Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

hpg

Citat: monsterbnt poslato 27 Decembar, 2012, 11:45
Citat: serbduck poslato 27 Decembar, 2012, 10:20
Citat: WOLVERINE poslato 27 Decembar, 2012, 09:43
  Vidi dao bih komentar na ovo.........  ali ce neki ovde da prokomentarisu da sam NACISTA..... pa da ne kenjam puno... evo ja bih dobrovoljno isao dole da ga srusim... ima li jos neko zainteresovan...........
Evo ja... [bejzbolka]
Sto je najgore....dok ''drzava'' bude pretila, dole ce da ode neka ekipa sa macolama i da to porusi......

Pokusali, najebali. http://www.blic.rs/Vesti/Politika/359556/Cetnici-se-nadali-da-ce-im-Dacic-progledati-kroz-prste
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

Slaninar

#3161
Citat: CBRR1 poslato 27 Decembar, 2012, 11:55
jel ynate vecina vas odakle svi vi poticete to jest vasi predaci...i znate sta znaci rec Metohija,crkvena zemlja i sto bi iko davao i prodavao gamadima nesto sto nam otimaju,nego jos za vreme bravara nam je jebao kevu sto ih je pustio masovno dole,kao i sa ciganima sada ista prica svi cigani u srbiju...

I ¹ta sad? Sutra nam vrate Kosovo. Ma, evo, danas. Danas da nam ga vrate. Hoæe¹ ti dole poku¹ati naplatiti porez? Sprovoditi red i zakon? Da li bi svoju braæu, roðake voleo da idu dole da se nadvlaèe sa ©iptarima? Na Kosovu ¾ivi 90% stanovni¹tva koje dr¾avu Srbiju ne jebe 5%. Otvoreno se protivi njenoj vlasti. Kao Ameri u Vijetnamu. Bilo je nekad na¹e, al' na¹ih tamo vi¹e skoro da i nema. To malo Srba ¾ivi dole kao u rezervatu. Ako ti izmeðu dve enklave stane auto, uhvati te mrak, nisi siguran da æe¹ doèekati jutro.


Jedini naèin da tamo bilo ¹ta funkcioni¹e je ili da se ©iptarima da dr¾ava pa da kukamo preko svih moguæih UN organa da se tamo za¹titi to malo Srba i kulturnih spomenika, ili da se svi ©iptari proteraju/pobiju. Samo ovo drugo ne ide tako lako. Treba pucati, ginuti. Ostati bez oka, ruke, noge. Ti si sad u lepim godinama, za kvalitetno topovsko meso - vredi li ti toliko Kosovo?

Isti odgovor na Monsterov post. Da li bi slao svoju decu da ginu za Kosovo? Da li misli¹ da tu mo¾e da se "pobedi"? Ja sam lièno skeptièan.

Da ne bude zabune, odazivam se plavim kovertama i ako bude stvarno sranja verovatno æu biti dole. Ta prièa o ponosu je super, al' ne vidim ne¹to da su ponosni ratni invalidi, niti njihove ¾ene i deca. 10-15 hiljada penzija i jebi se.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

Samo cu ti reci ovo ja sam sa Kosova tj iz metohije..i sve ovo sto si napisao su teske budalastine,i ovo ti kazem bez ikakvog vredjanja da ne pomislis...JA SAM PROTERAN 99TE ODANDE...!

Slaninar

Citat: CBRR1 poslato 27 Decembar, 2012, 13:57
Samo cu ti reci ovo ja sam sa Kosova tj iz metohije..i sve ovo sto si napisao su teske budalastine,i ovo ti kazem bez ikakvog vredjanja da ne pomislis...JA SAM PROTERAN 99TE ODANDE...!

Sve ima uzrok i posledicu. Na¹i su proterivali Albance odande '99. Otimali i uni¹tavali dokumenta i proterivali s Kosova. Posle je mogao uæi ko je hteo na Kosovo, samo ka¾e da je proteran i da su mu dokumenta uni¹tena. Tako je i bilo. I sad su oni puni mr¾nje, mnogi, koliko sam uspeo videti. Isto kako neki ovde mrze ©iptare, tako i mnogi ©iptari mrze Srbe.

I OK, neka su budala¹tine sve ¹to sam napisao - ¹ta dalje? Hoæemo da se bijemo s njima, svaðamo, navlaèimo diplomatski? Kako god uradili, izduvali smo debelo i ja mislim da to treba ¹to pre prihvatiti, pomiriti se s tim i terati dalje. Ne vredi plakati za prosutim mlekom. Ne vidim naèin da to Kosovo bude zemlja u kojoj æe Srbin moæi lepo i normalno da ¾ivi u narednih 100 godina. Dodu¹e, ne vidim ni Srbiju kao takvo mesto, ali Kosovo pogotovo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

serbduck


Mozda je glupo biti ponosan na svoje poreklo i na svoju drzavu i na svoj narod... ipak, cini mi se da je mnogo gluplje stideti se toga.

Rado bih poginuo na Kosovu.

Bolje poginuti ko covek nego ziveti ko pizda.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Slaninar

Citat: serbduck poslato 27 Decembar, 2012, 14:36
Mozda je glupo biti ponosan na svoje poreklo i na svoju drzavu i na svoj narod... ipak, cini mi se da je mnogo gluplje stideti se toga.

Napisao je Arèibald Rajs odliènu knjigu na temu. "Èujte Srbi". Ako nisi proèitao, preporuèujem. Mi sve uradismo kako èovek reèe da ne treba.

Uz to, ¹to sam stariji, sve vi¹e kontam da ima vi¹e smisla ponositi se onim ¹to radom i trudom postigne¹, nego neèim ¹to ti je dato roðenjem. Isto tako je glupo stideti se neèega ¹to nije tvoj izbor i tvoje delo.

Citat: serbduck poslato 27 Decembar, 2012, 14:36
Rado bih poginuo na Kosovu.

Bolje poginuti ko covek nego ziveti ko pizda.

Nije problem poginuti. Problem je mesec dana da se usmrdi¹ ukopan u zemlji, pa èeka¹. Pa blato, ki¹a, mokre noge. Pa ne znaju tvoji jesi ¾iv. Pa gleda¹ kako ljudi ostaju bez ruku, nogu, creva. Pa vidi¹ da mnogi sasvim lepo zaraðuju na svemu tome i voze d¾ipove po BG. Pa gleda¹ kako idioti ¹alju mlade ljude u samoubilaèki juri¹. Pa gleda¹ kako posle litara krvi nekom se digne kurac da sve to pusti, naredi povlaèenje i prepusti sve "neprijatelju". A na drugoj strani ista prièa.

Svaki rat je takav da sirotinja najebe. Nije lep, nije èastan. Prljav je i ru¾an. Pametan èovek ga izbegava, sem u krajnjoj nu¾di (kad neko tebe napadne).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

E ja licno nisam sa kosova niti sam proteran odande, ali mnogo moje familije jeste proterano. Moj deda je odande, njegov deda je odande....... Ja sam licno proveo u urosevcu 2 godine i malo bolje od tebe znam kad i kako su siptari proterivani odande. Do bombardovanja ih niko nije dirao, i vecina njih nije uopste imala potrebu i zelju da se svadja sa srbima. Pre bombardovanja su vise siptarskih civila pobili i proterali OVK, jer nisu hteli da saradjuju sa njima. Kad je pocelo bombardovanje onda su i srbi prestali da budu fini. Po dolasku NATO jako malo siptara starosedeoca se vratilo na kosovo. Iz albanije je pohrlio najgori moguc sljam, da se sto pre razmili po obecanoj zemlji kriminalaca. Sa takvima nema diplomatije i oni razumeju samo jednu stvar. Da slazem se da je bilo dosta ratova za gluposti, ali je isto tako bilo dosta povlacenja, saginjanja glave i jedenja tudjih govana. Turci su nam dosli, jebali smo im mater. Bugari su pokusali, jebali smo im mater. Austrougari i nemci dvaput i jebali smo im mater....... Nit sam nacionalista, nit sam kao neki patriota, al me prilicno boli zadnjica od jebanja i necu vise....
Smrt SVIMA!!!!

serbduck


  Slaninar - sve je tacno sto pises. Jedino se plasim da me nisi razumeo.

  Ja bih radije poginuo ko covek nego ziveo ko pizda - a pizde su - bas ovi o kojima pises ...

  Arcibalda Rajsa i "Cujte Srbi" sam procitao ( bas skoro )... to bi politicari trebali citati jer oni nas vode ( a mi ih biramo - dakle zasluzili smo! )

  Elem, trpis dok mozes...kad vise ne mozes, stanes pa razmislis - koliko kosta da se tog tereta otarasis. Platis cenu i aj dalje. Ako je cena zivot - onda je teret bas veliki i skidas ga svojoj deci.

  Pitao si nesto u stilu - da li bi poslao svoje dete u rat... Pa da li bi svom detetu ostavio mogucnost da ga negde rascerece, raspore i povade nesto organa sto im treba ? To se desavalo u ratu ali i van rata...i pre, a i posle...

Rat uvek izbaci na povrsinu fukaru i sljam i to se ne moze promeniti - oduvek je tako.

Sto rece "monsterbnt" dosta je vise ... i necu vise...




Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Dukags

... "Дођу, тако времена, када паметан заћути, будала проговори а фукара се обогати"

serbduck

 O ovome pisem:

Govor Majora Gavrilovica:

“ Vojnici, taèno u 15 èasova neprijatelja treba razbiti va¹im silnim juri¹em,razneti va¹im bombama i bajonetima.
Obraz Beograda, na¹e prestonice, mora da bude svetao.
Vojnici!
Junaci!
Vrhovna komanda izbrisala je na¹ puk iz brojnog stanja.
Na¹ puk je ¾rtvovan za èast Beograda i Otad¾bine.
Vi nemate dakle, da se brinete za ¾ivote va¹e, oni vi¹e ne postoje.
Zato napred, u slavu! Za kralja i Otad¾binu! ®iveo kralj, ¾iveo Beograd!”

Sreæa prati pametne,a hrabrih su puna groblja.Ipak,bolje biti i hrabar pa da potomci imaju po èemu da te pamte nego biti kukavica koja se saginje svima.



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

monsterbnt

I ovde uopste nije rec o kosovu, nego o delu SRBIJE, gde je podignut spomenik teroristickoj bandi, koja usput preti DRZAVI da ce im jebati mater ako neko pipne spomenik.......
Ne treba kojekakvi ''cetnici'' da ruse spomenik nego je policija isti dan kad je podignut trebal da ga izbagerise, i da pohapsi odgovorne za rusenje ustavnog poretka. A ti sto prete........pa ima ovde mnogo vise od 500 ljudi pod orizjem u uniformi....
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

Citat: monsterbnt poslato 27 Decembar, 2012, 15:00
E ja licno nisam sa kosova niti sam proteran odande, ali mnogo moje familije jeste proterano. Moj deda je odande, njegov deda je odande....... Ja sam licno proveo u urosevcu 2 godine i malo bolje od tebe znam kad i kako su siptari proterivani odande. Do bombardovanja ih niko nije dirao, i vecina njih nije uopste imala potrebu i zelju da se svadja sa srbima. Pre bombardovanja su vise siptarskih civila pobili i proterali OVK, jer nisu hteli da saradjuju sa njima. Kad je pocelo bombardovanje onda su i srbi prestali da budu fini. Po dolasku NATO jako malo siptara starosedeoca se vratilo na kosovo. Iz albanije je pohrlio najgori moguc sljam, da se sto pre razmili po obecanoj zemlji kriminalaca. Sa takvima nema diplomatije i oni razumeju samo jednu stvar. Da slazem se da je bilo dosta ratova za gluposti, ali je isto tako bilo dosta povlacenja, saginjanja glave i jedenja tudjih govana. Turci su nam dosli, jebali smo im mater. Bugari su pokusali, jebali smo im mater. Austrougari i nemci dvaput i jebali smo im mater....... Nit sam nacionalista, nit sam kao neki patriota, al me prilicno boli zadnjica od jebanja i necu vise....
[clapp] [clapp] [clapp]

CBRR1

Citat: serbduck poslato 27 Decembar, 2012, 14:36

Mozda je glupo biti ponosan na svoje poreklo i na svoju drzavu i na svoj narod... ipak, cini mi se da je mnogo gluplje stideti se toga.

Rado bih poginuo na Kosovu.

Bolje poginuti ko covek nego ziveti ko pizda.


[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

balcan girl

ajd ja da se umesam koliko vas je bilo na ratistu nema veze kom? gledalo leseve, cerecenje, i tome slicno? sedeo strokav i gladan u govnima i delovima tela u rovu?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: balcan girl poslato 27 Decembar, 2012, 16:17
ajd ja da se umesam koliko vas je bilo na ratistu nema veze kom? gledalo leseve, cerecenje, i tome slicno? sedeo strokav i gladan u govnima i delovima tela u rovu?
I sad bi ti nesto kao zensko da pitas i lupis nesto....koliko nas je izgubilo nekoga u tim ratovima...uhh pa gde pokrenu bilo sta....

balcan girl

ne, ne pricam o tome cbrr...ne razumes sta sam htela da kazem, ne gine se samo u ratu, to je samo klanje u sirokim razmerama, sreca nasa sto je tehnologija napredovala pa mogu da nas sliste jednim pritiskom dugmeta sada iz svoje sopstvene fotelje...to da sam izgubila nekog izgubila sam i u ratu i u miru...to nema veze sa pricom..pricam o tome da je rat neminovan u svakom slucaju al ajde jednom da ga ne pocinjemo mi prvi ako moze...a cbrr to sto sam zensko ne znaci da cu da lupim i ajd kad me vec prozivas da te pitam da li znas sta sam cistila letos golim rukama? cistila sam mozak, krv i kosti moje rodjene sestre prema tome ne seri... a i da se nadovezem nisam ni poznavala svog oca, bracu i ujake kad sam bila mala jer su svi nosili uniformu i bili dole na tom istom kosovu, hrvatskoj, bosni,......
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Prvo to sto si radila to znam,drugo upravo si dokazala to sto si zensko,pa gde se takve stvari pricaju na glupom forumu u glupoj temi,a za ovo ne seri da NAGLASIM ADMINIMA DA TO NIJE NIKAKAV BAN JER SE JA I BALKAN TAKO PROZIVAMO U POZITIVNOM SMISLU I UZIVO I NA PP DA NEKO NE PROCENI POGRESNO...

serbduck


  Nije ni malo lepa slika...

  ...ima i ona slika kad svinje jedu leseve...i kokosi kljucaju...

Rat je grozan i ne daj Boze nikom i nikad.

Al nije rec o tome, vec o siptarima i to onim bezobraznim koji zive u Srbiji. Da li negde u Evropi imaju takav status? U svetu? I sta jos hoce? Da provociraju rat - bas da bi pravili veliku Albaniju.

Ima vremena - svi cemo to videti. Blizu je... i ovog puta nismo mi ti koji provociramo i izazivamo rat.



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

balcan girl

 [rofl] [rofl] cbrr ja znam da ti to ne seri neces da shvatis ko uvredu ti znas da ja tebe  [srce] :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: balcan girl poslato 27 Decembar, 2012, 16:48
[rofl] [rofl] cbrr ja znam da ti to ne seri neces da shvatis ko uvredu ti znas da ja tebe  [srce] :-*
znam,al forum je u zadnje vreme konfuzan...