Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.





El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Mislis da je u Delta motorsu bolje.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ivanastark

"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

prpa_zr


mkt


monsterbnt

Citat: mkt poslato 03 Januar, 2013, 17:10
dajte tu bonbu vise pa da polegamo
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=01&dd=03&nav_category=78&nav_id=674424

Ma sve bi ja njih najeo prasetinom i nalio rakijom da malo dodju sebi........vidis da je sve to poludelo
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 03 Januar, 2013, 18:42
Citat: mkt poslato 03 Januar, 2013, 17:10
dajte tu bonbu vise pa da polegamo
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=01&dd=03&nav_category=78&nav_id=674424

Ma sve bi ja njih najeo prasetinom i nalio rakijom da malo dodju sebi........vidis da je sve to poludelo


Ma i ti si poludeo, kad bi ih hranio i pojio, za takve je potapanje u kiselinu previ¹e humano, ako ima pravde, silovaæe njega 5 Migetovih èamuga, silovali mu majku/sestru/¾enu/æerku na sahrani...:o

monsterbnt

Ma oni su samo odlepili zato sto su zatucani i ne znaju sta je zezanje...... Po jedan sareni kartoncic svima, pa kad licno upozna boga.......
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Brate, ja ¹to upoznah Arapa, nijedan strejter, bio sam ¹okiran...:o

monsterbnt

Eto vidis. Cim nije strejter odma ga boli uvo da ratuje :D

Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Da bre, divni ljudi, èasna reè...:D

MILJAN

Citat: UFF poslato 14 Decembar, 2012, 21:01
sreca je u glavi a ne u srbiji ili dubaiu
Sreca je kada imas $$$ za normalan zivot a veselje je kada imas $$$ da kupujes motor od 10000 ,auto i sebi ispunjavas zelje...Duplo veselje je kada ti je porodica obezbedjena..Veselo je i kada je u januaru 30 C .. Toga ima malo u Srbiji a mnogo u Dubai...Tako da jebes filozofju takvog tipa..Ona je tu da se tese oni koji nemaju takav zivot.
Cave ab homine unius libri