Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya

Citat: AndreyRR poslato 04 Septembar, 2012, 09:41
recna ajkula,ili krokodil

ajkula,drakula,nind¾a kornjaèa..

zVuk

Citat: AndreyRR poslato 04 Septembar, 2012, 09:41
recna ajkula,ili krokodil

riba uopste ne mora biti preterano velika da bi odvukla coveka u vodu.....bila emisija mislim na diskaveriju.....jedan od onih pecaroskih serijala.....riba od svega par kila ima dovoljno snage da ti ne dozvoli da isplivas....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

AndreyRR

Citat: zVuk poslato 04 Septembar, 2012, 10:43
Citat: AndreyRR poslato 04 Septembar, 2012, 09:41
recna ajkula,ili krokodil

riba uopste ne mora biti preterano velika da bi odvukla coveka u vodu.....bila emisija mislim na diskaveriju.....jedan od onih pecaroskih serijala.....riba od svega par kila ima dovoljno snage da ti ne dozvoli da isplivas....
jedino ako pecas staopom vrednim milion dolara pa neces da ga pustis ili se upletes u najlon

zVuk

to ni meni nije jasno....zasto ne pusti stap......i koliko je moguce da se iskusan pecaros uplete u najlon.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zmiya

Ma to je neki matorac,verovatno se okliznuo kad je riba cimnula,i posle uz kurac kad je upao u vodu..

Bori¹a

i ako ne razmisljas o tome u tom trenutku i riba od kila moze da te cibne naglo i ode sve u moravuuuuuuu

AndreyRR

verovatno je i glavom osinuo o kamen i odnela ga reka,neko ce ga vec upecati dal ronioci ili slucajni prolaznik

Bori¹a

mozda ga je i riba pojela pa nece ga naci niko

Major


zmiya

Isplivaæe negde do Djerdapa..

Hohštapler

Od svih junaèkih smrti, on da ode ba¹ ovako...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Kod nas kad hoces nekoga da se resis,samo ga pozoves na pecanje.
Друштво за заштиту од животиња

zmiya

Tvoja bulja za kecanje.. [srednjiprst]

El Jefe

Zato tebi treba putni nalog
Da mi apis malog
Друштво за заштиту од животиња


UFF


DaChaS

posle jedino da joj ovaj zabetonira p...

mkt


Major


monsterbnt

 Zoranu Petakovu izreèena je mera od 100 dana kuænog pritvora uz elektronski nadzor, zbog uvrede episkopa Irineja.
Aktivisti Antifa¹istièke akcije Novog Sada Zoranu Petakovu izreèena je mera od 100 dana kuænog pritvora uz elektronski nadzor, u zamenu za slu¾enje kazne zatvora od 100 dana, navodi se u re¹enju Prvog osnovnog suda iz Beograda. Petakov je osudjen za uvredu baèkog episkopa Srpske pravoslavne crkve Irineja(Mirka Buloviæa), koji ga je tu¾io 2005. godine, jer je Petakov u nastupu u jednoj televizijskoj emisiji rekao da SPC podr¾ava odredjene ekstremi¹tièke grupacije u Srbiji.

Petakov je tada episkope Artemija, Amfilohija, Atanasija i Irineja oznaèio kao "èetiri jahaèa apokalipse".

Pojedine nevladine organizacije su ranije o¹tro kritikovale presudu i podsetile da je sudija Miroslav Bo¹njak, izrièuæi presudu, rekao datakva uvreda protiv crkve nije zabele¾ena ni u vreme "najstra¹nijeg komunizma", kao i da je i on, kao hri¹æanin, uvredjen zbog istupa Petakova.

NVO su ukazale i da je sud odbio da izvede bilo koji predlo¾eni dokaz i da je odbio da saslu¹a o¹teæenog Irineja.

Irinej je u gradjanskoj parnici takodje tu¾io Petakova i tra¾io od¹tetu od milion dinara, ali sud je to odbio.


http://www.medio.rs/42557_Novosadjaninu-100-dana-kucnog-pritvora-zbog-uvrede-episkopa-Irineja.html
Smrt SVIMA!!!!