Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

niki64 i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

milomir22

Citat: DebeliZmaj poslato 29 Oktobar, 2021, 22:48

ako si nezaposleni ili izdrzavani klosar... sta ce ti oruzije ?


Mislim da svako normalan (psihijatrijski) treba da poseduje lièno vatreno oru¾je, makar cz99.

Inaèe, otimaèima para na vlasti se lako doaka po ovom pitanju, nadje se veza i kupi se puca sa izgrebanim serijskim brojem, a dozvolu da¹ sam sebi. Godi¹nji porez 0 dinara.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Slaninar

Citat: milomir22 poslato 30 Oktobar, 2021, 16:20
Citat: DebeliZmaj poslato 29 Oktobar, 2021, 22:48

ako si nezaposleni ili izdrzavani klosar... sta ce ti oruzije ?


Mislim da svako normalan (psihijatrijski) treba da poseduje lièno vatreno oru¾je, makar cz99.

Inaèe, otimaèima para na vlasti se lako doaka po ovom pitanju, nadje se veza i kupi se puca sa izgrebanim serijskim brojem, a dozvolu da¹ sam sebi. Godi¹nji porez 0 dinara.

Mislim da u velikoj veæini situacija (kada je "tvoja" dr¾ava u pitanju) - ako su ljudi solidarni i organizovani, oru¾je im ne treba, a ako nisu - oru¾je im ne poma¾e.
Tj. mislim da je zabluda da æe dobro naoru¾ani ljudi biti slobodni. Moæ manipulacije i ispiranja mozgova je ogromna i provereno efektna.
Voleo bih da gre¹im.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Citat: milomir22 poslato 30 Oktobar, 2021, 16:20
Mislim da svako normalan (psihijatrijski) treba da poseduje lièno vatreno oru¾je, makar cz99.
Inaèe, otimaèima para na vlasti se lako doaka po ovom pitanju, nadje se veza i kupi se puca sa izgrebanim serijskim brojem, a dozvolu da¹ sam sebi. Godi¹nji porez 0 dinara.

to kljuc n je normalan, dakle ako imas normalan zivot, kuca posao porodica .... to i ja kazem ...
izdravani i nezaposleni ... koji ce im ...

ne slazem se oko posedovanja neregoistrovanog vatrenog oruzija .. pogotovo ne onog sa uklonjenom oznakom, ako se secam to mu dodje priprema za izvrsenje
krivcnog dela ... prosto rizik je previse veliki da ti pronadju ... a ako nemas kraj sebe stalno onda koja poenta ?
kiao sto napoisah .. sada je relativn jednoistavn da dobije sruzbn list .. za nosenje moras imati dobar razlog ili pare...
sto opet ide jednoi sa drugim ...

Citat: Slaninar poslato 30 Oktobar, 2021, 18:39
Mislim da u velikoj veæini situacija (kada je "tvoja" dr¾ava u pitanju) - ako su ljudi solidarni i organizovani, oru¾je im ne treba, a ako nisu - oru¾je im ne poma¾e.
Tj. mislim da je zabluda da æe dobro naoru¾ani ljudi biti slobodni. Moæ manipulacije i ispiranja mozgova je ogromna i provereno efektna.
Voleo bih da gre¹im.

upravo tako ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

издржаваним и незапосленим клошарима треба оружје да се одбране од тих породичних фелеричних оних са платом од пет ка етц кад крену тако да серу ко фоке и да деле на вредне и безвредне

живот је мио ма какво говно био

кој ће курац породичном човеку оружје јел да му га се дете дохвати и убије некога? чест случај јел тако

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

"I don't think there is anything particularly wrong about hitting a woman- 
although I don't recommend doing it in the same way that you'd hit a 
man. An open-handed slap is justified if all other alternatives fail.” –  Sean Connery, Playboy, 1965.
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


DebeliZmaj

Citat: El Jefe poslato 31 Oktobar, 2021, 17:01


se seca neko price oko onih harddiskova i magneta retke zemlje ... ;) eeee
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


DebeliZmaj

standardna prica ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

дебели змаје јуче у кутку био фин гулаш уз пилећу чорбицу а били и лесковачки уштипци скокни ручкај

DebeliZmaj

stigao mi sac juce ... sad da prbavim teletinu pa cu i ja kuvam ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


sasa ns 1

 Novosadski naprednjaci jednoglasno: Vuèiæa za predsednika SNS, imaju i neskroman zahtev
Foto: Screenshot

Kako su naveli, "nedvosmisleno i nepodeljeno" su predlo¾ili Aleksandra Vuèiæa za kandidata u narednom mandatu.

Novosadski naprednjaci smatraju da je Vuèiæ "jedini koji mo¾e da vodi beskompromisnu borbu protiv svih onih koji napadaju Srbiju, ali i da iz nje izaðe kao pobednik".
"Od njega neskromno tra¾imo i da unutar stranke odgovaraju oni koji su se oglu¹uli i o dr¾avu, i o stranku, ali i o njega samoga. Rukovodstvo vapi za pravdom, za trenutkom kad æe oni koji su zloupotrebili poverenje i pozicije, odgovarati za svoje postupke. Za ovih 10 godina provedenih na dr¾avnièkim funkcijama Aleksandar Vuèiæ je uradio toliko toga da æe neke buduæe istorijske knjige o rezultatima uraðenog pisati na stotinama strana", poruèuju naprednjaci.

Kako se dodaje na profilu potpredsednika SNS Milo¹a Vuèeviæa, svi u vladajuæoj stranci znaju "koliko je samo neprospavanih noæi, udara na porodicu, koliko truda, stresa i liènog zdravlja Aleksandar Vuèiæ potro¹io u borbi sa vetrenjaèama i gubitnièkim duhovima pro¹losti".

El Jefe

Потресно да заплачеш. Падају сузе као курчеве главе
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња