Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

ma necu nista.......nego red je da se napravi razlika izmedju konja i srpskog kneza......mene iritira kad spomenik srpskom knezu nazivaju konj......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

A sneg ni u najavi ccc.

[attachment deleted by admin]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

vidi ga kako je lep a sta mu fali?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

nisam veterinar, al mislim da je ovo kobila......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt

nema konjsku kobasicu, ne

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


balcan girl

a jel neko probao konjsku kobasicu? mislim uopste konjsko meso?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ikomline


mkt

Citat: balcan girl poslato 05 Januar, 2013, 20:30
a jel neko probao konjsku kobasicu? mislim uopste konjsko meso?
ja probao i odusevio se
vredi

balcan girl

a nije ti bilo zao ovakvu lepotu da zakoljes a? kravoooo jednaaa pojela si bambijaaaa :P salim se moram da probam definitivnoo
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt

bilo dok nisam probao  ;D

hpg

Citat: zVuk poslato 05 Januar, 2013, 19:54
ma necu nista.......nego red je da se napravi razlika izmedju konja i srpskog kneza......mene iritira kad spomenik srpskom knezu nazivaju konj......

Potpuno sam saglasan da samo neupuæena osoba mo¾e videti samo konja u spomeniku Mihailu Obrenoviæu i trudim se da ispravim svakoga ko napravi takvu gre¹ku, ali kako si to povezao sa novosaðanima i Novim Sadom i dalje ne mogu da shvatim?  [neampojma]
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

Slaninar

Citat: hpg poslato 05 Januar, 2013, 20:52
Potpuno sam saglasan da samo neupuæena osoba mo¾e videti samo konja u spomeniku Mihailu Obrenoviæu i trudim se da ispravim svakoga ko napravi takvu gre¹ku, ali kako si to povezao sa novosaðanima i Novim Sadom i dalje ne mogu da shvatim?  [neampojma]

Ne znam, al' i meni je to "kod konja" kad se s nekim dogovaram. :)
Samo je akcenat ipak kao za jedninu, sa kraæim "o".
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

sad samo ostaje da se javi obrenovic sa jednim njiiiiihhhhhh pfrrrrrrrrr i da svaka rasprava bude zavrsena :P a jel bese neko od obrenovica izgovorio onu cuvenu recenicu e narode stoko jedna :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

Citat: hpg poslato 05 Januar, 2013, 20:52
Citat: zVuk poslato 05 Januar, 2013, 19:54
ma necu nista.......nego red je da se napravi razlika izmedju konja i srpskog kneza......mene iritira kad spomenik srpskom knezu nazivaju konj......

Potpuno sam saglasan da samo neupuæena osoba mo¾e videti samo konja u spomeniku Mihailu Obrenoviæu i trudim se da ispravim svakoga ko napravi takvu gre¹ku, ali kako si to povezao sa novosaðanima i Novim Sadom i dalje ne mogu da shvatim?  [neampojma]

pa novosadjanin ga je nazvao konjem, a s' obzirom da ja ne znam spomenike i trgove po novom sadu, tako smatram da novosadjani ne moraju da znaju trgove i spomenike po beogradu........da je neki beogradjanin rekao za spomenik Mihajlu Obrenovicu da je konj, to bi me vise iziritiralo nego kad to kaze neko ko nije iz beograda......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

meni je lakse da kazem na trgu.
Citat: balcan girl poslato 05 Januar, 2013, 20:33
a nije ti bilo zao ovakvu lepotu da zakoljes a? kravoooo jednaaa pojela si bambijaaaa :P salim se moram da probam definitivnoo
kome bre da bude zao? kao da je konj pa inteligentna zivotnja? ne kaze se dzabe, glup si k'o konj ili konju glupi ;D

balcan girl

to sto smo mi glupi ne znaci i da su zivotinje i ne vredjaj konje znas...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ajde be¾i ti ¹to ima¹ 100 godina a nisi probala konjetinu...:P

Inaèe ima interesantna prièa vezana za autora spomenika...[hello]


Citat: Taraba poslato 05 Januar, 2013, 21:37
Koji je neki tvoj ¹kolski verovatno :P
Ajd sad... prièaj prièu, nema da baca¹ udicu i da æuti¹.... ko onaj freza majstor u njegovim memoarima.


Stanoviti francuski umetnik je radio spomenik i bio sav va¾an zbog toga, ali kad su ga otkrili, glavni komentar raje je bio, pfff, ko je jo¹ video srpskog kneza bez kape na glavi...:o

Ovoga je to toliko smorilo da se samoubio...:o