Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Naravno da je bolji. Nego nisi odg na onaj post jer nisi imao ni jedan arugumet i zato tisina :)

Audiju prelazi dovoljno kilometara da je km totalno nbt stavka... :P

UFF

 [rofl]

a zasto sam ja cuo da ako hoces stalno da visis u servisu onda kupis audi?

i to sam uvek cuo od mehanicara i majstora!

bez zajebancije

Kengur

Da bas tako. Ne izlazis iz njega, pa sve ove glavonje iz vlade nase i ostalih, voze bas cudno najvise audija... ;) Ne prelaze mnogo km i boli ih tuki placa narod servis :)

Major

Oni voze Audi jer izgleda opasno i jer im Audi verovatno daje dobar %
plus ovlasceni servis koji im daje %
Da ti tako ponude vozio bi i punta ;)

Kengur

Da verovatno im davao i 90ih... Tek prosle godine su proadli prve A6ce i 100tke... 20 godina ih arce...
Necu da gresim dusu, vozili su i 5ce one odvratne cika kure fazon.

Pa realno, isti kurac bmw ili audi sto se tice opasnog izgleda i krimi price...

CBRR1

Citat: UFF poslato 20 Avgust, 2012, 16:18
[rofl]

a zasto sam ja cuo da ako hoces stalno da visis u servisu onda kupis audi?

i to sam uvek cuo od mehanicara i majstora!

bez zajebancije
[facepalm] [facepalm] [facepalm]

Kengur


zmiya

E sad sam hteo da stavim,ovako uni¹ten auto video nisam..

monsterbnt

#1548
KiM: Amerikanizacija privatizacije

Firma Olbrajt kapital menad¾ment, u vlasni¹tvu biv¹e amerièke dr¾avne sekretarke Medlin Olbrajt, u¹la je u naju¾i izbor za prodaju 75 odsto telefonije Kosova.

Na tenderu je konkurisalo osam kompanija, a meðuministarska radna grupa je odluèila da se za dalji tok procesa prodaje kvalifikovalo pet kompanija - meðu kojima i ACM, u saradnji sa Telekomom Portugalije.

Uèe¹æe kompanije Medlin Olbrajt na tenderu za privatizaciju PTK je u javnosti u Pri¹tini doèekano s odobravanjem, s obzirom na èinjenicu da je ona tu veliki autoritet zbog uloge SAD - dok je ona bila dr¾avna sekretarka - u de¹avanjima na Kosovu i Metohiji 1998. i 1999. godine, prenosi Tanjug.........


ostatak teksta na http://www.medio.rs/41045_KiM:-Amerikanizacija-privatizacije.html

Btw.......exploataciju ruda na KiM vrsi takodje americka firma koje je u vecinskom vlasnistvu bivseg USA generala Vesli Klarka.......

Dopuna:
Majkl Dzekson - prvi komadant KFOR rukovodi kompanijom Kor management na kosovu.......
Stiven Suk - bivsi zamenik sefa UNMIK je savetnik Ramusa Haradinaja.....
Dzek kovi - bivsi zamenik sefa UNMIK vodi kompaniju Behter koja na kosovu gradi puteve......

Inace kosovski telekom radi sa nezakonito oduzetom opremom MTS.....nisu ulozili ni dinara vec samo zaplenili opremu koju je godinama postavljao telekom Srbija......
Nasa vlast umesto da podnese tuzbu, na dobrom putu je da prizna nezavisnost......
Jebes teorije zavere kako nas oni mrze. Klasicno je u pitanju cist profit....
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

a zar je ikada bilo pitanje da nisu pare u pitanju ?
nikada nije bilo jer neko nekog mrzi vec samo da svoje bogatstvo poveca, posle fin. krize par najbogatijih su postali jos bogatiji upravo zahvaljujuci krizi

zmiya



AndreyRR





UFF

Citat: dzimika poslato 22 Avgust, 2012, 00:30
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/238744/Toni+Skot+izvr%C5%A1io+samoubistvo.html

stvarno steta...  :(

prica se da je bolovao od rak-a
i sto mrzim kad ga stalno vezuju za pederski top gun a covek je napravio mnooogo bolje filmove od toga
takodje su mi se vise svidjali filmovi koje je radio sa denzel washingtonom nego sa pederkom tom cruseom

evo po meni jedan od najboljih filmova svih vremena koji je radio sa trantinom kad je on pocinjao

Movie Trailer - 1993 - True Romance


ili nesto napeto a jako dobro

Enemy of the State Trailer



Crimson Tide - Trailer - HQ





ili nesto novije i fenomenalno

Man on Fire Official Trailer

Major

Man on Fire je odlican film!
Ko zna sta ga je nateralo na takav korak.


Major

Bar jedna pozitivna vest [clapp]