Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: dzimika poslato 25 Avgust, 2012, 14:15
koji programcic je najbolji za skidanje snimaka sa youtube-a?

Ja koristim Jdownloader. Inace je programcic za skidanje rapidshare-a i ostalih takvih sranjca ali jako lepo skida i vecinu videa sa neta.

Napad na urednika Nin a Vladimira Piacuna
uploadovano opet pa sherujte
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

...a da dodam...
Ima on sreæe, po¹to je on novinar, oko njega su kolege digle pra¹inu i on æe se izvuæi kolko tolko.. mo¾e i da ih tu¾i za upotrebu prekomerne sile.
Bilo ko od nas obiènih smrtnika bi legao robiju za "napad na slu¾beno lice", u to sam vi¹e nego ubeðen i trunuo bi u zatvoru 5 godina...
http://api.ning.com/files/qdDSfaEolp6V6xMFCgEgsFfyDB-7w3zOPJokwEugM8XsMspVQWhdQFwQlEDGuGGTcf-JXm5yY2ey62WT7meZEx6NUFAriDVn/freeMumiaAbuJamal.jpg
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Avgust, 2012, 14:32
...a da dodam...
Ima on sreæe, po¹to je on novinar, oko njega su kolege digle pra¹inu i on æe se izvuæi kolko tolko.. mo¾e i da ih tu¾i za upotrebu prekomerne sile.
Bilo ko od nas obiènih smrtnika bi legao robiju za "napad na slu¾beno lice", u to sam vi¹e nego ubeðen i trunuo bi u zatvoru 5 godina...

Na zalost....tako je..... Ma sve je to veliko sviranje kurcu. Nista se nije promenilo od slobe, samo su se menjala imena mamlaza na vlasti. Svi do zadnjeg su ista govna.
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

..ovako æe on biti jedan od utisaka nedelje kod Olje Beækoviæ....
...ma svugde su panduri isti...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

zamislite utisak kod Drolje Breckovic
-utisk broj 4....pomahnitali bajker napao patrolu u civilu.....policija efikasno reagovala i malo ga tukla
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

A ne, kod nje æe biti "Policajci u civiliu napali i brutalno prebili novinara NINa koji je be¾ao na motoru i jedva izbegao sudbinu Dade Vujasinoviæ..."
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: revolution poslato 25 Avgust, 2012, 14:51
zamislite utisak kod Drolje Breckovic
-utisk broj 4....pomahnitali bajker napao patrolu u civilu.....policija efikasno reagovala i malo ga tukla

Ja sam na snimku video èoveka koji je stao na sred ulice, èekao da naiðe odreðeni auto i zaleteo se na njega. Nemam nikakvo opravdanje za policiju, ali da je neko ovako naleteo na mene ne bi mi bilo svejedno.

U svakom slupèaju èini mi se da je njemu interes da se ovaj snimak nije pojavio.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MILJAN

Citat: mareskin poslato 25 Avgust, 2012, 16:23
Citat: revolution poslato 25 Avgust, 2012, 14:51
zamislite utisak kod Drolje Breckovic
-utisk broj 4....pomahnitali bajker napao patrolu u civilu.....policija efikasno reagovala i malo ga tukla

Ja sam na snimku video èoveka koji je stao na sred ulice, èekao da naiðe odreðeni auto i zaleteo se na njega. Nemam nikakvo opravdanje za policiju, ali da je neko ovako naleteo na mene ne bi mi bilo svejedno.

U svakom slupèaju èini mi se da je njemu interes da se ovaj snimak nije pojavio.
taèno..saèekao njihov auto, pri¹ao prozoru i poèeo da #$$%%%& a onda ovi prekr¹ili pravilnik o upotrebi fizièke sile i krenuli da ga lemaju--- On je u prekr¹aju remeæenja javnog reda i mira.-.Krive obe strane.... I to je to...
Cave ab homine unius libri

mi¹ko_kolo

Pa sad, ko je u veæem? On zbog remeæenja jrim ili oni zbog prekoraèenja ovla¹æenja?!

MILJAN

Oni nisu u prekr¹aju.-....Odgovaraæe disciplinski i mo¾e ovaj ©ejtan( uh ¹to mrzim balijske nazive za neèastivog) da ih tu¾i privatnom tu¾bom..On mo¾e maksimalno da proðe sa 20 000 prekr¹ajne kazne za JRM..I to je to..
Cave ab homine unius libri

hpg

Citat: MILJAN poslato 25 Avgust, 2012, 17:24
Oni nisu u prekr¹aju.-....Odgovaraæe disciplinski i mo¾e ovaj ©ejtan( uh ¹to mrzim balijske nazive za neèastivog) da ih tu¾i privatnom tu¾bom..On mo¾e maksimalno da proðe sa 20 000 prekr¹ajne kazne za JRM..I to je to..

A saobraæajni prekr¹aj se ni ne spominje i ne raèuna... To mu doðe kao dobar dan, motociklistu na parking. :(
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

dzimika


monsterbnt

Realno.....nije bas trebao da ih cekica i zalece se na kola, ali nisu ni oni smeli da potezu oruzje, niti da ga premlacuju vezanog. Svi mi smo bili u situaciji kad neko u kolima pokusa da nas ubije i znate vrlo dobro kako radi adrenalin.....
Njihova izjava data unutrasnjoj kontroli je ko da su je pisala braca grim. Navodno su se legitimisali odma, napravili mu polugu da bi ga savladali i onda su ga priveli, bez primene sile i vadjenja oruzja. Jos samo da nema svedoka koji nista od toga ispricanog nisu videli, bila bi lepa pricica za laku noc. Kada je pristigla patrola sa starog grada pokusala da intervenise i da oni privedu Pjacuna, 2 inspektora su se i na njih izdrali kako ih ometaju u hapsenju. Ne znam samo sto inspektori za maloletnu delikvenciju hapse konjinu od 39 godina.... Elem.....na danasnjoj kzn u gradskom MUP-u, nacelnik policijske uprave za grad Beograd Stevan Bjelic je pokusao da objasni novinarima kako policija nije tukla Pjacuna, dok je u tom momentu isao video na kome se jasno vidi da ga biju..... Razumem da neki policajci oce da zastite kolege, ali ovakve ''kolege'' su steta njima samima.

Inace na videu se ne vidi da je on ikog od njih dvojce udario, vidi se samo da udara kola i da se svadja sa nekim u kolima, ali se itekako jasno vidi da se on povukao i da su se 2 konja zaletela na njega da ga umlate. Inace povukao se jer su mu kad je prisao kolima uperili pistolj u facu.....

Epilog:
On ce svakako popiti prijavu za remecenje javnog reda i mira i za nasilnicko ponasanje.
Inspektori........ ko zna...... kako to ide verovano im nece biti nista........dok jednom u slicnoj situaciji budala slucajno ne opali iz pistolja i ubije nekog ko je proso na crveno.....
Smrt SVIMA!!!!

Jefta

Па била је слична ситуација, када су они из интервентне убили оног момка из пежоа у сред бела дана негде код општине...

monsterbnt

Citat: Jefta poslato 25 Avgust, 2012, 20:15
Па била је слична ситуација, када су они из интервентне убили оног момка из пежоа у сред бела дана негде код општине...

Zato sam to i pomenuo...
Smrt SVIMA!!!!

mi¹ko_kolo

Citat: Jefta poslato 25 Avgust, 2012, 20:15
Па била је слична ситуација, када су они из интервентне убили оног момка из пежоа у сред бела дана негде код општине...
Samo nije istina da je bilo sred bela dana. Ali je veeeelika istina da su ga ubili za d¾ab-d¾aba. Ispalio mu hitac u glavu sa pola metra.

Jefta

Добро сада не сећам се детаља тачно, али знам да су пуцали у њега без икаквог разлога, јесте им дечко бежао или прошао кроз црвено тако нешто, али они нису смели да пуцају у њега...

Major