Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


mkt


Major

Ma to je vazilo jedino u velikim supermarketima, ja redovno kupovao pivce posle 22h ;D

Uncle Bob

Drkali su po kioscima zakljuèavali su frizidere sa pivom. Al ako ume¹ da se snadje¹ hehe kod ciglane u Obrenovcu radio je neki ro¹tilj ja naruèim najjeftiniju pljeku i 6 konzervi lava.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt

ma i ja sam ,al me mrzelo da se po kraju stekam od trafike do dragstora i trazim pivo jbte ko da zavrsavam gudru a ne sok od jecma
jebe me to sto sam kod Vukovog spomenika  pa nece niko da ti proda

zemunboy

#2145
Citat: mkt poslato 04 Oktobar, 2012, 15:34
ma i ja sam ,al me mrzelo da se po kraju stekam od trafike do dragstora i trazim pivo jbte ko da zavrsavam gudru a ne sok od jecma
jebe me to sto sam kod Vukovog spomenika  pa nece niko da ti proda

A da odes do Bogoslovije ???  ;D

Taraba

Za 45min æe ga proðe ¾elja za pivom...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt



Major


dzimika

http://www.novimagazin.rs/vesti/djilas-kazne-za-komunalne-policajce-koji-preteraju

Dragan Ðilas o putniku kojeg su tukli komunalni policajci:"Vrlo su nam znaèajni sjajni studenti kao taj gospodin koji ima 31 godinu i studira, ali mogli bi da izdr¾imo njegov gubitak i da se on vrati u Berane i tamo da se vozi besplatno".

UFF

Ðilas je naveo da æe broj vozila javnog gradskog prevoza u Beogradu biti smanjen za treæinu ako vi¹e od treæine ljudi ne bude plaæalo kartu, jer ne postoji nijedan grad u svetu koji mo¾e ne¹to tako da izdr¾i.


[rofl]



e to bi voleo da vidim :)
kako ce se onda naplacivati karte i da li ce im ih onda iko placati uopste

dzimika

pa oni ako smanje i guzve se povecaju kao na liniji 50 niko zivi nece ni moci da otkuca kartu jer ce stajati na prstima :D

monsterbnt

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/346336/Kacin-Srbija-ce-dobiti-ono-sto-je-trazila

Ne znam za vas al ja sam se bas uplasio i potresao. Mislim.....koja sramota od Srba sto su razocarali gospodina Kacina.......a tek sto ce svedjani i holandjani da se ljute.......Mislim stvaaaaaaaaaaaaarno......
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 06 Oktobar, 2012, 02:32
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/346336/Kacin-Srbija-ce-dobiti-ono-sto-je-trazila

Ne znam za vas al ja sam se bas uplasio i potresao. Mislim.....koja sramota od Srba sto su razocarali gospodina Kacina.......a tek sto ce svedjani i holandjani da se ljute.......Mislim stvaaaaaaaaaaaaarno......

Sve, sve, ali smrdljivi Slovenac...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

AndreyRR

slovenci su oduvek bili skloni gejizmu  ;D

Plazma Keks

najbolje bi bilo da im organizuju paradu, a ovi iz EU da posle plate svu stetu nastalu u gradu...

Dukags

Citat: dzimika poslato 05 Oktobar, 2012, 18:47
pa oni ako smanje i guzve se povecaju kao na liniji 50 niko zivi nece ni moci da otkuca kartu jer ce stajati na prstima :D
Briga Ðilasa - ne vozi se on javnim prevozom!

Slaninar

Poènu svi da plaæaju lepo kartu, pa ako se ne popravi gradski prevoz za jedno 5 godina, onda mo¾e¹ i da se buni¹, bojkotuje¹ i ¹ta god.

U NS se karte u principu plaæaju, pa opet kad je uvedeno da se mora uæi na prednja vrata, pored vozaèa, pa pokazati, ili kupiti karta, ka¾u vozaèi da su prodavali 3 puta vi¹e karata, nego ranije. Tu je isto bilo svaðe, bunili se ljudi. Èak su i vi¹e puta tukli vozaèe-konduktere.

Fora je bila da bus stane, otvori samo prednja vrata i tek kad uðu svi koji ¾ele, otvore se zadnja za izlaz. Gu¾va je uglavnom nije bila dovoljno mala da to bude izvodljivo. Onda prvo pizde ovi ¹to bi odmah da izaðu. Onda pizde oni ¹to bi da uðu na zadnja, ili srednja.

Posle jedno godinu dana se ljudi navikli, stvar legla.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

samo uzmi u obzir da u NS peske mozes sa kraja na kraj grada za 45min bez vecih problema, biciklom mozes za 15min a kolima za 5-10 u zavisnosti od semafora
i kad uzmes u obzir da grad ima 250000 stanovnika i da se vecina vozi kolima, guzve po autobusima skoro i da nema pa samim tim sta god da su uveli u NS to bi proslo
a uzmi u obzir da je bg 10x veci u svakom smislu