Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Ja od sopstvenog penisa ne mogu da vidim stomak :'(
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya

To znaèi da le¾i¹ na ledjima i da si prebacio noge preko glave..Treba samo da spusti¹ noge..

Taraba

Ma ne... zamotam ga oko struka dva puta pa onda u futrolu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


Kengur

Indijanac celavi. Maltretirali ga kao klinca pa umislio da je bitan faktor sto je komunalac...

markan90

 a ljudi koji su olos, niko ni da pridje da pomogne coveku...    [glavazid]

Major

Treba mu jebati mamicu onu komunalnu.. uvatili boga za muda tako se ponasaju.

mkt

ima snimak i zna se ko je ,jebace mu neko majku

bokilic

ja mislim da posto vrana vrani oci nevadi..da ce dobiti  po 5.000din kazne i zdravo..celavac dobio uniformu i misli da je neki kurac...
a nije recimo naleteo,,na...na mene kad sam jako nervozan...iko jos nije ustao od mog krosea...pa verujem da nebi ni on...majke im ga komunalne,da trebaju da pomognu nekom da predje ulicu ili udje u autobus pravili bi se blesavi...a kad treba da biju tu su kao jaki...treba njima neka lekcija da se ocita treba..
brmmmm

pit



    Ma ko ga bre jebe sto nije kupio kartu...drugi put ce razmisli dobro da l ce se vozi dzabe.

Kengur

A sta ako je zaboravio dokumenta?
A sta ako je kartica bila prazna a nije ni znao?
A sta ako.....


Aj ne lozi pricu bzv :)

pit


SrpskiDzedaj011

Дударим.... Дубијем....

Насилници.
I have to return some video tapes....

Kengur

Kakav je lozac, moracemo da napravimo glasanje, da odredimo top5 lozaca... :)

con3


pit

Citat: Kengur poslato 18 Septembar, 2012, 19:04
Kakav je lozac, moracemo da napravimo glasanje, da odredimo top5 lozaca... :)

            Ma naravno da je komunalac skot i bolid ali s druge strane vidis da  svercer nije ukazao duzno postovanje komunalcu...tj nije ga jebo 2% i time mu povredio sujetu i jbg celavac je morao da reaguje...

SrpskiDzedaj011

Јбг.... Није решење пребити некога....
I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....


mareskin

http://www.kurir-info.rs/pogledajte-komunalna-policija-tuce-putnika-bez-karte-clanak-416964

Ispod ka¾e komentar:

Aleksandar Petroviæ

Prisustvovao sam dogaðaju i uop¹te NIJE TAÈNO da momak nije imao kartu veæ su ga napali zbog toga ¹to je u¹ao na srednja vrata ¹to sam spreman i na sudu da posvedoèim. Po¹to nije mogao da uðe ni na prednja ni na zadnja vrata zbog gu¾ve, momak je hteo da uðe na srednja. Po¹to mu kontrolor nije dozvolio tako ne¹to sa obrazlo¾enjem da ga "ba¹ briga ¹to on ima meseènu kartu i da ga ne zanimaa ¹to je gu¾va od koje ne mo¾e ni da priðe vratima" momak je pro¹ao pored njega i u¹ao na srednja vrata. Tada je kontrolor pozvao ova dva "komunalna policajca" koji su za to vreme sedeli u slu¾benom vozilu i slu¹ali muziku i pitaj boga ¹ta im naprièao. Gospodo iz GSB-a, Bus Plusa i komunalna policijo. Povedite raèuna ¹ta radite jer je ovom narodu svega preko glave.....
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu