Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.


mi¹ko_kolo

'Bem ti, bolesnici obojica.

ЯЭВОЛУТИОН

Bolesnici su novinari i urednici koji to pustaju u stampu....ih kako bi ja umeo da opletem po nekima.....al nece da me objave :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


mi¹ko_kolo

Citat: revolution poslato 27 Avgust, 2012, 22:05
Bolesnici su novinari i urednici koji to pustaju u stampu....ih kako bi ja umeo da opletem po nekima.....al nece da me objave :)
Objavili te u blicu-telegrafu, 'bem li ga gde taèno

Kengur

Mnogo osetljiva tema pa necu u raspravu, samo sam izneo sveje misljenje... Inace ujak mi je recimo usvojen... S druge strane neki rodjaci vec 20 godina pokusavaju vestackom oplodnjom i nista... Ali nece da usvoje...

Ja sutra ne daj Boze da ne mogu da imam decu, usvojio bih dete na jedan! Jednog dana bi svakako zasnao da je usvojen, ali znam da je to dobra stvar, jer sam njemu sigornu spasao bedni zivot kao sirocetu... Bar bih nesto korisno uradio u svom zivotu...

Kengur



ЯЭВОЛУТИОН

Felix bene futuis- Sreænièe, je.ao si dobro
Fututa sum hic- Ovde sam se je.ala
Futu-tio- Je.anje
Perfututum- Izje.an
Irruma-re- Prinuditi na pu¹enje ku.ca

cesce cu da koristim latinski.......Perfututum  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Perfututume,Irruma re æu te ako ne zavr¹i¹ trafiku,treba malo i ja da se vozim..

CBRR1

Citat: zmiya poslato 29 Avgust, 2012, 10:24
Perfututume,Irruma re æu te ako ne zavr¹i¹ trafiku,treba malo i ja da se vozim..
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Milomir27


mareskin

Citat: zmiya poslato 29 Avgust, 2012, 10:24
Perfututume,Irruma re æu te ako ne zavr¹i¹ trafiku,treba malo i ja da se vozim..

Vidi se naèitan, a jebaè. Lep¹e je sa kulturom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zmiya


El Jefe


Ne kaze dzabe narod kad neko navali da zdere-Lakse ljudi vadice to lekari.
Друштво за заштиту од животиња

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Ljudi pocinje septembar....stoka se vratila sa osmora iz Grcke i Turske, pa krecu u osvajanje gradskih ulica....pored perioda April-Maj....period Septembar je kritican, jer kako Bambijeva mama rece:"idemo, covek je u sumi"

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

Deo Canetovog intervjua, ulepsao mi je vece.

Sudeæi po brojnim snimcima i komentarima, èini se da su Partibrejkersi kao vino - ¹to stariji, to bolji. Mnogi tvrde da trenutno zvuèite bolje nego ikad.

"Zvuèimo super, s obzirom na to da smo sad na turneji koja traje od pro¹log mjeseca, od 10. juna putujemo, sviramo... Zna¹ kako, kad je èovjek jednom nogom u grobu ljubav prema ¾ivotu mu se pojaèava. I prema onome ¹to radi, ¹to ga hrani i predstavlja u dobrom svjetlu.

Poznat si po tome ¹to na nastupima ne ¹tedi¹ ni publiku. Da li si sad kad si stariji i kad ima¹ djecu pa¾ljiviji?

"Zbog koje djece? Svi smo mi neèija djeca. Normalno da mjerim rijeèi, da pazim ¹ta æu reæi, po¹to taj nastup treba da bude i edukativnog karaktera. Obièno roditelji dovode djecu da im to budu prvi koncerti u ¾ivotu. Ono kao "ej, tvoj prvi koncert u ¾ivotu je bio koncert Partibrejkersa. A ja i tvoja mama smo se upoznali na njihovom koncertu".

Obièno kad vidim djecu i kad nam bacaju bombone na binu, pokupim bombone, odnesem djeci i ka¾em im da podijele to sa drugima, da budu solidarni. Uvijek kad imam priliku ja im uradim ne¹to lijepo. A starije ne treba ¹tedjeti. Jer oni kao da nisu porasli. Kao da su se samo ugojili."


Starije pjesme Brejkersa, nastale za vrijeme represije Milo¹eviæevog re¾ima, jednako su aktuelne i danas.

"Jer nisu inspirisane Milo¹eviæevim re¾imom, nego ljudskom glupo¹æu, koja je neiskorjenjiva. Glupost je anacionalna, ne poznaje granice i ¾ivi u svim ljudima. Plod je ljudske nesvijesti, neodgovornosti i nezapitanosti nad samim sobom."

Jednom prilikom si izjavio da je za ljude sa ovih prostora sloboda sinonim za divlja¹tvo.

"Tako ljudi to shvataju. Ne kao veliko pravo i obavezu, nego misle da ne podlije¾u nikakvom zakonu, da mogu da se pona¹aju kako hoæe. Po njima, sloboda je jednako bahatost, a to nije. To je tek zarobljeni¹tvo. Sloboda je imati svoje pravo, imati svoj ¾ivot, pravo na svoj ¾ivot, pravo na sebe. Sloboda znaèi ¾ivjeti od svog rada. Zna¹, mnogi ne mogu da ¾ive od svog rada."

Kakav je tvoj pogled na Beograd danas?

"Veæ dugo ne ¾ivim tamo, ali odem zbog roditelja, prijatelja, obaveza... Tijesan je i pun je bijesnih ljudi. Osnova za normalan ¾ivot je sve manje i manje. Frustracija op¹ta..."

Ovde je spisak njegovih provala sa koncerata:
http://www.vijesti.me/caffe/crnogorci-ko-bi-rekao-da-ste-lijeni-clanak-89520

Hohštapler

Citat: farbach poslato 30 Avgust, 2012, 00:41

Ovde je spisak njegovih provala sa koncerata:
http://www.vijesti.me/caffe/crnogorci-ko-bi-rekao-da-ste-lijeni-clanak-89520

Nema najbolje Canetove provale:
Kad se pojavio na beer festu pre koju godinu i rekao " 'De ste pi¹aèi!? Ovde svi pi¹aju a niko ne pere ruke."
A ove godine: "Dobro veèe Urin Feste, je'ste oprali ruke posle male nu¾de?"
[rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Pa ako si oprao karu pre polaska na beer fest, ne ulazis u kabinu ili koristis maramicu kad se hvatas za nju i ne popisas se po rukama onda i ne moras da ih peres
preziveces do kuce