Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: DebeliZmaj poslato 16 Mart, 2021, 15:47
jesam dobro preracunao ?to ej 10.000 m2 ?

jesi, nego originalna izjava je 1 hektar

DebeliZmaj

a pa da... vidim po netu zajebncija na tu temu...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

није брехт будала ко ложи угаљ курац му у дупе


 https://www.dw.com/sr/koks-deficitaran-u-nemackoj/a-2662590

DebeliZmaj

simens martinove peci
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

то кад усрана бечкољубна грабуљара од народа закука нећемо угаљ па ако ви нећете дајте га немчугама за џ не требају вам коксаре да им продате за паруштине па попуните буџет кој ће вам курац лакше је ниси везо појас овде треба пострељати све оно што је капиталиста и власт да остане гола сиротиња па да крене испочетка


UFF

 [rofl]

e jebem ti retarde

Glava Dole

Ali bukvalno...

Inace...
"Ovo je jo¹ jedan dokaz koliko je na¹ narod sklon kolektivnoj histeriji."

Korona i tako to... poznato? :D


DebeliZmaj

jos jedna glumica se setila da je silovana
ne nije mika .. sad je lecic valjda ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ivicat

Kad cu ja da dodjem na red

DebeliZmaj

pa prvo da te siluje mUFF ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Mart, 2021, 15:00
jos jedna glumica se setila da je silovana
ne nije mika .. sad je lecic valjda ...
koji sam ja kurac od jebaca...nijedna me nije optuzila da sam je silovao....uff-e jel imas ti neku....ovo vec postaje smesno....dok su dobijale prolaz na du i dobijale uloge sve je bilo super....lepile parice na ranice....sada udarila bezparica pa onda rane otvorene....ja neznam kako ce da silovanje dokazu bez materijalnihdokaza i na osnovu iskaza ostecene strane....i sta ako se javi neka da je silovao aca vucic....jel i to izlazi u novinama prvi dan i krece spin....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

ubacite i despica u shemu....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

idanijel


idanijel

I onda nemoj dati doktoru par zelenih.

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

Kostić

боље му дај метак кошта пола евра а боље убеђује од кукања нема вајде док не погине пар доктора нема леба

DebeliZmaj

gde da nadjem kvalitetan metak 9x19mm za pola eura a da nije 20 godina star ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#29277
погледај шта има у снајперу у масариковој не може да буде скупо ако купиш један комад и поклониш га доктору кад доведеш жену на порођај тј поклониш га целој смени

али како неко рече камере у болници и нема криминала а во са бебама је старо колико и породилишта али камере у болници су трошак ту нема саобраћаја да се наплати

DebeliZmaj

ili PPU ili neke ne bas preterano kvalitet .PPU je od 36 fo 66 din 9x19 luger .. slicno je i .40 ...
kome pasuje sve je ok ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#29279
змаје брате не кажем ја да треба да уђеш у болницу наоружан до зуба и да прислањаш цев људима на чело него кажем поклониш им метак уместо пар зелених чисто ради превентиве а и културно је исто као да си дао пар зелених па ако испадне проблем лепше је да запалиш болницу бензином кад је смена тих на које сумњаш јер после тога камере иду у рекордном року не због крађе беба него због освете које може опет да се деси

овај посао је под покровитељством виших инстанци јер ту је лако наћи оног ко је бебу заменио тако да сама мурија има везане руке

интересантан је податак да ниједан доца није настрадао а посао стар колико порођај а ови извршитељи се јуче појавили и већ има и погинулих и рањених али то може да се образложи лако извршитељ не бира доктори бирају профиле и раде само по наруџбини не краду се деца да се носе на пијац па ко да више то би сахранило посао и зато он и опстаје али нека погине пар лекара или цела смена мало би се пресабрали а можда и не би ти како их називају ''изоловани случај'' не брину памет оних који се у посао разумеју па не би било лоше да неко шизне и спали целу болницу рецимо три пута чисто из превентиве да никну те камере али и то је смешно јер ако може да нестане снимак са наплатне рампе може и из болнице па на крају ипак остаје само проста освета а мурија за овакве случајеве нека се покрије ушима јер веома је смешно да никад кривац није нађен и да се све ташка а људи кукају годинама суде се и муче и све узалуд

и зато меткић али најјефтинији и уз осмех изволите од срца ако нешто пође наопако рећи ћемо лаку ноћ

познајем неке људе који су тако најебали а случајеви су прости и чисти и заташкани