Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


AndreyRR


mareskin

Citat: AndreyRR poslato 20 Jun, 2012, 17:40
navijaj za koga hoces,ali ne razumem to lemanje sta ono doprinosi
pobedu klubu uspeh prosperitet.....

Kad prièamo o lemanju. Ide li neko na ovo?

TESLA Fighting
Championship 3
Subota, 23. Jun, 2012. u 20:00
HALA SPORTOVA

http://www.tickets.rs/Default.asp?NewAction=1&HitID=813538408-0002&LangID=3&EditionID=3&KeyID={4FF77723-CD3C-4BA4-921D-F5CED06EA91C}&ActionID=10&StepID=1&ConcertID=1829

http://teslafc.rs/fight-card3.php


Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu




monsterbnt

http://sport.blic.rs/euro-2012/vesti/182404/Hrvati-Nismo-mi-divljali-na-EURO2012-Srbi-su-obukli-hrvatske-dresove


Hahahahahahahahahahahahahaha!!!
Aj sto su popili preko pickice u fudbalu, aj sto su im i navijaci izlomljeni od nekih kobri, al ovo je vec ocajanje.
Smrt SVIMA!!!!


mkt

zasto cak noris ne dolazi na adu ciganliju
ZATO STO JE BRANG TAKO REKAO


Hohštapler

Citat: nano poslato 23 Jun, 2012, 03:33
[facepalm]

http://www.moto-berza.com/moto-vesti/zanimljivosti/srpski-motocikl-rucne-izrade-sa-motorom-od-1100-cc/

Iskreno, dok sam èitao tekst oèekivao sam da æe ovo biti MNOOOGO ru¾nije, a posle na slikama ni nije toliko lo¹ uzimajuæi u obzir da je ovo èovek pravio od delova koji mu se naðu pri ruci i verovatno sa vi¹e nego ogranièenim bud¾etom..
Ne smem ni da zamislim ¹ta bi napravio da ima veæa sredstva, ali definitvno zaslu¾uje po¹tovanje i divljenje, da vidim kako bi se izðikani Ameri sna¹li sa zastavinim motorom i menjaèem od tranzita..
Rispect.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Aussweis

Svaka èast èoveku! Sklepao je sve to i napravio motor od otpada maltene.. Stvarno, da je imao sredstava ko zna ¹ta bi napravio!
Sve ima cenu ili čast!

ЯЭВОЛУТИОН

A mozda da ima para ne bi ni pravio vec bi kupio motor....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Aussweis

Ma boli ga uvce, zanima se èovek..
Sve ima cenu ili čast!

AndreyRR


Major


mrle


zmiya

                          Trojica Zambijaca osumnjièeni da su silovali koko¹ku do smrti

Trojica Zambijaca iz sela Liombe osumnjièeni su da su redom silovala koko¹ku sve dok nije izdahnula.
Nije otkriven identitet "silovatelja", ali se zna da je reè o mu¹karcima starosti od 80., 66. i 35. godina, navodi lokalni medij Zanis.
- Ti ljudi su sramota u Bo¾jim oèima i uvreda za èoveèanstvo. Prijavili smo ih policiji i nadamo da æe ih uskoro uhapsiti -  rekla je prva ¾ena sela, Lovnes Èimbuleni.
Ona je dodala da je u tom kraju praznoverje u porastu, pa je napomenula da je vrlo verovatno takav èin vezan za magijske rituale.
Takoðe je navedeno da je koko¹ka pronaðena mrtva sa vidno pro¹irenim rektalnim kanalom u kome je naðena sumnjiva semena teènost.

AndreyRR


zmiya

                                                      Alkoholièarski vodiè kroz krizu

Vodka je tradicionalno rusko piæe, ali kao i kod drugih brendova piæa kvalitet varira. Ako imate neki "otrov" od piæa, onda vam proizvoðaè piæa Still Spirits Top Shelf nudi jeftino re¹enje da lo¹e piæe "obojite" ukusima kvalitetnih ¾estokih piæa. Evo, kako.
Ova firma se bavi proizvodnjom ekstrakta ukusa za alkoholna piæa, a njihov najnoviji asortiman je kolekcija jakih aroma koje dodavanjem bezukusnom ¾estokom piæu, tom piæu daju bolji ukus.

Vodka je, ka¾u oni, idealna za kori¹æenje ovog "magiènog napitka", jer je neutralnog ukusa koji se lako poni¹tava dodavanjem ekstrata. Na taj naèin od neutralne vodka ili rakije mo¾ete dobiti d¾in, viski, rum, apsent – izbor je ¹irok.

Firma je svoje ekstrate pravila po uzoru na najbolja piæa.
Mo¾da neæete prepoznati uvek marku d¾ina ili burbona, ¹to zavisi i od toga koja vam je èa¹ica po redu, ali æe vam njihov "magièni napitak" stvarno promeniti ukus, ¹to æe razveseliti mnoge ljubitelje dobre kapljice koji vole da piju fina piæa, a da pritom i u¹tede.