Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

KIZA73

Pa ne oslobadjaju ove u hagu tek tako. Oce da nam uture zbog Rusa. Da smo pametni ko sto nismo, da nastavimo sa Rusima, a ove sto su pustili da im pobijemo. I eto ko se zadnji smeje...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.







UFF

Citat: revolution poslato 28 Novembar, 2012, 23:12
Problem je nasto sto je lik odvojeno tuzio i osiguranje i njega....osiguranje iplatilo stetu, pa je on smatrao da on nije duzan da plati...a kako Gvozden rece, nije mudro prebacio sve na sina ...mogli bi da mu popuse.

pa jel to uopste moguce?
mislim ako ti je osiguranje namirilo stetu sta vise onda potrazujes?
moze samo osiguranje da tuzi svog osiguranika za te pare koje je dalo tebi i to u slucaju da je osiguranik bio pijan i slicno


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 30 Novembar, 2012, 22:33
Citat: revolution poslato 28 Novembar, 2012, 23:12
Problem je nasto sto je lik odvojeno tuzio i osiguranje i njega....osiguranje iplatilo stetu, pa je on smatrao da on nije duzan da plati...a kako Gvozden rece, nije mudro prebacio sve na sina ...mogli bi da mu popuse.

pa jel to uopste moguce?
mislim ako ti je osiguranje namirilo stetu sta vise onda potrazujes?
moze samo osiguranje da tuzi svog osiguranika za te pare koje je dalo tebi i to u slucaju da je osiguranik bio pijan i slicno
Sud je odvojio predmete...pa je po jednom postupku osiguranje ipak namirilo vlasnika motora, a ostal aje tuzba koju je podneo za namirenje stete od krivca za udes....da je matori iole pametan mogao je da ga odjebe....mada mislim da ako ode na strazbur, dobija nazad i stan i neku odstetu....neki ce advokat da omasti brk.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


hpg

Citat: UFF poslato 30 Novembar, 2012, 22:54
zajebala se za datum
poranila jedan dan

Nije, na vreme je otisla. Taman sutra da osvane vest u novinama: "Svi ministri panicno pojurili da se testiraju na HIV kad su culi da se Slavica testirala"
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

mkt


svetac



mkt




Lazic