Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Normalno da ne sme. Ako ima lovacku dozvolu znaju se pravila, a tesko da ima ovu drugu ;)

ЯЭВОЛУТИОН

moj deda je davno meni rekao....pistolj i pusku sa dozvolom kao da nemas...uvek drzava zna da imas i moze da ti je uzme kad joj odgovara a i harac moze da ti uzme ako hoce....a pistolj i pusku za koju drzava ne zna ne moze ni da ti uzme a i ne moze harac da ti naplati....dakle samo pistolj za koji drzava ne zna je tvoj, jer ovaj drugi mogu da ti oduzmu....recimooo....zato sto te komsija mrzi i prijavo te da si vitlao pistoljem po dvoristu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: revolution poslato 14 Avgust, 2012, 18:31
moj deda je davno meni rekao....pistolj i pusku sa dozvolom kao da nemas...uvek drzava zna da imas i moze da ti je uzme kad joj odgovara a i harac moze da ti uzme ako hoce....a pistolj i pusku za koju drzava ne zna ne moze ni da ti uzme a i ne moze harac da ti naplati....dakle samo pistolj za koji drzava ne zna je tvoj, jer ovaj drugi mogu da ti oduzmu....recimooo....zato sto te komsija mrzi i prijavo te da si vitlao pistoljem po dvoristu.

Upravo tako. Jedino je problem ako ti nelegalno oru¾je, iz bilo kog razloga, pronaðu. Ili ako se desi ono zbog èega se oru¾je dr¾i: upotrebi¹ ga. Onda mo¾e¹ zaglaviti æorku. Mada, kad se oru¾je koristi, obièno je goli ¾ivot ugro¾en, tako da... 'bem li ga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

pa i kad koristis oruzje za koje imas dozvolu odes u corku....pistolj ne sluzi da pucas u vazduh
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

pa cemu sluzi koji Q?! kao ukras?

mi¹ko_kolo

Kod nas - DA! Obiènom svetu.

Plazma Keks

nasta ljudi bacaju pare...

Slaninar

Citat: revolution poslato 14 Avgust, 2012, 22:00
pa i kad koristis oruzje za koje imas dozvolu odes u corku....pistolj ne sluzi da pucas u vazduh

Nisam ba¹ siguran. Ono, kod kuæe, u saRmoodbrani. Ne bi trebalo.

Elem, odu¹evljen sam ovim tekstom:

http://www.021.rs/Zivot/Zdravlje/Sperma-kao-antidepresiv.html

"©to si ne¹to tu¾na..."
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zmiya

                                                   Prokrijumèario iz zatvora spermu svojoj ¾eni

Jedan Palestinac, iako je osuðen na do¾ivotni zatvor, postao je otac, jer je uspeo da tajnim kanalima dostavi spermu svojoj ¾eni.
Prema navodima porodice, beba Mohanad roðena je u ponedeljak carskim rezom u bolnici u Nablusu, na Zapadnoj obali.
- Hvaljen bio Alah. Mu¾ i ja, na¹e dve æerke i cela porodica, na ovo smo èekali tako dugo - rekla je agenciji Frans pres Dala Ziben (32).
Njen mu¾ Amar (37), pripadnik radikalnog palestinskog pokreta Hamas, osuðen je na do¾ivotni zatvor zbog antiizraelskih napada.
Palestinski zatvorenici nemaju pravo na posete supru¾nika, a Dalal nije videla svog mu¾a veæ 15 godina. Ona je podvrgnuta ve¹taèkoj oplodnji spermom koju je Amar uspeo da joj tajnim kanalima dostavi iz zatvora.
Ovaj sluèaj Amara i Dalale nije jedini. Jevrejski ekstremni desnièar Jigal Amir koji je 1995. godine ubio izraelskog premijera Jicaka Rabina, takoðe je poku¹ao 2006. godine da prokrijumèari svoju spermu, ali u tome nije uspeo.
Amir je na kraju uspeo da dobije odobrenje da njegova ¾ena bude ve¹taèki oploðena njegovom spermom.

Lazic


zmiya

Znaèi La¾iæu,ti to pije¹..Uz kokice..

Lazic

Jok bre, nisam ni èitao ¹ta pi¹e, samo sam se javljao nekome...:D

zmiya

                          Australija uvela najstro¾i antipu¹aèki zakon: Na paklicama samo bolesna pluæa, zubi i oèi

Vrhovni sud Australije podr¾ao je danas najstro¾i svetski zakon o reklamiranju cigareta, ¹to znaèi da njihovi proizvoðaèi neæe smeti da na paklice stavljaju svoj logo veæ - straviène prizore posledica pu¹enja po zdravlje.

Meðu tim, krajnje eksplicitnim prizorima jesu usta pogoðena rakom, oslepljene oène jabuèice i deca, bole¹ljiva zbog ovisnih roditelja.

Vrhovni sud Australije je odbacio ¾albu proizvodjaèa cigareta koji su tvrdili da æe vrednost njihovih proizvoda biti uni¹tena ako ne budu vi¹e smeli da na paklici prika¾u svoj logo, prepoznatljive boje i dizajn robne marke.

Tako æe, poèev od decembra, paklice morati da budu jednolièno zuækastosmedje boje, sa stra¹nim upozorenjima na posledice pu¹enja, koja æe biti potkrepljena podjednako straviènim fotografijama.

[attachment deleted by admin]

Slaninar

Citat: zmiya poslato 15 Avgust, 2012, 15:51
Tako æe, poèev od decembra, paklice morati da budu jednolièno zuækastosmedje boje, sa stra¹nim upozorenjima na posledice pu¹enja, koja æe biti potkrepljena podjednako straviènim fotografijama.

Daj da izvozimo tabakere u Australiju! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Mogli bi i bombe sa osiromasenim uranijumom da pakuju u prigodnu ambalazu. Manekena u svim fazama raspadanja od raka ime ovde, a u sledecim generacijama cemo imati i dete zmaja. Jebo zdravlje, cuvaj demokratiju.

CBRR1

Citat: Slaninar poslato 15 Avgust, 2012, 15:56
Citat: zmiya poslato 15 Avgust, 2012, 15:51
Tako æe, poèev od decembra, paklice morati da budu jednolièno zuækastosmedje boje, sa stra¹nim upozorenjima na posledice pu¹enja, koja æe biti potkrepljena podjednako straviènim fotografijama.

Daj da izvozimo tabakere u Australiju! :)
koji si  [kralj] jbte... tabakere  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

El Jefe

Onda bi na krevete isto mogli da lepe upozorenja ,recimo-Najopasnije mesto na svetu -Najvise ljudi umire u krevetu
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

nesto slicno je bilo u kanadi pre nekoliko godina, proizvodjaci cigareta su poceli da prodaju kesice u koje se paklice ubace a koje su nekih lepih sarenih boja i slicno tako da su pored zarade na cigaretama jako lepo zaradjivali i na tim kesicama


Lazic

Uhh, pomislio sam da sam ja... [facepalm] Jedna od mojih omiljenih aktivnosti, fingerovanje kamera po gradu, bez tablice, sa 100kmh... [yahoo] [rofl]
Ali zato je moje kretanje potpuno nepredvidivo, uglavnom ni ja ne znam gde sam po¹ao... [rofl]  [rofl] [rofl]



edit:
jebote koje sam ja dete, ovaj je 21 godinu mlaði od mene... [facepalm] [facepalm] [facepalm]