Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: cbrr1 poslato 12 Septembar, 2012, 13:44
Citat: MajorSoul poslato 12 Septembar, 2012, 10:15
Samo sto svi znamo da Srbija nije drzava vec privatno vlasnistvo Miskovic+Beko
Miskovic+Beko+Uff

jel ti vire no¾ice od tolikog uvlaèenja? :)

Taraba

Citat: revolution poslato 12 Septembar, 2012, 10:06
Da repliciram.....svuda u svetu drzava tera kompanije da sponzorisu sport i kulturu.....jednostavno daju do znanja kompaniji da drzava otprilike zna koliko joj je profit i da smatra da treba do sponzorise nekoga , a zauzvrat drzava nece bas mnogo obracati paznju na neke stvari koje se tesko kontrolisu ali mogu da zagorcaju zivot svakoj kompaniji.
Kako kompanije svoj profit uglavnom ulazu dalje u posao, a potreban im je okvir kao drzava, onda sporazumno izdvajaju novac za kulturu i sport.
Da li ste culi da je Delta sponzorisala nekog kao kompanija, ili Delhaize, ili IDEA, ili bilo koji lanac trgovina.....a njima drzava moze lako da zabiberi, bez ikakvog povoda i krivice, samo ako hoce.

Ne cima ih dr¾ava da sponzori¹u nikoga jer im povremeno doðe inspekcija i naravno naðe ne¹to, jer u tako velikim firmama æe da se podkrade gre¹ka u papirologiji da jebe rak raka.
Doðu 3-4 insprektora pa presede par meseci sa uvidom u kompletne knjige firme i kad zavr¹e samo napi¹u koliko "haraè" treba da plate dr¾avi.
Bolje da sponzori¹u dr¾avu nego neke tamo sportiste - graðane... fuj!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

Citat: mrle poslato 12 Septembar, 2012, 15:45
Citat: cbrr1 poslato 12 Septembar, 2012, 13:44
Citat: MajorSoul poslato 12 Septembar, 2012, 10:15
Samo sto svi znamo da Srbija nije drzava vec privatno vlasnistvo Miskovic+Beko
Miskovic+Beko+Uff

jel ti vire no¾ice od tolikog uvlaèenja? :)
ne razumem..?

mi¹ko_kolo

Citat: Taraba poslato 12 Septembar, 2012, 16:54
Ne cima ih dr¾ava da sponzori¹u nikoga jer im povremeno doðe inspekcija i naravno naðe ne¹to, jer u tako velikim firmama æe da se podkrade gre¹ka u papirologiji da jebe rak raka.
Doðu 3-4 insprektora pa presede par meseci sa uvidom u kompletne knjige firme i kad zavr¹e samo napi¹u koliko "haraè" treba da plate dr¾avi.
Bolje da sponzori¹u dr¾avu nego neke tamo sportiste - graðane... fuj!


Jo¹ jednom, kod Mi¹koviæa se NE IDE u kontrolu. Informacija iz poreske policije.

ЯЭВОЛУТИОН

vise puta proverana....a sa Bekom se jos preganjaju oko luke Beograd....jebo bi mu ja kevu, netrao bi ga da luka radi ko mutava i zabranio bi mu prolaz kamiona kroz centar grada....nek idu na pancevac pa okolo...sad ce i novi most da bude gotov.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

UFF

Kad imate seks on se pravi da zapravo sa vama vodi ljubav, a zami¹lja novu koleginicu sa posla.

Kada ide na poslovni put ne ¾eli da poðete sa njim, jer je to poslovni put, a ne odmor u banji Koviljaèi te ga zabole ba¹ da vas vodi.

Ne donosi vam omiljeno cveæe, jer smatra da je to bacanje para, raðe vam donese omiljeni burek iz pekare.

Nikad ne tra¾i da uèinite ono ¹to ne ¾elite, osim u sluèaju anala, ribanja kade i klozet ¹olje.



http://www.tarzanija.com/37-stvari-koje-ce-muskarac-uraditi-iako-vas-voli/








El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Major


Jefta

Шта је то регрес???