Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

prpa_zr


zemunboy


El Jefe

#3662
Citat: Taraba poslato 02 Februar, 2013, 14:23
KTM kupio Husqvarnu od BMW-a.

http://www.reuters.com/article/2013/01/31/us-bmw-husqvarna-idUSBRE90U18E20130131
KTM kupio Husqvarnu od BMW-a.
Trenutno je vecinski vlasnik KTM firma BAJAJ Indija.Znaci da su Indijci postali vecinski vlasnici KTM-a,Husqvarne i Husaberga?
Друштво за заштиту од животиња

Taraba

Vecinski vlasnik KTM-a je Stefan Pierer.
Bajaj ima 47% akcija.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Citat: MILJAN poslato 04 Januar, 2013, 14:54
Citat: Dukags poslato 04 Januar, 2013, 10:54
Citat: MILJAN poslato 04 Januar, 2013, 05:30
Citat: UFF poslato 14 Decembar, 2012, 21:01
sreca je u glavi a ne u srbiji ili dubaiu
Sreca je kada imas $$$ za normalan zivot a veselje je kada imas $$$ da kupujes motor od 10000 ,auto i sebi ispunjavas zelje...Duplo veselje je kada ti je porodica obezbedjena..Veselo je i kada je u januaru 30 C .. Toga ima malo u Srbiji a mnogo u Dubai...Tako da jebes filozofju takvog tipa..Ona je tu da se tese oni koji nemaju takav zivot.
... i samo si zaboravio jednu stvar, treba da si rodjen ili bar odrastao u tom Dubaiu da se ne bi osecalo strancem!
A biti stranac odavde ocigledno ne znas kakav je osecaj, pa bi se pre moglo reci da motori i avioni budu to da se tesis sto nisi ovde!
Iskustveno - dve godine u Kuwajtu. Sve lepo bajno ali brate i u Nemackoj da si nije idealno ako si stranac a ne okruzen pustinjom!

Dubai....san snova...Procitaj,pogledaj...imas na netu..pocevsi od klime i vecitog leta pa do standarda..pitaj Szgo da li placa steuju,vodu,telefon...koliki su troakovi..lepse za ziveti.. .jebes Srbe..Ja sam se i u Azerbejdzanu odmorio od Srba..Preporodjen sam bio..U Ch sam bio kao u Nirvani.U Moskvi sam bio dugo i bilo mi je bolje..Stvar licne prirode..neko moze, nekome odfovara a nekome ne..

nema sta da citam i gledam na netu bio sam tamo jednom i nikad vise a tek da zivim tamo mi na pamet ne pada
vlaznost je toliko velika da ti ne vredi sto se znojis a da ne pricam da leti temperature idu i preko 50 stepeni
a tebi ako je svuda bolje ne znam sta jos uvek radis u srbiji


mareskin


Mislim da je ovo klasièan primer zavisti i svetske zavere ptoriv Irana!
Svima je krivo ¹to oni nisu uspeli da izvedu ovaj magièni trik i zato na sve naèine poku¹avaju da insinuiraju da su Iranci zamenili majmuna.

http://www.kurir-info.rs/iran-poslao-jednog-majmuna-u-svemir-vratio-se-drugi-clanak-631983
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


El Jefe

Citat: zemunboy poslato 02 Februar, 2013, 15:58
http://www.24sata.rs/vesti/aktuelno/vest/motociklista-naleteo-na-automobil-iz-premijerove-kolone/74426.phtml
Na kraju se ispostavilo da nije motociklista nego skuteras-50cc.Koji je krenuo da obilazi kolonu u kojoj se nalazio i automobil sa debelim serifom.I onda su panduri zakljucili da je to moguci atentator.I onda je vozac poslednjeg Audija u koloni isekao skuterasa koji se zakucao u njega. [ludak]
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Убијен најпознатији амерички снајпериста
http://srbin.info/2013/02/ubijen-najpoznatiji-americki-snajperista/
Друштво за заштиту од животиња

mkt


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: El Jefe poslato 03 Februar, 2013, 18:11
Убијен најпознатији амерички снајпериста
http://srbin.info/2013/02/ubijen-najpoznatiji-americki-snajperista/

Kada ide¹ po svetu i ubija¹ narod koji nije napao tvoju zemlju, onda si najobièniji jebeni serijski ubica.
Za mene je biti vojnik èastan poziv. Braniti svoju zemlju i svoj narod je opravdano. Ovo ¹to je on radio nije.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Slaninar

Citat: mkt poslato 03 Februar, 2013, 18:12
karma  [zvizdi]

Mo¾da je znao ne¹to ¹to ne treba, mo¾da je ispao pizda u Iraku (nera¹èi¹æeni raèuni), a mo¾da je plodio tuðu ¾enu.

Citat: mareskin poslato 03 Februar, 2013, 19:22
Kada ide¹ po svetu i ubija¹ narod koji nije napao tvoju zemlju, onda si najobièniji jebeni serijski ubica.
Za mene je biti vojnik èastan poziv. Braniti svoju zemlju i svoj narod je opravdano. Ovo ¹to je on radio nije.

I mesar je serijski ubica, pa se na to gleda vi¹e nego blagonaklono. Sve je to stvar konteksta, kulture, propagande. Mo¾da je bio dobar èovek, mo¾da biste popili pivo da se sretnete i lepo isprièali. Amerima su isprali mozak s tim teroristima i mnogi pra¹inari stvarno veruju da brane svoju zemlju kad idu u PM da kolju ljude. Da li æu ja braniti svoju, ili napadati tuðu zemlju ako odem na Kosovo gde nema Srba da ubijam ©iptare?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin


Ja sam i napisao poruku iz ugla mog konteksta, kulture i propagande. Poenta je da njih niko nije napao. I da su vodili gomilu "ratova" u stvari terorističkih napada po celom svetu u poslednjih 60 godina.

Ako sutra neko dođe u tvoju kuću istera te iz nje i naseli svoju rodbinu. Da li ćeš hteti da je braniš, osvojiš nazad ili ćeš da ideš negde drugo?

Kad postanemo vegetarijanci, onda ćemo sve mesare na električnu stolicu.  Mogao si da izabereš neki drugi primer s obzirom na tvoj nick :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 04 Februar, 2013, 08:32
Ja sam i napisao poruku iz ugla mog konteksta, kulture i propagande. Poenta je da njih niko nije napao. I da su vodili gomilu "ratova" u stvari teroristièkih napada po celom svetu u poslednjih 60 godina.

To se sve sla¾em s tobom. Samo ka¾em da su vojnici alat - uvek bili. Nije isto kad si vojnik i kad si ubica na ulici. Drugaèiji tip ljudi.

Citat: mareskin poslato 04 Februar, 2013, 08:32
Ako sutra neko doðe u tvoju kuæu istera te iz nje i naseli svoju rodbinu. Da li æe¹ hteti da je brani¹, osvoji¹ nazad ili æe¹ da ide¹ negde drugo?

Ne znam za sebe dok se ne naðem u toj situaciji. U NS je do¹lo puno izbeglica iz Bosne (a i Kosova) i oni ¹to su najvi¹e sranja videli i do¾iveli, njima je najmanje do osvete, vraæanja i daljeg ratovanja. ®ive ljudi, prave sebi ¹to lep¹e tu gde su.

Citat: mareskin poslato 04 Februar, 2013, 08:32
Kad postanemo vegetarijanci, onda æemo sve mesare na elektriènu stolicu.  Mogao si da izabere¹ neki drugi primer s obzirom na tvoj nick :)

Upravo zato i ka¾em - nije svako ubistvo isto. Nekad je to dobra, ili barem najmanje lo¹a stvar.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin


Onda se skoro u potpunosti sla¾emo. Sve ostalo su sitnice :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 04 Februar, 2013, 08:32

Ja sam i napisao poruku iz ugla mog konteksta, kulture i propagande. Poenta je da njih niko nije napao. I da su vodili gomilu "ratova" u stvari teroristièkih napada po celom svetu u poslednjih 60 godina.

Ako sutra neko doðe u tvoju kuæu istera te iz nje i naseli svoju rodbinu. Da li æe¹ hteti da je brani¹, osvoji¹ nazad ili æe¹ da ide¹ negde drugo?

Kad postanemo vegetarijanci, onda æemo sve mesare na elektriènu stolicu.  Mogao si da izabere¹ neki drugi primer s obzirom na tvoj nick :)

Nemoj bre da mi se me¹ate u posao dont mix frogs and grandmothers  [zena] [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit

Citat: Slaninar poslato 04 Februar, 2013, 07:32
Citat: mkt poslato 03 Februar, 2013, 18:12
karma  [zvizdi]

Mo¾da je znao ne¹to ¹to ne treba, mo¾da je ispao pizda u Iraku (nera¹èi¹æeni raèuni), a mo¾da je plodio tuðu ¾enu.

Citat: mareskin poslato 03 Februar, 2013, 19:22
Kada ide¹ po svetu i ubija¹ narod koji nije napao tvoju zemlju, onda si najobièniji jebeni serijski ubica.
Za mene je biti vojnik èastan poziv. Braniti svoju zemlju i svoj narod je opravdano. Ovo ¹to je on radio nije.

I mesar je serijski ubica, pa se na to gleda vi¹e nego blagonaklono. Sve je to stvar konteksta, kulture, propagande. Mo¾da je bio dobar èovek, mo¾da biste popili pivo da se sretnete i lepo isprièali. Amerima su isprali mozak s tim teroristima i mnogi pra¹inari stvarno veruju da brane svoju zemlju kad idu u PM da kolju ljude. Da li æu ja braniti svoju, ili napadati tuðu zemlju ako odem na Kosovo gde nema Srba da ubijam ©iptare?

      Na osnovu tvog dosadasnjeg pisanija zakljucujem da bi ti blagonaklono gledao na bilo kog ko bi ti uso u kucu i isterao te napolje sa sve porodicom,Verujem da se ne bi bunio ni svadjao a kamoli potukuao boze me sacuvaj ....jer to nije ljudsi i civilizacijski svadjati se sa komsijom...jos ako je madjar i hrvat kud veceg veselja za tebe.