaje  kako izadjes iz Novog Sada. Preciznije taj pokret bi se trebao zvati " Sloboda Novom Sadu" jer ta prica se Sremcima tesko prodaje, a moz se dobiti i batina. Mii iz ove sirotinje vidimo kako buja i Novi Sad i Beograd. Gradu sa 50000 stanovnika i nijednom fabrikom je pun kurac i jednih i drugih. Ovde su se sve nacinalnosti svele na jednu. SIROTINJA.

U pravu si.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Citat: farbach poslato 14 Februar, 2013, 18:12
Ti jedno isto. Petooktobarci su na vlasti od Natoa na ovamo. Sta su uradili za vojvodinu? Zabili glavu u Metals banku i capali. Sada kada treba da idu u zatvor to zovu bauk velikosrpskog nacionalizma. Zapamti, nijedan sukob od 1991 do sada nije nastao spontano. Prvo je neko smislio, pa dao pare, pa dao zeleno svetlo. Pogledaj ko se okoristio od naseg zla poslednjkih 20 godina i znaces i ko daje zeleno svetlo za nove ratove. Ja mislim da je to Kostunica, Dobrica Cosic i SPC. Reko mi Canak, a njemu reko neki covek.
Jos nesto, velikovojvodjanski nacionalizam prestaje/nestaje  kako izadjes iz Novog Sada. Preciznije taj pokret bi se trebao zvati " Sloboda Novom Sadu" jer ta prica se Sremcima tesko prodaje, a moz se dobiti i batina. Mii iz ove sirotinje vidimo kako buja i Novi Sad i Beograd. Gradu sa 50000 stanovnika i nijednom fabrikom je pun kurac i jednih i drugih. Ovde su se sve nacinalnosti svele na jednu. SIROTINJA.
U pravu si.
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Ne boli autonoma¹e to ¹to "neko" iz Beograda pljaèka Vojvodinu, veæ ih boli ¹to oni ne mogu!
To njihovo kenjanje o autonomiji bi se svelo na to "da mi malo budemo gazde" tj. da se pare deponuju u NS, a da oni i dalje nastave da pljaèkaju bogate i velike op¹tine koje pune bud¾et (Vrbas, Zrenjanin, Subotica itd....).
Nama raji isti .!.
...osim ¹to ta prièa mo¾e puno da nas ko¹ta. Krvi, ljudi, a bogami i vremena...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.



eclipse4

nedajte da forumom zavlada politika(rasprava o istoj),ostacemo jos veca sirotinja

brm-brm

Па и политика ти дође као неки секс, и то разноврстан, мало примаш, мало дајеш, па са свих страна... ихааа.