Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bokilic

kaze nikolic,ako treba da se bira izmedju evrope i kosova,izabrace kosovo, e sad,dal bira on ili narod...ili mu treba biracko telo..
neko oce kosovo neko oce evropu... [glavazid]
brmmmm

Taraba

Ja bi samo jedan BMW F800GS sa komplet koferima i cisternu goriva.
Ne treba mi ni kosovo ni evropa.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

sad kad nam krnu sankcije..

mrle


Slaninar

Ako seru s Kosovom, uvode nam vize. Klasièna trgovina. Samo zavisi ¹ta ka¾u na¹i politièari.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

ma nemojte se brinuti, dacic je rekao da cemo mi platiti sve troskove azilanata, kad je rekao MI sigurno je mislio na narod tj nas
i posle neko pita zasto necu da placam prevoz, nije samo da necu prevoz da placam nego ni registraciju ne placam vise

Che

Citat: dzimika poslato 16 Oktobar, 2012, 15:39
ma nemojte se brinuti, dacic je rekao da cemo mi platiti sve troskove azilanata, kad je rekao MI sigurno je mislio na narod tj nas
i posle neko pita zasto necu da placam prevoz, nije samo da necu prevoz da placam nego ni registraciju ne placam vise

Ovo moze jednostavno da se resi. Laznog azilanta po povratku uhapsiti i naplatiti mu sve troskove koje je neko iz EU imao prema njemu. Oduzeti pasos da mu opet ne padne nesto tako na pamet. I svi zadovoljni, vuk sit - ovce na broju.

dzimika

pa naravno da to moze, za svaki problem postoji resenje a to sto neko nece da ga primeni je posebna prica
ja licno znam da je od radnice cela familija otisla u nemacku da se prijave kao azilanti da bi dobili pare, naravno svi su cigani

Slaninar

Citat: Che poslato 16 Oktobar, 2012, 15:43
Citat: dzimika poslato 16 Oktobar, 2012, 15:39
ma nemojte se brinuti, dacic je rekao da cemo mi platiti sve troskove azilanata, kad je rekao MI sigurno je mislio na narod tj nas
i posle neko pita zasto necu da placam prevoz, nije samo da necu prevoz da placam nego ni registraciju ne placam vise

Ovo moze jednostavno da se resi. Laznog azilanta po povratku uhapsiti i naplatiti mu sve troskove koje je neko iz EU imao prema njemu. Oduzeti pasos da mu opet ne padne nesto tako na pamet. I svi zadovoljni, vuk sit - ovce na broju.


Ne mo¾e. Ako ukine¹ nekom paso¹, onda te jebu zbog ljudskih prava. Kako god okrene¹ jebu. Mislim da njima samo treba da priznamo Kosovo i sve re¹eno.

Svako ima pravo da se oseæa ugro¾enim i tra¾i azil. Oni imaju pravo da to provere i ne prihvate. Al' ne bi smela jedna demokratska dr¾ava da zbog toga ka¾njava graðane. Ironièno, al' tada bi imali osnova za azil. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit



           Jaooj sto se ne granicimo sa Rusijom kurac bi mogli da nam puse.

Kengur

Napravimo semu sa Rusima, proizvodimo za njih, a nama nek roknu zidine. Koji ce nam kurac vize kad 90 posto obicnog naroda nema ni za hranu...

Slaninar

Citat: pit poslato 16 Oktobar, 2012, 15:59


          Jaooj sto se ne granicimo sa Rusijom kurac bi mogli da nam puse.

Koga su Rusi uzeli pod svoje, ti su plakali.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Taraba

Ni jedna velika ma¹inerija ne mo¾e da funkcioni¹e bez izrabljivanja malih i nejakih. To je zakon jaèeg i tako je bilo uvek i biæe zauvek.
Jedino da nas pokori neka napredna rasa vanzemaljaca koja ima za cilj da donese balans u univerzumu pa nas hemijski kastrira od nasilja, pohlepe i sliènih poriva i poènemo da ¾ivimo u utopiji.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

pit

Citat: Slaninar poslato 16 Oktobar, 2012, 16:13
Citat: pit poslato 16 Oktobar, 2012, 15:59


           Jaooj sto se ne granicimo sa Rusijom kurac bi mogli da nam puse.

Koga su Rusi uzeli pod svoje, ti su plakali.


                Pa i trebali su da placu kad su bili okupatorski saradnici.ceo varsavski pakt je u stvari bio neka vrsta kazne za saradnju sa Nemcima za vreme 2.sv.rata.
               

Lazic

Citat: Slaninar poslato 15 Oktobar, 2012, 13:41
Citat: zemunboy poslato 15 Oktobar, 2012, 12:57
Citat: monsterbnt poslato 15 Oktobar, 2012, 11:43
Slava mu.... :(

http://www.blic.rs/Kultura/Vesti/347797/Preminuo-Branko-Crnac-Tusta-frontmen-benda-KUD-Idijoti
:( :( :(

"Ja san sve svoje pasa
San bija, san vidija, san jeba
Sada ja san star i brzo cu umrit
Ali, dica, za vas me je strah!"

Slava mu.

E, jebiga... Od svih vesti ova je ba¹ tu¾na... :( I neæu da zaboravim...

KUD Idijoti - Ja sjeæam se (HQ)


monsterbnt

Jbg....ode....... A u blicovoj kulturnoj redakciji maltene izbila revolucija sto su kao glavnu vest urednici stavili ''da smo vec 5 godina bez toseta..."
Konacno i novinari da urade pravu stvar i shvate sta je bitno a sta samo vest....
Smrt SVIMA!!!!



ЯЭВОЛУТИОН

A R M A G E D O N
-normalan rezultat kao posledica visine zarada neradnika....Kad neki prevarant koji podeli nenaplative kredite dobije bonus u sestocifrenom iznosu , kad neki pimpac lopte dobije sestocifreni iznos , kad neki tamburas naplati brdo para za dva sata nastupa,...........
Ali kako nekad dubokoumni kineski mudrac rece: Ako nemozes da ucinis nista povodom toga, nemoj da se nerviras, ako mozes da ucinis nesto...nemoj da se nerviras.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Citat: Major poslato 16 Oktobar, 2012, 10:31
A i jos kad nam je premijer izjavio ovo:

Stano je tako odgovorio na pitanje novinara o tome kako Evropska komisija gleda na izjavu premijera Daèiæa da "ulazak Srbije u Evropsku uniju koèe oni koji izgubili Drugi svetski rat, dok je Srbija bila meðu pobednicima u tom ratu", i da li Komisija smatra da je ta izjava "uvredljiva za neke èlanice EU".


Istinu je rekao...Mene ne zanima Eu jer je cena previsoka a ta unija je inaèe jako nestabilna..
"Predsednik Vlade Srbije Ivica Daèiæ danas je u Dragincu, gde je na dana¹nji dan 1941. godine streljano oko tri hiljade ¾itelja Maève i Pocerja, poruèio da je Srbija svojom borbom protiv fa¹izma i ¾rtvama zaslu¾ila da danas bude EU i podsetio da su upravo oni koji su poèinili zloèine nad Srbima posle Drugog svetskog rata poèeli da grade novu Evropu, i da u nju danas ne pu¹taju Srbiju.

Daèiæ je istakao da se Srbi moraju ponositi svojom borbom protiv fa¹izma i slobodarskom istorijom, te da ne smeju da dopuste da se zaboravi èinjenica da je u Prvom svetskom ratu Srbija izgubila polovinu mu¹ke populacije i da je ogromne ¾rtve pretrpela i u Drugom svetskom ratu.
 
Daèiæ: Moja izjava nije dobro interpretirana




"Danas posle genocida koji smo pre¾iveli u dva svetska rata zbog toga ¹to smo bili na pravoj strani meðunarodne zajednice, Srbija nije zaslu¾ila da se ima nepravedan odnos prema njoj i njenim nacionalnim interesima, jer Srbija je uvek bila na strani koja se borila protiv fa¹izma", poruèio je Daèiæ.
 

Prema Daèiæevim reèima, srpske ¾rtve su zaboravljene i istorija je iskrivljena tako da su pora¾ene nacije postale va¾nije na Balkanu nego ¹to je Srbija i srpski narod.
 

"Oni koji su ovde izgubili ¾ivote bili su nevine ¾rtve, oni su utkali svoje ¾ivote u novu Evropu u EU, gde nam sada uslovljavaju da bismo u nju u¹li da moramo da dozvolimo da se zavr¹i ono ¹to je zapoèeto u Prvom i Drugom svetskom ratu, a to je da se Srbija ¹to vi¹e smanji", upozorio je Daèiæ.
 

Prema njegovim reèima, Srbija je u borbi za ljudske i evropske vrednosti dala mnogo vi¹e nego neke druge dr¾ave koje su veoma lako postale èlanice EU i "koje dan danas govore da Srbiji tamo nije mesto, koje nam svakog dana prete i govore da Srbija treba da prizna nezavisnost Kosova i da ponovo treba da nam uvedu vize".
 

"Srbija ni¹ta ne tra¾i i ni¹ta ne treba da joj dajete. Srbija je zaslu¾ila da bude deo
Evrope, jer je Evropu stvarala i ovde, zato na¹im nezaboravom i nepristajanjem da ovo prepustimo tmini istorije svedoèimo o na¹oj ¾elji da se borimo za ideale slobode, ravnopravnosti i po¹tovanja", kazao je Daèiæ.


Da su Draginaèke ¾rtve pripadnici nekog drugog naroda, o tome bi se, prema Daèiæevim reèima, prièale prièe i legende, i zato Srbija mora da insistira da njeni umrli ne budu zaboravljeni.
 

"Moramo da oprostimo onima koji su zloèin poèinili, ali ne mo¾emo da zaboravimo niti da pristanemo da su njihove ¾rtve vrednije od na¹ih", istakao je Daèiæ, istakav¹i da treba uèiniti sve da se spreèe novi ratovi, ali i da se prekraja istorija.
 

"Va¾no je da se zna ko je na èijoj strani bio. Mi smo bili na strani istine i pravde i oèekujemo da oni na èijoj smo strani bili i danas budu na strani istine i pravde kada je Srbija u pitanju", poruèio je Daèiæ."
Cave ab homine unius libri