Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: MILJAN poslato 04 Januar, 2013, 05:30
Sreca je kada imas $$$ za normalan zivot a veselje je kada imas $$$ da kupujes motor od 10000 ,auto i sebi ispunjavas zelje...Duplo veselje je kada ti je porodica obezbedjena..Veselo je i kada je u januaru 30 C .. Toga ima malo u Srbiji a mnogo u Dubai...Tako da jebes filozofju takvog tipa..Ona je tu da se tese oni koji nemaju takav zivot.

Ako su zadovoljene osnovne potrebe o kojima je Maslov pisao (http://hr.wikipedia.org/wiki/Maslowljeva_teorija_hijerarhija_potreba), onda uop¹te nije va¾no da li ima¹ puno, ili malo para. Ne treba normalnom èoveku motor od 10.000 da bi bio sretan. Lepo je, ali ne neophodno.

Naravno, sla¾em se da u Srbiji 90% ljudi nema zadovoljeno pola stvari za iole normalan ¾ivot, pa je te¹ko prièati o zadovoljenju i prve dve osnovne potrebe (hrana & stan, leèenje...).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


prpa_zr


Dukags

Citat: MILJAN poslato 04 Januar, 2013, 05:30
Citat: UFF poslato 14 Decembar, 2012, 21:01
sreca je u glavi a ne u srbiji ili dubaiu
Sreca je kada imas $$$ za normalan zivot a veselje je kada imas $$$ da kupujes motor od 10000 ,auto i sebi ispunjavas zelje...Duplo veselje je kada ti je porodica obezbedjena..Veselo je i kada je u januaru 30 C .. Toga ima malo u Srbiji a mnogo u Dubai...Tako da jebes filozofju takvog tipa..Ona je tu da se tese oni koji nemaju takav zivot.
... i samo si zaboravio jednu stvar, treba da si rodjen ili bar odrastao u tom Dubaiu da se ne bi osecalo strancem!
A biti stranac odavde ocigledno ne znas kakav je osecaj, pa bi se pre moglo reci da motori i avioni budu to da se tesis sto nisi ovde!
Iskustveno - dve godine u Kuwajtu. Sve lepo bajno ali brate i u Nemackoj da si nije idealno ako si stranac a ne okruzen pustinjom!

prpa_zr


dzimika

2001 godine u CG me zajebavao stomak i pitam matorog ciji je smestaj da nema neki lek kad on kao iz topa "imam" ja se taman obradovao i reko sta imate, kaze matori "imam lozu i to domacu"

MILJAN

Citat: Dukags poslato 04 Januar, 2013, 10:54
Citat: MILJAN poslato 04 Januar, 2013, 05:30
Citat: UFF poslato 14 Decembar, 2012, 21:01
sreca je u glavi a ne u srbiji ili dubaiu
Sreca je kada imas $$$ za normalan zivot a veselje je kada imas $$$ da kupujes motor od 10000 ,auto i sebi ispunjavas zelje...Duplo veselje je kada ti je porodica obezbedjena..Veselo je i kada je u januaru 30 C .. Toga ima malo u Srbiji a mnogo u Dubai...Tako da jebes filozofju takvog tipa..Ona je tu da se tese oni koji nemaju takav zivot.
... i samo si zaboravio jednu stvar, treba da si rodjen ili bar odrastao u tom Dubaiu da se ne bi osecalo strancem!
A biti stranac odavde ocigledno ne znas kakav je osecaj, pa bi se pre moglo reci da motori i avioni budu to da se tesis sto nisi ovde!
Iskustveno - dve godine u Kuwajtu. Sve lepo bajno ali brate i u Nemackoj da si nije idealno ako si stranac a ne okruzen pustinjom!

Dubai....san snova...Procitaj,pogledaj...imas na netu..pocevsi od klime i vecitog leta pa do standarda..pitaj Szgo da li placa steuju,vodu,telefon...koliki su troakovi..lepse za ziveti.. .jebes Srbe..Ja sam se i u Azerbejdzanu odmorio od Srba..Preporodjen sam bio..U Ch sam bio kao u Nirvani.U Moskvi sam bio dugo i bilo mi je bolje..Stvar licne prirode..neko moze, nekome odfovara a nekome ne..
Cave ab homine unius libri

mareskin

Citat: dzimika poslato 04 Januar, 2013, 13:03
2001 godine u CG me zajebavao stomak i pitam matorog ciji je smestaj da nema neki lek kad on kao iz topa "imam" ja se taman obradovao i reko sta imate, kaze matori "imam lozu i to domacu"

Provereno poma¾e... ili se usere¹ pa te nije briga jer si mnogo pijan :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gašpar

Zapalio se Isakov magacin pun ulja. Vrti se po svim televizijama...

ikomline

Citat: Ga¹par poslato 05 Januar, 2013, 11:27
Zapalio se Isakov magacin pun ulja. Vrti se po svim televizijama...

æe poskupi ulje

Gašpar



mareskin


http://www.kurir-info.rs/albanci-s-juga-branicemo-zastavu-od-srpskih-terorista-clanak-590103

"- Ta zastava je sveta za narod Pre¹evske doline i za stanovnike sela Dobrosin. Ali pre svega predstavlja svetinju za heroje i one koji su kao pripadnici OVPMB poginuli u ratu. Imamo pravo da èuvamo i izra¾avamo na¹a nacionalna i patriotska oseæanja. Imamo prava i da podi¾emo spomenike i biste. To ne radimo da bismo nekoga provocirali, veæ da bismo podsetili da je tu prolivena krv i da se borilo protiv teroristièkih i okupacionih snaga - rekao je Musliju."

Ka¾e èovek da su bili u ratu, da su se borili protiv teroristièkih i okupacionih snaga... u Srbiji. Ali, nedaj bo¾e da oni provociraju.

I ¹ta sad? Da li dr¾ava mo¾e ne¹to da uradi ili ne? Ima li dr¾ave koja mo¾e ne¹to da uradi ili ne?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Eto ......sve ce to uskoro biti reseno.......strani ambasadori rade na tome....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

jaoj, kako bi bili pocisceni ti govnari da nemaju nato i kfor tamo dole...

monsterbnt

za 3 dana.....ko rusi u gruziji.....
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

mozda ne za 3 ali za 6 sigurno, sedmi bi se odmarali :D

monsterbnt

Pa i rusi su gruziju presekli na pola za samo 10 sati....
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt