Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Apokalipsa u srbiji


STEPOJEVAC 21.12.2012. Sinoæ oko 1 sat posle ponoæi, na benzinskoj pumpi u blizini Stepojevca, za sada nepoznati napadaèi opljaèkali su 4 jahaèa apokalipse. Pored konja, ukradena im je i odeæa, kao i sve liène stvari. MUP Srbije intezivno traga za pociniocima.



Nakon vi¹eèasovnih poku¹aja da pronaðu pravi put, i snaðu se meðu putokazima koji umesto magistrale pokrivaju lokalne svinjce i ¹tale, 4 jahaèa apokalipse stala su na usamljenu benzinsku stanicu u blizini Stepojevca kako bi se raspitali za put. U momentu dok su poku¹avali da probude usnulog radnika pumpe, za sada nepoznata lica su ih napala, i prilikom toga im oduzela svu imovinu koju su imali kod sebe. Nakon vi¹e èasova provedenih u lokalnoj policijskoj stanici, 4 jahaèa apokalipse su poku¹ala da nastave svoje putovanje, meðutim, kako su bili bez odece, napadnuti su od strane lokalnih patriota, koji su bili ubeðeni da je to poku¹aj organizovanja Gaz pride-a u njihovom malom mestu. Utoèi¹te su na¹li kod lokalnog ugostitelja Radomira M. koji ih je primio i za¹titio od huligana u svom novootvorenom lokalu "Jagnje lutalica". Nakon sto su se malo smirili i ugrejali sa par litara domaæe rakije, nastavili su put, ali ih je zaustavila patrola saobraæajne policije zbog kretanja magistralnim putem u vidno alkoholisanom stanju. Kako nisu imali kod sebe lièna dokumenta, privedeni su u lokalnu policijsku stanicu na tre¾njenje, prilikom cega je ozbiljno povreðen pendrek jednog od policajaca. Zbog nasilnièkog pona¹anja kao i pretnji policajcima da æe im ovo biti poslednji dan na planeti, pomenutoj èetvorki je odreðeno policijsko zadr¾avanje od 48 sati, nakon èega æe biti privedeni de¾urnom istra¾nom sudiji. Kako je ipak reè o stranim dr¾avljanima, oèekuje se reakcija ministarstva spoljnih poslova republike Srbije, kao i ministra unutra¹njih poslova i premijera Ivice Daèiæa.
Smrt SVIMA!!!!

UFF

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

http://www.tarzanija.com/jos-5-znakova-da-si-zaglibio-u-ozbiljnu-vezu/

- Bobane, mogu li da uzmem ovaj tvoj brijaè da se iskombajniram pre bazena?
- Nemoj taj, æale njim brije kitu. Uzmi onaj rozi, kevi slu¾i za potpazu¹je.
- Ok.


[rofl]





Evo i kako izgleda muvanje sa profesorkom nadalinom :D


Pravopisna SMS degradacija

Upoznao si je tokom humanitarne akcije „Nove air max ¹ape za keru¹u Milu“ i odmah ti se svidela ta studentkinja srpskog jezika i knji¾evnosti. Razmenili ste telefone i romansa je poèela. Prvi sms je bio traumatièan – veliko slovo, vokativ odvoj zarezom, apoziciju takoðe, protestovati a ne protestvovati, obraæanje pa¾nje na smisao reèenice, na zvuènost, na nedvosmislenost, BRISANJE, sve ispoèetka, posle 45 minuta gotovo, dubok uzdah, send… nema kredita, aukurac… fast forward… Posle prvog sno¹aja zarezi poèinju da smaraju, spejs jo¹ i vi¹e, smajli ide samo kad je ispaljuje¹ i iznenada ide¹ sa ortacima na urnisanje od piva i opijata. Nakon x meseci, tvoj sms izgleda kao da ga Mesut Ozil ¹alje Marijani Mateus uz pomoæ d¾i translejta, hvaleæi njenu novu kolekciju zimskih nazuvica i izdepilirane prepone. Dakle, nema veze sa ¾ivotom.

- Eve me u kafani pijem zduletom sacemo da zavrsimo posle dolazim datodvalim od jebanja.
- Bobane, kako to govori¹, pijan si. Ok, mo¾e, al’ samo u dupe, dobila sam jutros.



i razgovor izmedju rbobana i njegove devojke:

- Bobane, Bobane… BOBANE, jesi to zaspao?
- A? Izgleda.
- Pa èekaj, samo smo èetir puta.
- Pa… jebiga, umorio sam se malo, a i ustajem za 3 sata.
- Bobane, ti mene ne voli¹ vi¹e, ¹ta se desilo?
- Desilo se da smo se za 3 meseca jebali 459 puta, smr¹ao sam 11 kila, keva misli da sam se navuko na pajdo, krije ka¹ike pokuæi, srèem supu i¹erpe. Laku noæ.


Uncle Bob

Citat: UFF poslato 21 Decembar, 2012, 14:40
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

http://www.tarzanija.com/jos-5-znakova-da-si-zaglibio-u-ozbiljnu-vezu/

- Bobane, mogu li da uzmem ovaj tvoj brijaè da se iskombajniram pre bazena?
- Nemoj taj, æale njim brije kitu. Uzmi onaj rozi, kevi slu¾i za potpazu¹je.
- Ok.


[rofl]





Evo i kako izgleda muvanje sa profesorkom nadalinom :D


Pravopisna SMS degradacija

Upoznao si je tokom humanitarne akcije „Nove air max ¹ape za keru¹u Milu“ i odmah ti se svidela ta studentkinja srpskog jezika i knji¾evnosti. Razmenili ste telefone i romansa je poèela. Prvi sms je bio traumatièan – veliko slovo, vokativ odvoj zarezom, apoziciju takoðe, protestovati a ne protestvovati, obraæanje pa¾nje na smisao reèenice, na zvuènost, na nedvosmislenost, BRISANJE, sve ispoèetka, posle 45 minuta gotovo, dubok uzdah, send… nema kredita, aukurac… fast forward… Posle prvog sno¹aja zarezi poèinju da smaraju, spejs jo¹ i vi¹e, smajli ide samo kad je ispaljuje¹ i iznenada ide¹ sa ortacima na urnisanje od piva i opijata. Nakon x meseci, tvoj sms izgleda kao da ga Mesut Ozil ¹alje Marijani Mateus uz pomoæ d¾i translejta, hvaleæi njenu novu kolekciju zimskih nazuvica i izdepilirane prepone. Dakle, nema veze sa ¾ivotom.

- Eve me u kafani pijem zduletom sacemo da zavrsimo posle dolazim datodvalim od jebanja.
- Bobane, kako to govori¹, pijan si. Ok, mo¾e, al’ samo u dupe, dobila sam jutros.



i razgovor izmedju rbobana i njegove devojke:

- Bobane, Bobane… BOBANE, jesi to zaspao?
- A? Izgleda.
- Pa èekaj, samo smo èetir puta.
- Pa… jebiga, umorio sam se malo, a i ustajem za 3 sata.
- Bobane, ti mene ne voli¹ vi¹e, ¹ta se desilo?
- Desilo se da smo se za 3 meseca jebali 459 puta, smr¹ao sam 11 kila, keva misli da sam se navuko na pajdo, krije ka¹ike pokuæi, srèem supu i¹erpe. Laku noæ.


[clapp] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

3006

Black hole je jedan od najpopularnijih autora na vukajliji.

balcan girl

ovo sto je milica izvukao je sa tarzanije :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

3006

Znam. Autor teksta na tarzaniji je Black hole. Isti lik koji je pisao na vuki.

mareskin

Citat: UFF poslato 21 Decembar, 2012, 14:40
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

http://www.tarzanija.com/jos-5-znakova-da-si-zaglibio-u-ozbiljnu-vezu/

- Bobane, mogu li da uzmem ovaj tvoj brijaè da se iskombajniram pre bazena?
- Nemoj taj, æale njim brije kitu. Uzmi onaj rozi, kevi slu¾i za potpazu¹je.
- Ok.


[rofl]





Evo i kako izgleda muvanje sa profesorkom nadalinom :D


Pravopisna SMS degradacija

Upoznao si je tokom humanitarne akcije „Nove air max ¹ape za keru¹u Milu“ i odmah ti se svidela ta studentkinja srpskog jezika i knji¾evnosti. Razmenili ste telefone i romansa je poèela. Prvi sms je bio traumatièan – veliko slovo, vokativ odvoj zarezom, apoziciju takoðe, protestovati a ne protestvovati, obraæanje pa¾nje na smisao reèenice, na zvuènost, na nedvosmislenost, BRISANJE, sve ispoèetka, posle 45 minuta gotovo, dubok uzdah, send… nema kredita, aukurac… fast forward… Posle prvog sno¹aja zarezi poèinju da smaraju, spejs jo¹ i vi¹e, smajli ide samo kad je ispaljuje¹ i iznenada ide¹ sa ortacima na urnisanje od piva i opijata. Nakon x meseci, tvoj sms izgleda kao da ga Mesut Ozil ¹alje Marijani Mateus uz pomoæ d¾i translejta, hvaleæi njenu novu kolekciju zimskih nazuvica i izdepilirane prepone. Dakle, nema veze sa ¾ivotom.

- Eve me u kafani pijem zduletom sacemo da zavrsimo posle dolazim datodvalim od jebanja.
- Bobane, kako to govori¹, pijan si. Ok, mo¾e, al’ samo u dupe, dobila sam jutros.



i razgovor izmedju rbobana i njegove devojke:

- Bobane, Bobane… BOBANE, jesi to zaspao?
- A? Izgleda.
- Pa èekaj, samo smo èetir puta.
- Pa… jebiga, umorio sam se malo, a i ustajem za 3 sata.
- Bobane, ti mene ne voli¹ vi¹e, ¹ta se desilo?
- Desilo se da smo se za 3 meseca jebali 459 puta, smr¹ao sam 11 kila, keva misli da sam se navuko na pajdo, krije ka¹ike pokuæi, srèem supu i¹erpe. Laku noæ.



Kakve turske i indijske serije!!! Ovo je pravi ¾ivot :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dukags

Evropa strahuje od "bajkera"  ...
Evropol je upozorio da talas bandi motociklista iz SAD, Kanade i Australije sti¾e u Evropu i da se mogu oèekivati "smrtonosni okr¹aji", poput "rata" nordijskih bajkera devedesetih godina.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/10/Svet/1233912/Evropa+strahuje+od+%22bajkera%22.html

Plazma Keks

da li ti bajkeri napadaju obicne motockiliste?


UFF


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

CBRR1


mareskin


Dokaz da su neki ljudi stvarno nastali od majmuna [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


"Inaèe, Alagiæ  je od ranije poznat policiji po raznim kriviènim delima. Prema nezvaniènim informacijama, on se ¾enio èak 36 puta i  vrlo èesto je svoje supruge za novac delio sa drugima"

®enio se 36 puta. Pi¹e "¾enio se". Znaèi postoji 36 ¾ena koje su se "udale" za ovog manijaka.

Stra¹no je ¹to su napisali "¾enio" i stra¹no ako su one znale da je baraba, pa su opet i¹le sa njim. ©ta god da je istina, stra¹no je.

http://www.pressonline.rs/svet/balkan/256303/danima-silovao-devojku-pa-je-prodao-za-90-maraka.html
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 22 Decembar, 2012, 23:09

"Inaèe, Alagiæ  je od ranije poznat policiji po raznim kriviènim delima. Prema nezvaniènim informacijama, on se ¾enio èak 36 puta i  vrlo èesto je svoje supruge za novac delio sa drugima"

®enio se 36 puta. Pi¹e "¾enio se". Znaèi postoji 36 ¾ena koje su se "udale" za ovog manijaka.

Stra¹no je ¹to su napisali "¾enio" i stra¹no ako su one znale da je baraba, pa su opet i¹le sa njim. ©ta god da je istina, stra¹no je.

http://www.pressonline.rs/svet/balkan/256303/danima-silovao-devojku-pa-je-prodao-za-90-maraka.html
Ma ti si ljubomoran [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DaChaS

izvalio te ujka na keca mare :D :D :D

mareskin


Provali me èovek iz prve ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Nikad mi nisu bili jasni ovi senzacionalistièki tekstovi o "seks skandalima". Gde je tu skandal? Da èovek voli seks?!? Da li je nekoga prisilio na seks?!? ©ta je taèno skandal? Kao da ¾ivimo u srednjem veku, pa je to sad kao sramota. ©ta æe ko da radi u svom krevetu je njegova stvar. A ako je prevario svoju devojku to nije seks skandal to je prevara.

©to mi reèe jedan stariji èovek kad se neko zgra¾ava zbog seksa: ko da se mi partizani nismo jebali dok smo bili u ratu :D :D :D :D

http://www.kurir-info.rs/perverznjak-del-potro-u-seks-skandalu-clanak-571767
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

takvi tekstovi i prodaju novine, novinari serviraju ono sto ljudi zele da cuju...
a da je licemerno, licemerno je