Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2012, 18:20
U sumi ne bezim, samo ih ne kostatujem tamo gde ne treba ni da budu i vozim kuda i kako sam i zamislio

Sto ti nisi otisao u muriju bre da prijavis nesrecu kad je to ispravno i po zakonu?

Eto mene to nervira :)

U stvari ne nervira me to vec sto  [blahblah] drugom sto nije stao da ga naguze a i sam to pokusavas da izbegnes



Ako je tebi kad padne¹ i podigne¹ svoj motor isto kao i be¾anje od policije, onda ne govorimo istim jezikom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

nije isto, gore je :)
pao si u saobracju a ovaj je vozio kroz sumu i gledao svoja posla gde su pokusali da ga zaustave iako on nije ucesnik u saobracaju
to sto je policajac nije bog
zna se gde i kako moze da te zaustavlja

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 07 Novembar, 2012, 18:14
Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2012, 18:06
ako su momci vozili kross masine ona nema tablicu i ne registruje se jer NE UCESTVUJE U SAOBRACAJU a ako vec ne ucestvujem u saobracaju onda SAOBRACAJNI policajac moze samo da mi popusi  [srednjiprst] onako outdoor u sumi
neka zapise tablice koje nemam ili neka me stigne peske njegov izbor  [hello]



To da li uèestvuje ili ne, ne menja èinjenicu da be¾i¹ od murije. Ako be¾i¹, znaèi da priznaje¹ da si ti ne¹to skrivio i da treba da be¾i¹. To mene nervira. Ta Fru¹ka je izmi¹ljena za skakanje po onim vododerinama. Planinarim redovno i znam dobro da se motori èuju sa kilometra, NIKAD me nije ugrozio motor na Fru¹koj. I sad su se na¹li neki "ekolozi". Be¾anje je linija manjeg otpora.

Zaboravio sam: u ¹umi se motor èuje na kilometar. Ja znam kako bih napravio da mi niko ne mo¾e pobeæi, da ¾elim zaustaviti, presresti, motoristu u ¹umi. Bez da ikog povredim, naravno. ©to znaèi da be¾anjem igramo po njihovim notama... dok nas pu¹taju. Kao deca.
Ne stvarno, a sta da se na mestu tvog pada, odmarao neki individualni poljoprivredni proizvodja, a ti si svojim padom direktno ugrozio njegov zivot.....odmah da odes da se prijavis u MUP.....nemoj da bezis od policije....tvoja gradjanska obaveza je da se sam prijavis...pa ako te se sete na dan bezbednosti, sete, ako ne nikom nista...ti si svoju gradjansku obavezu izvrsio......
i jedno i drugo je potpuno nebitno....zakon krsis ispustanjem metana u atmosferu, a to cinis kad kod prdnes....i za to da se prijavis...i to odmah.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2012, 18:24
nije isto, gore je :)
pao si u saobracju a ovaj je vozio kroz sumu i gledao svoja posla gde su pokusali da ga zaustave iako on nije ucesnik u saobracaju
to sto je policajac nije bog
zna se gde i kako moze da te zaustavlja

Jeftina demagogija. Nije isto kad sam padnem i ustanem i kad odjebem pandura dok me zaustavlja. Meni to nije normalno, nije mi OK. Ti samo nastavi da ne staje¹. Tvoja stvar. Mo¾da su ljudi koji staju policiji ipak budale. Moguæe. Va¾no da si ti cool!  :)

Isti odgovor i za Revoluciju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

Citat: Slaninar poslato 07 Novembar, 2012, 18:38
Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2012, 18:24
nije isto, gore je :)
pao si u saobracju a ovaj je vozio kroz sumu i gledao svoja posla gde su pokusali da ga zaustave iako on nije ucesnik u saobracaju
to sto je policajac nije bog
zna se gde i kako moze da te zaustavlja

Jeftina demagogija. Nije isto kad sam padnem i ustanem i kad odjebem pandura dok me zaustavlja. Meni to nije normalno, nije mi OK. Ti samo nastavi da ne staje¹. Tvoja stvar. Mo¾da su ljudi koji staju policiji ipak budale. Moguæe. Va¾no da si ti cool!  :)

Isti odgovor i za Revoluciju.
e sad ce osetiti gnev admina...ADMIN POWER   :D
www.youtube.com/watch?v=2Sj9pCQsrtc

CBRR1

Citat: Slaninar poslato 07 Novembar, 2012, 18:38
Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2012, 18:24
nije isto, gore je :)
pao si u saobracju a ovaj je vozio kroz sumu i gledao svoja posla gde su pokusali da ga zaustave iako on nije ucesnik u saobracaju
to sto je policajac nije bog
zna se gde i kako moze da te zaustavlja

Jeftina demagogija. Nije isto kad sam padnem i ustanem i kad odjebem pandura dok me zaustavlja. Meni to nije normalno, nije mi OK. Ti samo nastavi da ne staje¹. Tvoja stvar. Mo¾da su ljudi koji staju policiji ipak budale. Moguæe. Va¾no da si ti cool!  :)

Isti odgovor i za Revoluciju.
posto ti je cena kupusa u futogu..?

farbach

ZA poslednjih 10 godina sam 2 puta stao pandurima. Kada sam kupio Ducati kurcio sam se pred pandurkom, pa sam stao i jednom u Draginju. Zasto - ne znam. Pao mi sistem. Napisao mi prijavu koja je zastarila. Ja imam napismeno da ne smeju da me zaustavljaju. Kao malog su me tukli panduri pa imam stra'ove, naime i tata i mama su mi bili panduri pa imam usadjen strah i odbojnost prema uniformi. Uglavnom sam registrovan, a ne stajem zato sto mi to komplikuje zivot.

ЯЭВОЛУТИОН

Stajanje pandurima ih dovodi u neprijatnu situaciju...da se dogovaramo....a kako im ja ne dam pare ni u kom slucaju kako ih ne bi pokvario, jer jelte pare ljude kvare, onda se bezveze nerviraju...sto utice na njihov lep ten i smanjuje im koncentraciju...
Dakle kako ne biste nervirali policajce i frustrirali ih a takodje i dovodili ih u iskusenje....najbolje im je ne stajati , za njihovo dobro.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

znaci, uopste se ne opterecuju da krenu ako im ne stanete? cak i da vozis 60-70kmh?

Gašpar

 [policaja] te èak ni sa radarom ne puca, jer ako te upuca on tu kaznu mora da ti i naplati.
Lak¹e mu je da spusti radar nego da te juri.

El Jefe

Ja znam jednog koji je udario u most pa se prijavio.Auto mu bio kasko osiguran pa je tako hteo da naplati stetu.Verovali vi ili ne ali on je to stvarno uradio.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

svejedno je morao da plati kaznu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Slaninar poslato 07 Novembar, 2012, 18:38
Mo¾da su ljudi koji staju policiji ipak budale. Moguæe. Va¾no da si ti cool!  :)

mozda :)

revolucija i farbach ne staju da bi bili cool  8) a ja ne stajem da mi ne bi napisao kaznu  [procitaj] [zakljucan_topic]

nego da se vratimo na temu pre nego sto se neko ne naljuti

evo covek je sve objasnio a mene i dalje pitaju zasto ne izlazim

http://www.tarzanija.com/onlajn-upoznavanje-faq-fuck/

Slaninar

Citat: revolution poslato 07 Novembar, 2012, 19:42
Stajanje pandurima ih dovodi u neprijatnu situaciju...da se dogovaramo....a kako im ja ne dam pare ni u kom slucaju kako ih ne bi pokvario, jer jelte pare ljude kvare, onda se bezveze nerviraju...sto utice na njihov lep ten i smanjuje im koncentraciju...
Dakle kako ne biste nervirali policajce i frustrirali ih a takodje i dovodili ih u iskusenje....najbolje im je ne stajati , za njihovo dobro.

To je sjajna vest za sve koji vode raèuna o svojim zubima. Jebote, nikad neæu prestati da se èudim u kakvoj d¾amahiriji ¾ivimo. Da su jo¹ putevi kao svet, bio bi to raj za motocikliste!  Par postova ranije si pisao o adrenalinu, ali ako ih ba¹ toliko zabole kao ¹to ka¾ete, onda nema ni uzbuðenja. Kao kad bajsom proðe¹ kroz crveno - zna¹ da te niko neæe kazniti, opu¹teno.

Nego, ovim na motorima staje¹ iz respekta, ili jer se boji¹ da bi te povijali?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

mene ti na motorima povijali par puta do sad..

i popusili ga svaki put :D

ove sa kolima ni ne racunam.. budale misle da mogu da te stignu  [facepalm]

Slaninar

Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2012, 21:41
mene ti na motorima povijali par puta do sad..

i popusili ga svaki put :D

ove sa kolima ni ne racunam.. budale misle da mogu da te stignu  [facepalm]

Kad tera¹ uz stepenice. Lako je tako!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags

#2516
udje ridza u prevoz, daj kartu, odjebe ga neki osisani nabildovani, okrene se babi i vi pokazite kartu,.. osisani izlazi na sledecoj ispracen tek kratkim pogledom ridzovana ispod oka ali zato babi samo sto ne zavrce ruku da joj otme licnu kartu...

baba prelazi ulicu na neobelezenom mestu, zaustavlja je sobracajac, jao ostavi me na miru, vice baba, toliko lopova a mene si nasao da hapis,.. odlazi zurno psujuci sa sve zembiljima, policajac neodlucan da li da krene za babom ipak se odlucuje da zaustavi sledeceg koji prelazi na istom mestu, gospodin uredno staje, negodujuci uredno vadi licnu kartu, policajac mu uredno pise kaznu...
...
e zato sto je to tako u ovoj drzavi zato je dobar i glup jedno te isto   ...zato ako si na motoru nista nisi napravio a  [policaja] peske ili stoji pored auta, razumemo se   [nono]  [thumb_up]                

(ne odnosi se na ovde prisutne koji su nekad mozda i razmisljali glavom a onda se silom prilika zaposlili tamo gde sad rade pa ih razumem sto ih se za dan bezbednosti sete)

UFF

Citat: Slaninar poslato 07 Novembar, 2012, 21:43
Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2012, 21:41
mene ti na motorima povijali par puta do sad..

i popusili ga svaki put :D

ove sa kolima ni ne racunam.. budale misle da mogu da te stignu  [facepalm]

Kad tera¹ uz stepenice. Lako je tako!  :)

pa jurili me i na stromu i na trandzi i na ktm-u i na jos par motora a na ni jednom nemam tablice  :P

i nisam lud da mu bezim asfaltom, ko u horor filmovima kad je ubica juri kolima a retartirana zrtva trci asfaltom najbrze sto moze nadajuci se da ce da mu pobegne sve dok je ne zgazi a i levo i desno od nje SUMA   [doh]

glupo je da bezis na konjsku snagu ili teniku voznje jer se tad gine a on ima sireni u sklanjaju mu se + je svaki dan 8 sati dnevno na motoru pa hteo ne hteo morao je da nauci da vozi

inace zapalio sam i onom marsovcu zvanom fioka sto je revolutionu skoro napisao za kacigu :D taj je u nasem kraju non stop u zadnje vreme (ali ja ga opeglam pa poromenim motor i jaknu i kacigu i vratim se :) i moz da mi ga  [srednjiprst])

monsterbnt

#2518
Bas me zanima kome ce na kraju da ispadne duzi.......ovima sto staju il ovima sto beze.....

[watching] [watching] [watching] [watching] [watching] [watching]
Smrt SVIMA!!!!

Dukags

davno poznato ovima sto stanu al' samo da se jave
moto vs police stop