Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: CBRR1 poslato 27 Decembar, 2012, 17:07
Citat: balcan girl poslato 27 Decembar, 2012, 16:48
[rofl] [rofl] cbrr ja znam da ti to ne seri neces da shvatis ko uvredu ti znas da ja tebe  [srce] :-*
znam,al forum je u zadnje vreme konfuzan...

           Nije konfuzan nego je konacno postao kulturan ...gosn CBR ili je bar na putu da to postane.

CBRR1

Citat: pit poslato 27 Decembar, 2012, 17:09
Citat: CBRR1 poslato 27 Decembar, 2012, 17:07
Citat: balcan girl poslato 27 Decembar, 2012, 16:48
[rofl] [rofl] cbrr ja znam da ti to ne seri neces da shvatis ko uvredu ti znas da ja tebe  [srce] :-*
znam,al forum je u zadnje vreme konfuzan...

           Nije konfuzan nego je konacno postao kulturan ...gosn CBR ili je bar na putu da to postane.
Ako ja budem kulturan i dok Vam persiram,Gospodine Pite uvalim Vam malo kite...Vidite tu ima kulture ali nedostatak vaspitanja,tako da je sve konfuzno na ovom forumu...

pit



Gosn CBR nisam to ocekivao od vas zaista....sve drugo da ali ''uvalim ti kite'' me je stvarno iznenadilo.

CBRR1

Citat: pit poslato 27 Decembar, 2012, 17:14


Gosn CBR nisam to ocekivao od vas zaista....sve drugo da ali ''uvalim ti kite'' me je stvarno iznenadilo.
Gospodine pite samo parafraziram...Gospodine Pite razumite me molim vas...

pit

Citat: CBRR1 poslato 27 Decembar, 2012, 17:16
Citat: pit poslato 27 Decembar, 2012, 17:14


Gosn CBR nisam to ocekivao od vas zaista....sve drugo da ali ''uvalim ti kite'' me je stvarno iznenadilo.
Gospodine pite samo parafraziram...Gospodine Pite razumite me molim vas...

            Ma da naravno  uvazeni kolega ...evo ja bih eventualno  a s obzirom na sliku na avataru mogao kazem eventualno da vam penetr(lala)ram u anus ali samo ako ste se zaprali uvazeni kolega.Nadam se da nisam prezahtevan.Dakle ako se zapetere obavestite me prvog molim vas.Unapred zahvalan (pit)

CBRR1

Citat: pit poslato 27 Decembar, 2012, 17:20
Citat: CBRR1 poslato 27 Decembar, 2012, 17:16
Citat: pit poslato 27 Decembar, 2012, 17:14


Gosn CBR nisam to ocekivao od vas zaista....sve drugo da ali ''uvalim ti kite'' me je stvarno iznenadilo.
Gospodine pite samo parafraziram...Gospodine Pite razumite me molim vas...

            Ma da naravno  uvazeni kolega ...evo ja bih eventualno  a s obzirom na sliku na avataru mogao kazem eventualno da vam penetr(lala)ram u anus ali samo ako ste se zaprali uvazeni kolega.Nadam se da nisam prezahtevan.Dakle ako se zapetere obavestite me prvog molim vas.Unapred zahvalan (pit)
e nabijem te na tuki... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

pit


  Ovo naravno je interna sala izmedju mene i uvazebog kolege da ne bi neki dusmanin pomislio da se napusavamo ...

Ivan1979

Pre jedno 15-16 godina , neka svajcarska emisija o problemima sa ciganima i siptarima, jedan lik tada neki q, izneo je podatke o tome ko je , kada i zasto pokrenuo siptare. Do sada je bilo sve  kako je i zapisano , pricu je zavrsio sa : " Treci veliki pocinje na Kosovu "

Gde su dva tu je i treci  ;)

con3

Citat: pit poslato 27 Decembar, 2012, 17:20
Citat: CBRR1 poslato 27 Decembar, 2012, 17:16
Citat: pit poslato 27 Decembar, 2012, 17:14


Gosn CBR nisam to ocekivao od vas zaista....sve drugo da ali ''uvalim ti kite'' me je stvarno iznenadilo.
Gospodine pite samo parafraziram...Gospodine Pite razumite me molim vas...


           Ma da naravno  uvazeni kolega ...evo ja bih eventualno  a s obzirom na sliku na avataru mogao kazem eventualno da vam penetr(lala)ram u anus ali samo ako ste se zaprali uvazeni kolega.Nadam se da nisam prezahtevan.Dakle ako se zapetere obavestite me prvog molim vas.Unapred zahvalan (pit)
http://www.youtube.com/watch?v=8ghMUf3imXU#

pit


   A.... da Kosovo gde ono stadosmo....da jebemo majku sipsonima.U ovom trenutko malo je verovatno da bi neka ozbiljnija jednica uspela da prodje Merdare...tako da sve ove izlive junastva smatram za kafansko laprdanje.I da ne bude zabune proveo sam okko 2 godine na Kosovu u raznim jedinicama...dok su neki''heroji''siljili racku ui Srbiji.
           

pit


            Albanci su bili niko i nista do 2 sv rata .Posle 2 sv rata oko 120 000 Srba koji su proterani sa teritorije KiM zabranjeno im je da se vrate na svojku zemlju a istovremeno je dozvoljeno u tajnosti naravno Albancima iz Albanije da udju u neogranicenom broju da udju na KiM....i time je narusena ravnoteza na stetu Srba i Crnogoraca sa tih prostora.
           Naravno to ne bi bilo dovoljno siptarima da dobiju svoju drzavu da nije bilo UDBE koja je u posao za drogom ubacila Siptare zeleci da na taj nacin finansira svoje tajne aktivnosti a i da se njeni funkcioneri malo sljame sa strane.Naravno sipsoni su vrlo brzo sabrali dva i dva i poceli da rade paralelno i za sebe a raspadom Jugoslavije a verovatne i malo pre su se potpuno osamostali od DB-a i sad su jedna od najacih narko mafija u svetu a gde je droga tu je i lova.....lobiranje korupcija...interesi velikih sila.
            Mada sto rece Farbach...''jednog dana doci ce konobar da sve to naplati''

3006

CBR na¹ao si formulu, prvo persira¹ pa uvali¹ kitu i nema banane... Pametno.

El Jefe

Citat: Slaninar poslato 27 Decembar, 2012, 14:26
Citat: CBRR1 poslato 27 Decembar, 2012, 13:57
Samo cu ti reci ovo ja sam sa Kosova tj iz metohije..i sve ovo sto si napisao su teske budalastine,i ovo ti kazem bez ikakvog vredjanja da ne pomislis...JA SAM PROTERAN 99TE ODANDE...!

Sve ima uzrok i posledicu. Na¹i su proterivali Albance odande '99. Otimali i uni¹tavali dokumenta i proterivali s Kosova. Posle je mogao uæi ko je hteo na Kosovo, samo ka¾e da je proteran i da su mu dokumenta uni¹tena. Tako je i bilo. I sad su oni puni mr¾nje, mnogi, koliko sam uspeo videti. Isto kako neki ovde mrze ©iptare, tako i mnogi ©iptari mrze Srbe.

I OK, neka su budala¹tine sve ¹to sam napisao - ¹ta dalje? Hoæemo da se bijemo s njima, svaðamo, navlaèimo diplomatski? Kako god uradili, izduvali smo debelo i ja mislim da to treba ¹to pre prihvatiti, pomiriti se s tim i terati dalje. Ne vredi plakati za prosutim mlekom. Ne vidim naèin da to Kosovo bude zemlja u kojoj æe Srbin moæi lepo i normalno da ¾ivi u narednih 100 godina. Dodu¹e, ne vidim ni Srbiju kao takvo mesto, ali Kosovo pogotovo.
Malo si se zaneo.
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: CBRR1 poslato 27 Decembar, 2012, 08:49
ovakve stvari bude bre gnev u svima nama,jebes demokratiju...

Nema dru¾e demokratije nigde.

Meni kao nekome ko je prilièno umeren smeta kada vidim ¹ta se de¹ava na Kosovu, kad vidim ¹ta se de¹ava u Srbiji.

Znam kako sam se u Bosni, posle rata, posrano oseæao kad vidim kako se pona¹aju strani vojnici. Uðu u kafanu goli do pojasa, iznesu stolove napolje na sunce, dignu noge i sunèaju se. Ili kad neke seronje upere oru¾je u mene i oca.

Smatram da dr¾ava treba da re¹ava probleme kao DR®AVA.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Aussweis

http://www.telegraf.rs/sport/468876-najekstremniji-
sport-na-svetu-ludi-irci-voze-
motore-320-na-sat-po-kisi-video
Sve ima cenu ili čast!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet


UFF