Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

rtaku

Citat: farbach poslato 01 Septembar, 2012, 14:51
Takva je audicija bila, lose glumce i traze.

Kao za pandure, iq od do.Sve preko moze da misli i ne odgovara im.

ЯЭВОЛУТИОН

Ne postoji los narod....postoje losi pojedinci...kao i uvek u zlim vremenima se voda zamuti pa govna isplivaju na povrsinu....treba vremena da padnu na dno....jos ako je ono plutajuce govno, koje i pored deset pustanja vode ne zeli da ode.....i smrdi  ko tvor.
nas narod je napacen....progutao je Slobinu pricu o ujedinjenju Srba, pa su progutali Djindjicevu prcu o Evropi, pa sad gutaju pricu ovih o ne znam cemu....kad budu poceli da otpustaju drzavne sluzbenike a zaposljavaju radnike, kad pocnu tajkune da optuzuju za monopol i pomazu seljake, kad prestanu da finansiraju fabrike automobila i uloze u silose i hladnjace, kad prestanu da otimaju i pocnu da dele.....e onda cemo znati da govna nisu na vrhu, vec su pala na dno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Citat: revolution poslato 01 Septembar, 2012, 20:34
Ne postoji los narod....postoje losi pojedinci...kao i uvek u zlim vremenima se voda zamuti pa govna isplivaju na povrsinu....treba vremena da padnu na dno....jos ako je ono plutajuce govno, koje i pored deset pustanja vode ne zeli da ode.....i smrdi  ko tvor.
nas narod je napacen....progutao je Slobinu pricu o ujedinjenju Srba, pa su progutali Djindjicevu prcu o Evropi, pa sad gutaju pricu ovih o ne znam cemu....kad budu poceli da otpustaju drzavne sluzbenike a zaposljavaju radnike, kad pocnu tajkune da optuzuju za monopol i pomazu seljake, kad prestanu da finansiraju fabrike automobila i uloze u silose i hladnjace, kad prestanu da otimaju i pocnu da dele.....e onda cemo znati da govna nisu na vrhu, vec su pala na dno.
Nelip¹i magare do zelene trave.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM



AndreyRR

alal mu vera,purnja za sve pare  ;D ;D
malo jos da ga doradi polozaja sto se tice
da nabaci kombinezon i zavodi red u selu  ;D ;D


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

lazem kad god napravim sranje, a cesto ih pravim. nisam nesto privrzen porodici

Major


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

Citat: Plazma Keks poslato 03 Septembar, 2012, 09:00
lazem kad god napravim sranje, a cesto ih pravim. nisam nesto privrzen porodici

haahhhaah ;D
i ja lazem, mnogo, skoro da niko ne moze da me provali ali keva uvek ;D
cale sestra i deda nikad ;D


Major


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Ako im uplati dobru kintu mozda odsluzi par meseci pa ce ga pustiti ;)


AndreyRR

recna ajkula,ili krokodil