Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Milomir27

a sta ce nama EU ?
pa mi smo EU imali pre nego sto je i postojao njihov EU samo sto se zvala SFRJ
kako se to zavrsilo svi so videli ili su neki makar citali o tome
nikada od postojanja EU, nijedna drzava u EU nije od postojanja iste imala privredni rast koji je SFRJ imala,
nijedan gradjanin EU nema ni dan danas ono sto su gradjani SFRJ imali
i koji ce mi kurac EU ? da bi gledao jednu zaludnu budalu kako skace iz vasione?

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Lazic


MILJAN

Parèe po parèe teritorije..Kao ove ajkuleo ko èamca..Pod dirigentskom palicom USA govnara.. Uæi æemo kada priznamo Kosovo, VOjvodinu i Ra¹ku oblast kao zasebne dr¾ave...Tako je USA zacrtala...
Cave ab homine unius libri

mkt


pit



            A ako odjebemo EU sto mi se cini da je pravac u kome lagano klizimo izazvace sukobe sa Siptarima u Presevskoj dolini i sranja u N.Pazaru....tako da je pitanje sta ciniti i kom se carstvu prikloniti.Pitanje je kolko Rusija moze da nam pomogne osim verbalne podrske.

MILJAN

Ma ne trebaju na Rusi....Ko prekr¹i zakon i radi protiv interesa republike Srbije, ide u zatvor.Svuda je tako pa i u na¹im zakonima...-..Veoma re¹ivo...Ali nama na vlasti nisu Srbi nego ameri a sve je ovo predstava za narod(cela politèka scena). I Nikoliæ i Tadiæ rade za istog gazdu... Samo se malko folkaju...
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: MILJAN poslato 16 Oktobar, 2012, 21:39
Ma ne trebaju na Rusi....Ko prekr¹i zakon i radi protiv interesa republike Srbije, ide u zatvor.Svuda je tako pa i u na¹im zakonima...-..Veoma re¹ivo...Ali nama na vlasti nisu Srbi nego ameri a sve je ovo predstava za narod(cela politèka scena). I Nikoliæ i Tadiæ rade za istog gazdu... Samo se malko folkaju...

          Kako ne trebaju Rusi ...pa svako mora da ima nekog prijatelja ili saveznika....mi realno osim njeh nemamo nikog za prijatelja...ili ako ti je lakse ..katolici sa katolicima a pravoslavci sa pravoslavcima.


MILJAN

Citat: pit poslato 16 Oktobar, 2012, 21:42
Citat: MILJAN poslato 16 Oktobar, 2012, 21:39
Ma ne trebaju na Rusi....Ko prekr¹i zakon i radi protiv interesa republike Srbije, ide u zatvor.Svuda je tako pa i u na¹im zakonima...-..Veoma re¹ivo...Ali nama na vlasti nisu Srbi nego ameri a sve je ovo predstava za narod(cela politèka scena). I Nikoliæ i Tadiæ rade za istog gazdu... Samo se malko folkaju...

          Kako ne trebaju Rusi ...pa svako mora da ima nekog prijatelja ili saveznika....mi realno osim njeh nemamo nikog za prijatelja...ili ako ti je lakse ..katolici sa katolicima a pravoslavci sa pravoslavcima.
Ma hap¹enja...Da hoæe za 20 dana bi pohapsili sve separatiste u NP i Vojvodini...Imaju oni dokaze ko za koga i ¹ta radi..Ali ne preduzimaju...Zna se za¹to....
Cave ab homine unius libri


UFF


farbach

Citat: MILJAN poslato 16 Oktobar, 2012, 21:46
Citat: pit poslato 16 Oktobar, 2012, 21:42
Citat: MILJAN poslato 16 Oktobar, 2012, 21:39
Ma ne trebaju na Rusi....Ko prekr¹i zakon i radi protiv interesa republike Srbije, ide u zatvor.Svuda je tako pa i u na¹im zakonima...-..Veoma re¹ivo...Ali nama na vlasti nisu Srbi nego ameri a sve je ovo predstava za narod(cela politèka scena). I Nikoliæ i Tadiæ rade za istog gazdu... Samo se malko folkaju...

          Kako ne trebaju Rusi ...pa svako mora da ima nekog prijatelja ili saveznika....mi realno osim njeh nemamo nikog za prijatelja...ili ako ti je lakse ..katolici sa katolicima a pravoslavci sa pravoslavcima.
Ma hap¹enja...Da hoæe za 20 dana bi pohapsili sve separatiste u NP i Vojvodini...Imaju oni dokaze ko za koga i ¹ta radi..Ali ne preduzimaju...Zna se za¹to....

Ne mogu da hapse jer nemaju ovlascenja. I devedesete su slikali Boljkovca umesto...Mi smo pod okupacijom, skoro sam negde procitao: Da izbori mogu nesto da promene, bili bi zabranjeni. Da nam to i dokaze, smrad iz EU je cestitao Nikolicu pobedu pre nego sto su glasovi poceli da se broje. A nije vidovit. Sve u svemu, Aja Sofija nece jos dugo biti dzamija, a repati siptari bi mogli polako da vade prst iz dupeta i stavljaju ga na celo.

MILJAN

Imaju ovla¹æenja jer se taj termin koristi ako ima¹ zakonski osnov...Zakonski osnov jsam gore naveo..Lako je to sve odraditi...A da li politièari imaju ¾elju tj volju da daju zeleno svetlo.,e to je drugi ar¹in...Prodane du¹e..
Cave ab homine unius libri

Slaninar

Citat: MILJAN poslato 16 Oktobar, 2012, 21:46
Ma hap¹enja...Da hoæe za 20 dana bi pohapsili sve separatiste u NP i Vojvodini...Imaju oni dokaze ko za koga i ¹ta radi..Ali ne preduzimaju...Zna se za¹to....

Nemoj da sere¹ po Vojvodini. Kamo sreæe da su svi separatisti kao ti vojvoðanski "separatisti". Najveæa stopa naplate poreza, komunalija, re¾ija. Najveæa stopa odziva na mobilizaciju. U vojsci sam bio s bratom mad¾arom, dok su neke vajne patriote hvatale krivine.

Autonomija je druga prièa, al' to ti ne mo¾e¹ da shvati¹, uz sve du¾no po¹tovanje obrazovanaja i inteligencije.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

Citat: Slaninar poslato 17 Oktobar, 2012, 07:11
Citat: MILJAN poslato 16 Oktobar, 2012, 21:46
Ma hap¹enja...Da hoæe za 20 dana bi pohapsili sve separatiste u NP i Vojvodini...Imaju oni dokaze ko za koga i ¹ta radi..Ali ne preduzimaju...Zna se za¹to....

Nemoj da sere¹ po Vojvodini. Kamo sreæe da su svi separatisti kao ti vojvoðanski "separatisti". Najveæa stopa naplate poreza, komunalija, re¾ija. Najveæa stopa odziva na mobilizaciju. U vojsci sam bio s bratom mad¾arom, dok su neke vajne patriote hvatale krivine.

Autonomija je druga prièa, al' to ti ne mo¾e¹ da shvati¹, uz sve du¾no po¹tovanje obrazovanaja i inteligencije.
aj sad ja jedno pitanje da postavim;zasto se ubira porez iz vojvodine a nemamo ,recimo isti sistem obrazovanja?spomenuh samo jednu sitnicu od mora problema...

Milomir27

a zasto se vi lepo ne preselite u Skupstinu?

MIGE

Citat: Milomir27 poslato 17 Oktobar, 2012, 10:21
a zasto se vi lepo ne preselite u Skupstinu?
mislis da jedemo dzabe?moze  [thumb_up]

Milomir27

Citat: MIGE poslato 17 Oktobar, 2012, 10:27
Citat: Milomir27 poslato 17 Oktobar, 2012, 10:21
a zasto se vi lepo ne preselite u Skupstinu?
mislis da jedemo dzabe?moze  [thumb_up]
ne siri desinformacije,nije DZAABE,sve se to placa :)

monsterbnt

Ma poskupelo i tamo.....sad ti treba cak 300 din za ceo obrok sa dezertom.....picke
Smrt SVIMA!!!!