Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Drago mi je zbog jawe, ali ne mogu da svarim cene nikako. Jebo te zivot, na sajmu automobila i motocikala u Beogradu 2014. suzuki gsxf 650, za one koji ne znaju, motocikl sa slike ispod, star 3 godine, a istovremeno ganz nov sa 0 predjenih kilometara je kostao ravno 6 000 evra. Za te pare danas mozes kupiti jawu 300 cl, motor sa 300 kubika, jednim cilindrom i vintage izgledom, nasuprot 4 redna cilindra, duplo vise kubika i 3 puta vise snage.

Kuda ide ovaj svet i sta nam sve naplacuju, jos samo magarece udi da nam izrastu i da nas komplet uzjasu kao magarce i to je to.




"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić


PECA BMW

Citat: milomir22 poslato 07 Novembar, 2020, 00:37
Drago mi je zbog jawe, ali ne mogu da svarim cene nikako. Jebo te zivot, na sajmu automobila i motocikala u Beogradu 2014. suzuki gsxf 650, za one koji ne znaju, motocikl sa slike ispod, star 3 godine, a istovremeno ganz nov sa 0 predjenih kilometara je kostao ravno 6 000 evra. Za te pare danas mozes kupiti jawu 300 cl, motor sa 300 kubika, jednim cilindrom i vintage izgledom, nasuprot 4 redna cilindra, duplo vise kubika i 3 puta vise snage.

Kuda ide ovaj svet i sta nam sve naplacuju, jos samo magarece udi da nam izrastu i da nas komplet uzjasu kao magarce i to je to.






pa to je ova nova moda , sto skuplji to se bolje prodaje
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

ова нова 350 специјал има да буде хит кога боли курац за дупло коња и кубика и 27 коња је довољно да погинеш квалитетно

sasa ns 1

Citat: El Jefe poslato 06 Novembar, 2020, 10:54
То су била времена. Сад је пут далек, гласна је музика, пиће је скупо и девојчице вас не гледају
i ¹ta sad da ja radim po tih vi¹e pitanja

Gašpar

Citat: milomir22 poslato 07 Novembar, 2020, 00:37
Drago mi je zbog jawe, ali ne mogu da svarim cene nikako. Jebo te zivot, na sajmu automobila i motocikala u Beogradu 2014. suzuki gsxf 650, za one koji ne znaju, motocikl sa slike ispod, star 3 godine, a istovremeno ganz nov sa 0 predjenih kilometara je kostao ravno 6 000 evra. Za te pare danas mozes kupiti jawu 300 cl, motor sa 300 kubika, jednim cilindrom i vintage izgledom, nasuprot 4 redna cilindra, duplo vise kubika i 3 puta vise snage.

Kuda ide ovaj svet i sta nam sve naplacuju, jos samo magarece udi da nam izrastu i da nas komplet uzjasu kao magarce i to je to.







Uz du¾no po¹tovanje, meni ovaj Suzuki ne mo¾e da se poredi sa ovom Jawom na slici ispod.

Suzukiju je ovo model koji je napravljen da bude jeftin, ma¹ina stara prastara, dizajn ni¹ta specijalno, ali cena konkurentna. Takoðe, cene od 2014. godine do danas porasle ihahaaaj. I R1 ko¹tao ranije 12.000 eura, sada 21.000.

Elem, jo¹ jedna stvar - Jawi je ovo top model, a evo npr Yamahin top model od 300 kubika ko¹ta 6.490. ©ta tu ko¹ta toliko?


milomir22

Naravno da ne mogu da se porede, suzuki je ozbiljan motor, a jawa je fensi igraèkica za do kafiæa.

Jasno je meni da je cevasti ram prevaziðen i da ni suzuki, kao ni bilo koji drugi proizvoðaè, danas nema toliko muzike za te pare, ali ako je tebi normalno da ova dva motora isto vrede, onda verovatno i treba da nas deru kao volove.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gašpar

Pa koliko oèekuje¹ da ko¹ta nov motocikl?

Jawa ko¹ta upola manje od R3. Primer koji si ti naveo je ba¹ izuzetak. Suzuki GSX 250 je takoðe preko 5.000 EUR

sasa ns 1

meni je taj suzuki grozan.Nije ru¾an nego je nikakav,nit smrdi nit miri¹e.

milomir22

#29010
Druze, ako vozis starog versisa, takozvanog kiklopa, ova suza (650f) je u vecini stvari znatno bolja od tvog motora, a u izgledu i "mirisu" narocito.


Lepa je javica, ne kazem, po meni, taj motor ne bi smeo da predje 4500 evra u salonu. 300 ccm, 1 cilindar, 27 konja, klasican agregatic, nista "specijalno".
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

И онда ће Сузукију после пар година да цркне пумпа горива (није то кокошка па да цркне), па платиш 640Е јел се продаје само комплет
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Citat: El Jefe poslato 07 Novembar, 2020, 18:14
И онда ће Сузукију после пар година да цркне пумпа горива (није то кокошка па да цркне), па платиш 640Е јел се продаје само комплет
Иначе и кинез од 1500Е има панцирна црева, Сузуки нема.
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

Citat: milomir22 poslato 07 Novembar, 2020, 17:44
Druze, ako vozis starog versisa, takozvanog kiklopa, ova suza (650f) je u vecini stvari znatno bolja od tvog motora, a u izgledu i "mirisu" narocito.


Lepa je javica, ne kazem, po meni, taj motor ne bi smeo da predje 4500 evra u salonu. 300 ccm, 1 cilindar, 27 konja, klasican agregatic, nista "specijalno".
meni taj suzuki nema nijedan kvadratni santimetar  ni lep¹i ni kvalitetnji od versysa.Takodje mi je versys i lep i atraktivan.dizajniro ga je shunji tanaka po ugledu na ovaj svoj  proizvod



sasa ns 1


Gašpar

Ja sam se stvarno pitao koga zanima taj GSXF i mislio sam da ne postoji osoba, ali ipak postoji.
Sto ljudi, sto æudi, sto razlièitih ukusa.

DebeliZmaj

Citat: El Jefe poslato 07 Novembar, 2020, 18:14
И онда ће Сузукију после пар година да цркне пумпа горива (није то кокошка па да цркне), па платиш 640Е јел се продаје само комплет

ako nije potapajuce, skines postojecu, uzmes mere gumenog nosaca kolika je ``rupa`` i
https://www.silux.rs/proizvodi/motor/pumpe/pumpe-za-gorivo?f234=1216&page=1
pa nadji koja ti pasuje ... :) ... bmw, audi,... i teraj ...

naravno moguce da nisam u pravu nego u krivu ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Ga¹par poslato 07 Novembar, 2020, 18:34
Ja sam se stvarno pitao koga zanima taj GSXF i mislio sam da ne postoji osoba, ali ipak postoji.
Sto ljudi, sto æudi, sto razlièitih ukusa.

i ja sam mislio da ima ljudi koji se ne loze na paorke drifterke ... ali ...
recima jednog pora ``Sto ljudi, sto æudi, sto razlièitih ukusa. ``
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

sasa ns 1

test iz motorada skraæen ,na¾alost neznaam kako   da platim 2 evra i skinem ceo da vidite kako urni¹e motore mnogo bolje od te suze i osvaja bodova 20% vi¹e od svih motora neraèunajuæi neke putne bmw-e.
Po testu jedan od najboljih motora ikada a po meni i najatraktivnijih [yahoo]
https://www.motorradonline.de/marken-modelle/kawasaki/versys-650/tests/