Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Znaci treba se naguziti i 5 godina biti jeban, pa aj ako se ne popravi nesto da pocnemo da se bunimo.......
Smrt SVIMA!!!!

dzimika


monsterbnt

Ako ce da me jebu ima da vrdam da im otezam sto vise mogu.......Iz devedesetih mi nikada nismo ni izasli ma koliko se nama cinilo drugacije.....a taj megatrend je poznat po tome da postavlja raznorazne olose na pozicije.......
Smrt SVIMA!!!!

Major


hpg

 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me





Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 06 Oktobar, 2012, 12:34
Znaci treba se naguziti i 5 godina biti jeban, pa aj ako se ne popravi nesto da pocnemo da se bunimo.......

Ma jok, vozi se besplatno. Platiæe poreski obveznici za benzin i autobuse.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

a kao ovako ne placamo? posto znam sigurno da nisi upucen, da li znas koliko je svaki autobus placen? ikarbusov naravno jer moramo da zaposlimo ljude? i da li znas koliko isti takav autobus kosta da se uveze iz nemacke recimo? sa svim dazbinama?

Slaninar

Citat: dzimika poslato 12 Oktobar, 2012, 09:28
a kao ovako ne placamo?

Javni prevoz se dotira iz bud¾eta. Kada se ne plaæaju karte, mora se vi¹e dotirati, ili biti lo¹iji (manje buseva, lo¹ijih).

Siguran sam da ima korupcije i name¹tenih tendera. Da li je onda re¹enje da prestanemo sve da plaæamo svi? Poreze, doprinose, hleb. Mislim, politièari se svugde ugraðuju, kradu, Mi¹koviæi i ekipa takoðe debelo zaraðuju. Da lepo sve ode u kurac - kao Albanci ¹to su ignorisali dr¾avu na Kosovu jer im nije bila dobra. Pitam. Ja lièno nisam naèisto ¹ta je bolje. Jedino ¹to sam  vaspitan da kupim kartu kad uðem u bus (ili napravim pokaznu) i da mi je normalno da neko tra¾i tu kartu na uvid. Kao klinac sam se ¹vercovao vi¹e puta, kad me uhvate, jebiga, zajebao sam, uhvatili me. Neæu se kurèiti i svaðati kao kako imaju pravo i sl.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Beogradjani placaju gradsku taksu od 3% na SVE. Itekako sam ja platio te autobuse isto kao i svi mi koji zivimo u BG. I ja sam poreski obveznik tako da se vozim na SVOJ racun. I placa se prevoz iz budzeta BEOGARADA ne Novog Sada, Vojvodine ili republike.
Juce odem autobusom na posao i morao sam iz istog da izadjem na prvoj stanici jer je bio pun sopstvenih izduvnih gasova. Sledeci u koji sam uso je bio pun vode jer je curilo i na onoj harmonici, i na one otvore za ventilaciju na krovu...... a ne mozes da se sklonis gde ne curi jer unutra ima bar 50% vise putnika nego sto je fabricki predvidjeno da bude. E za to cu kurac da im platim kartu. Kad taj prevoz bude uredjen kao sto je u novom sadu onda mozemo da pricamo o karti.
Inace u povratku kuci, u nedostatku kredita na bus plus kartici, pokusao sam da kupim kartu kod vozaca. Odjebao me je sa ''ne radi mi ovo govno za karte, ako udju lesinari posalji ih kod mene"......

I da citiram sugradjanina posto neki ne citaju....

Citat: dzimika poslato 06 Oktobar, 2012, 10:43
samo uzmi u obzir da u NS peske mozes sa kraja na kraj grada za 45min bez vecih problema, biciklom mozes za 15min a kolima za 5-10 u zavisnosti od semafora
i kad uzmes u obzir da grad ima 250000 stanovnika i da se vecina vozi kolima, guzve po autobusima skoro i da nema pa samim tim sta god da su uveli u NS to bi proslo
a uzmi u obzir da je bg 10x veci u svakom smislu

Aj da te vidim da stignes iz zemuna na konjarnik na posao peske....

I ne, ne treba nikako ignorisati drzavu. Treba se buniti i dizati dreku na svakom koraku, jer ako ignorises ili se jednostavno povinujes nista se nece promeniti i govna u kojima se polako davimo ce samo da se gomilaju.
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 12 Oktobar, 2012, 10:11
Beogradjani placaju gradsku taksu od 3% na SVE. Itekako sam ja platio te autobuse isto kao i svi mi koji zivimo u BG. I ja sam poreski obveznik tako da se vozim na SVOJ racun. I placa se prevz iz budzeta BEOGARADA ne Novog Sada, Vojvodine ili republike.

Znaèi, ako nema kontrole i ne plaæa se karta, svi koji doðu van BG tamo, mogu da se voze za d¾ tim ¹to BG plaæa?

Meni ima smisla da plati¹ kartu kad koristi¹ uslugu.

Citat: monsterbnt poslato 12 Oktobar, 2012, 10:11
E za to cu kurac da im platim kartu. Kad taj prevoz bude uredjen kao sto je u novom sadu onda mozemo da pricamo o karti.

Ili se stalno preganja¹ ¹ta je starije, koko¹ka ili jaje, ili plati¹ kartu, pa ako se za godinu-dve ni¹ta ne popravi, onda se buni¹.  Meni je ovo drugo nekako normalno. Tako sam vaspitan. Mo¾da sam ja budala. Mo¾da treba zajebavati dr¾avu gde stigne¹, jer zna¹ da æe ona tebe zajebati.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Pa placali smo karte zadnjih 12 godina i nista se nije promenilo. Najvise karata je naplacivano kad je iso kondukter po autobusu i prodavao ih. Tad su svi placali, vodjeni pricom da ce se poboljsati prevoz. Nista se nije poboljsalo. Imas par autobusa koji su pristojni, i gomilu prepunih krseva koji konstantno kasne. Onda su uveli bus plus i sad 8.5% od prodaje karata ide privatnoj firmi sto znaci da tih 8.5% vise mora da se da iz budzeta. Znaci poreski obveznici placaju profit privanoj firmi, koja NICIME ne doprinosi da taj prevoz bude bolji. Cak su i oni njihovi validatori postavljani parama GSP a ne bus-plus. I da ne zaboravimo cinjenicu da ta privatna firma koristi gradsku sluzbu (koja se opet placa iz budzeta), da uteruje svoja potrazivanja....
Aj sad ti meni kazi ko je tu u stvari budala....i ko tu u stvari opterecuje budzet, gradjani koji ga pune, ili moralnopolitickipodobni pojedinci....
Smrt SVIMA!!!!

Milomir27

pa narod :)
kao da je to nesto novo,treba ovaj narod jebati jos vise,jer cim cuti znaci dobro mu je
zato "JEBI STOKU"

UFF

Citat: monsterbnt poslato 12 Oktobar, 2012, 10:11
Juce odem autobusom na posao i morao sam iz istog da izadjem na prvoj stanici jer je bio pun sopstvenih izduvnih gasova. Sledeci u koji sam uso je bio pun vode jer je curilo i na onoj harmonici, i na one otvore za ventilaciju na krovu...... a ne mozes da se sklonis gde ne curi jer unutra ima bar 50% vise putnika nego sto je fabricki predvidjeno da bude. E za to cu kurac da im platim kartu.


Kad taj prevoz bude uredjen kao sto je u novom sadu onda mozemo da pricamo o karti.

to je samo izgovor
isto kao sto ja necu da registrujem motor jer je previse skupo u odnosu na auto jer tvrdim da to nije luksuz i to je opet samo izgovor
kao i kad neko iz drzavne firme kaze ne mogu oni mene toliko malo da plate koliko ja mogu malo da radim

ako ti ne odgovara usluga nemoj da je koristis dok se ne popravi a ne kao koristicu je ali necu da platim jer prokisnjava i guzva je, pa izadji napolje i idi peske i bice manja guzva onima koji uslugu placaju kakva god da je

monsterbnt

E jbg nekad moram da je koristim jer bgd nije selo sa 3 ulice i 5 kuca pa da mozes tek tako da se prosetas.
Smrt SVIMA!!!!

Uncle Bob

Citat: Slaninar poslato 12 Oktobar, 2012, 10:20
Citat: monsterbnt poslato 12 Oktobar, 2012, 10:11
Beogradjani placaju gradsku taksu od 3% na SVE. Itekako sam ja platio te autobuse isto kao i svi mi koji zivimo u BG. I ja sam poreski obveznik tako da se vozim na SVOJ racun. I placa se prevz iz budzeta BEOGARADA ne Novog Sada, Vojvodine ili republike.

Znaèi, ako nema kontrole i ne plaæa se karta, svi koji doðu van BG tamo, mogu da se voze za d¾ tim ¹to BG plaæa?

Meni ima smisla da plati¹ kartu kad koristi¹ uslugu.

Citat: monsterbnt poslato 12 Oktobar, 2012, 10:11
E za to cu kurac da im platim kartu. Kad taj prevoz bude uredjen kao sto je u novom sadu onda mozemo da pricamo o karti.

Ili se stalno preganja¹ ¹ta je starije, koko¹ka ili jaje, ili plati¹ kartu, pa ako se za godinu-dve ni¹ta ne popravi, onda se buni¹.  Meni je ovo drugo nekako normalno. Tako sam vaspitan. Mo¾da sam ja budala. Mo¾da treba zajebavati dr¾avu gde stigne¹, jer zna¹ da æe ona tebe zajebati.
Ti si meni skroz simnjiv elemenat da nisi ti ubaèen a ?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM