Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

ma kad si mi tako objasnio sve mi je jasno :P ajd seti se kako si mi objasnjavao kako da dodjem od zelenog venca, pa na slaviju, pa bla bla bla :P znaci vodis me :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Provaljena si, nije tebi orijentacija problem, otkrila si da ako dovoljno kuka¹, uvek æe neko da se sa¾ali, pa te preveze...:P

Ja æu da organizujem konjski ro¹tilj, pod uslovom da se naðemo kod Ðeram pijace, ali da doðe¹ prevozom/pe¹ice/motorom(ne kao suvozaè)...:P :-*

balcan girl

nije problem ni prevozom ni pesice ni nista :D dodjem ja gaga ce da me dovede :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


Lazic

Neæe me oni vi¹e videti...[facepalm]

pit

Citat: Laziæ poslato 06 Januar, 2013, 17:24
Neæe me oni vi¹e videti...[facepalm]

              Nema sta ne moze da sredi 10 evra....dobro aj 20-jes posto su poostrili kazne ali to je to.Meni je nas ZOBS jus uvek rigorozniji i nepravicniji u odnosu na njihov poostren zakon.
               Recimo kod nas za isteklu vozacku dozvolu sledi 15000-30000 d ,5 poeba i ZABRANA UPRAVLJANJA NA 3 MESECA.Ista kazna je i ako je neregistovan auto.
                Sustina je da kod nas skoro za svaki prekrsaj ide i zabrana...a to je IDIOTIZAM u punom obliku od strane vlasti.

Lazic

Ma neæe me ni ovi na¹i vi¹e videti, odluèio sam da postanem nevidljiv...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 06 Januar, 2013, 18:02
Ma neæe me ni ovi na¹i vi¹e videti, odluèio sam da postanem nevidljiv...

A ni tebe neæe videti ostali uèesnici u saobraæaju :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dragana friz

Citat: balcan girl poslato 06 Januar, 2013, 17:18
nije problem ni prevozom ni pesice ni nista :D dodjem ja gaga ce da me dovede :P

da mu ne bude mnogo da nahrani nas dve...:P

Dukags

Citat: ikomline poslato 06 Januar, 2013, 17:21

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/361318/Od-danas-drakonske-kazne-za-saobracajne-prekrsaje-u-Crnoj-Gori
И код нас је цена "договора" одмах по изласку ЗОБСа скочила али се временом што због економске кризе што због увиђавности органа (и они су људи) опет дошла на црвену (ако је ту и колега који такође хоће да попије кафу, чај) а ако је орган сам цена може да се коригује још ниже - сви знамо. А пошто су код њих органи и увиђавнији изнивелисаће и они временом

mareskin

Citat: Dukags poslato 06 Januar, 2013, 20:36
Citat: ikomline poslato 06 Januar, 2013, 17:21

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/361318/Od-danas-drakonske-kazne-za-saobracajne-prekrsaje-u-Crnoj-Gori
И код нас је цена "договора" одмах по изласку ЗОБСа скочила али се временом што због економске кризе што због увиђавности органа (и они су људи) опет дошла на црвену (ако је ту и колега који такође хоће да попије кафу, чај) а ако је орган сам цена може да се коригује још ниже - сви знамо. А пошто су код њих органи и увиђавнији изнивелисаће и они временом

Onda æu ja da idem kad izniveli¹u :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dukags


balcan girl

ih bre gago nista ti ne brini pa greota da ostanemo gladne zar ne? :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: dzimika poslato 05 Januar, 2013, 22:26
Citat: balcan girl poslato 05 Januar, 2013, 21:55
pa meni zaooo konjaaaaaaaaaaa :D
konjska kobasica je odlicna :D nemas pojma sta si propustila, kad dodjes u BG neka te lazic odvede u jednu od najstarijih mesara u beogradu, na pijaci djeram, mozda najbolje konjske kobasice koje sam jeo
Idi direktno u proizvodnju u Vinèu jo¹ sve¾ije.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

ma jeste, milion :P
nisam siguran ali mislim da se jedna mesara na pijaci na vidikovcu snabdeva iz iste proizvodnje

Plazma Keks

Citat: dzimika poslato 06 Januar, 2013, 22:49
ma jeste, milion :P
nisam siguran ali mislim da se jedna mesara na pijaci na vidikovcu snabdeva iz iste proizvodnje
mogu ja da ti  dopremim, to mi u komsiluku

Uncle Bob

Citat: dzimika poslato 06 Januar, 2013, 22:49
ma jeste, milion :P
nisam siguran ali mislim da se jedna mesara na pijaci na vidikovcu snabdeva iz iste proizvodnje
I na Banjici
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Dragana friz


gladne ostati necemo..samo ti doði  :-*

Lazic

@Irena & Dragana:
Mislim da æu preventivno da pobegnem, nemam toliko kobasica...:P