Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


El Jefe

Tri Srbina ne cine bandu ili se mozda onih nekoliko stotina Bandidosa ,ostalih ne racunaju?Ostali clanovi bande su doktori nauka iz Australije?Ako ti nije jasno ocemu se radi zapitaj se zasto BLIC dva puta objavljuje gotovo identicnu vest jednom 08.08. a drugu 23.08.
Ocigledno je rec o jeftinom senzacionalizmu.
Друштво за заштиту од животиња


Landser

Citat: El Jefe poslato 23 Avgust, 2012, 16:44
Tri Srbina ne cine bandu ili se mozda onih nekoliko stotina Bandidosa ,ostalih ne racunaju?Ostali clanovi bande su doktori nauka iz Australije?Ako ti nije jasno ocemu se radi zapitaj se zasto BLIC dva puta objavljuje gotovo identicnu vest jednom 08.08. a drugu 23.08.
Ocigledno je rec o jeftinom senzacionalizmu.
Ma ne verujem ja tim novinarskim sljamovima nista nego mi ovako lepo zvuci kad neko nas uspe preko  ;D

El Jefe

To je pocetak.Cekaj sledeci tekst u Blicu.Pisace kako je predsednik kluba Sava ,sin pravoslavnog popa.
Друштво за заштиту од животиња

farbach

Iz svega stoji crkva, tamo su se upoznali. Kao da citam Titinu Politiku iz 1948. Sada ce Micunovic morati da ide u Australiju da ponovo jase popove. Cudi me da se nisu upoznali u Srebrenici.




UFF


MIGE


Major



Major

Ovde kod nas bi prstale kazne na sve strane ;D

monsterbnt

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/339322/Tri-godine-zatvora-za-nemacke-imitatore-benda-Pusi-rajot

"On je dodao da se pravo na izra¾avanje ne mo¾e staviti iznad prava na versku slobodu i verske oseæaje vernika. "......

Toliko o ''liberalnom'' i ''demokratskom" zapadu....... Da li ce ceo svet njih da brani i da protestvuje protiv frau Angele kao sto protestvuje protiv Putina....... Jebe mi se za ruse, ne smatram ih za prijatelje jer nikad nisu bili tu kad nam je trebalo, ali me jos vise nervira licemerje zapadnih ''demokratija''.....
Smrt SVIMA!!!!

Major


UFF

Citat: zmiya poslato 24 Avgust, 2012, 09:07
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/339298/Kaznjen-sa-60000-evra-jer-je-uvredio-drugog-coveka-tokom-svadje-zbog-parking-mesta

uvreda je uvreda i kazna treba da bude ista za sve kakve veze ima jebote kolika su njegova primanja?
onda coca cola na trafici za njega treba vise da kosta?

zmiya

Nije istina,na zapadu je tako i pametnije je,treba li su da ga kazne 10 evra i njega boli kurac..e ovako æe da ga zaboli..