Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Jefta poslato 16 Septembar, 2012, 13:16
Шта је то регрес???

       To je bila lepa stvar u komunisticko vreme...neka vrsta nadoknade za odmor.

UFF

mlad je on previse da bi znao
a i radi u srbiji za evropsku platu pa mu regres ni ne treba



UFF

cek bre nek se odluce jel je u toku globalno zagrejavanje ili smrzavanje planete?
sad su me zbunili :)

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 16 Septembar, 2012, 22:58
cek bre nek se odluce jel je u toku globalno zagrejavanje ili smrzavanje planete?
sad su me zbunili :)
[rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

globalno zagrevanje koje se manifestuje zamrzavanjem ;D



MIGE


doktor

Bikers work is never done!

dzimika

a verujem da ce u drugom delu tek da bude price o tome
pre par meseci mi je bio amerikanac koji se ozenio sa nasom zenom odavno, radio je na nekoj televiziji u cikagu, coveka je cudilo koliko se prica o srbiji izvrtala od stvarne, jer snimci koje su dobijali se nikako nisu slagali sa pricom koju su objavljivali, covek je pokusao da objavljuje istinite price a informacije je dobijao od prijatelja iz srbije, zavrsilo se sa pretnjama koje je dobijao u svakom mogucem obliku

rtaku

Koja li je pozadina ove price, zasto je bas sad pustena?

Slaninar

Citat: doktor poslato 17 Septembar, 2012, 10:42
Bilo je o ovome reci i u "Tezini lanaca".

Zeitgeist (treæi pogotovo) lepo sve zaokru¾uje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zmiya

Citat: rtaku poslato 17 Septembar, 2012, 12:02
Koja li je pozadina ove price, zasto je bas sad pustena?

Teorija zavere svetskih razmera..

farbach

Citat: rtaku poslato 17 Septembar, 2012, 12:02
Koja li je pozadina ove price, zasto je bas sad pustena?
Ima tri godine kako sam prvi put cuo za ovo. Ako pratimo stari obrazac, krizu su sami izmislili da bi je sami i resili. Bice linc nekih bankara koji ce biti okrivljeni za sva zla ovog sveta, a pobedice "pravda" samo ce gulija pristati na jos neke ustupke. Zapravo prodacemo preostalo  parce slobode za obecanje ekonomske sigurnosti. Dolar i Euro se obezvredjuju i stampaju da bi bili ukinuti. Kada je sve u plastici, lakse je pratiti novcane tokove. Da bi se to ostvarilo potrebno je pojacati haos i jos jedan veliki rat nam ne gine. Kada se Amerika zarusi kod siptara ce biti fajront i doci ce konobar da naplati, isti konobar koji je vec bio na dva fajronta, samo su oni zaboravili i pomislili da moze da se pije na crtu do besvesti.

balcan girl

postoji jedna recenica koja kaze da bi te narod pratio i prihvatio sve sto mu ukines i naredis moras da ga drzis u strahu, to se radim ratom, a moze u danasnje vreme biti zamenjeno nekim drugim dogadjajem ali on mora da bude stvaran, npr. Sama pretnja ratom, terorizam, ekonomski krah. Inace sve privrede cvetaju, najveci tehnoloski izumi, sve se to desava kada je rat ili pod neposrednom pretnjom rata.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!